vaja tarka nõuannet kaaskannatajatelt:)

Informatsiooni omega varuosade kohta. Kust saab ja mida saab.
Egon

vaja tarka nõuannet kaaskannatajatelt:)

Postitus Postitas Egon »

vaja oleks sis abi.teab äkki keegi sellest autost midagi või mida tuleks kindlasti järgi vaadata kui seda autot endale soetama hakata! ei tea kas panin postituse õigesse kohta aga loodan ikkagist abi saada!auto sis selline!
http://auto.motors24.ee/vehicles/327910 ... &sort=paid" onclick="window.open(this.href);return false;

Ette tänades Egon!
Alluxp

Re: vaja tarka nõuannet kaaskannatajatelt:)

Postitus Postitas Alluxp »

Vaadates seda "õhufiltrit" tuleb lausa nutt peale. See ei kõlba küll kuhugi ja tuleks kohe välja vahetada. Loob ka ülejäänud autole halva varjundi. Stange räbal ja esituled kahtlaselt ebasarnased. Võib viitada sellele, et auto on matsu pannud. Mingid suvalised vabandused auto vigade kohta infos kirjas jne. Ise ei soovitaks aga väliselt üldiselt kena auto ja hea hinnaga. Kui on soovi - lase käija. Võid ka hea auto otsa kukkuda.
Egon

Re: vaja tarka nõuannet kaaskannatajatelt:)

Postitus Postitas Egon »

mul ajas ka see koonusfilter nats südame pahaks..aga mul selline võimalus et mul sõbral selline mootor garaasis seidab et saaks selle varuosadeks kõrvale osta...aga ega ei oska öelda mis tal selle tagumise käiguga olla võib!tegelt polegi mõte seda autot osta vaid hoopis vahetada...
varem on olnud mul omega ja hea auto on muidu...aga sellist mootorit pole nagu olnud ja ei tea mida temast vaadata et ta normaalne oleks!
Omega Sport Packet
Huviline
Postitusi: 1093
Liitunud: 07 Apr 2009 20:32

Re: vaja tarka nõuannet kaaskannatajatelt:)

Postitus Postitas Omega Sport Packet »

Ära selle tagumise käigu pärast väga muretse.

Ilmselt kisub vasakule kuna õõtsapuksidega jama.See pindmie rooste on nn vaikus ennem tormi.

Jahutusvedelikku võiks ka jälgida

Ja koonusfiltril ei ole viga midagi suvel eriti.Lämbubki vähem
potsataja

Re: vaja tarka nõuannet kaaskannatajatelt:)

Postitus Postitas potsataja »

ei saand nagu kaa aru mix sind see õhufilter häirib :roll: muide omegal pole käigukangil "vardaid" vaid 1 hoob ja seda nagu kaa väga regullida ei saa. (omad kogemused ) :!:
Kasutaja avatar
Argo
Klubiliige
Postitusi: 384
Liitunud: 08 Jaan 2010 15:56
Asukoht: Läänemaa
Has tänanud: 5 korda
Been tänatud: 3 korda

Re: vaja tarka nõuannet kaaskannatajatelt:)

Postitus Postitas Argo »

Muidu selle auto müüa on siin foorumis ka kasutaja siin on link. forum/viewtopic.php?f=39&t=2314" onclick="window.open(this.href);return false;
Kasutaja avatar
mardus72
Klubiliige
Postitusi: 1184
Liitunud: 16 Apr 2007 12:57
Auto: volvo v60cc
Asukoht: Tartu
Has tänanud: 13 korda
Been tänatud: 1 kord
Kontakt:

Re: vaja tarka nõuannet kaaskannatajatelt:)

Postitus Postitas mardus72 »

Mina ei ostaks
Kui probleemi saab lahendada,siis pole mõtet muretseda.Kui mitte,siis mis seal enam muretseda;)
Image
MegaHabe
Klubiliige
Postitusi: 1976
Liitunud: 02 Mai 2006 13:08
Asukoht: lääne-virumaa tapa 55903622
Has tänanud: 4 korda
Been tänatud: 7 korda

Re: vaja tarka nõuannet kaaskannatajatelt:)

Postitus Postitas MegaHabe »

vaid 1 hoob ja seda nagu kaa väga regullida ei saa.
Mis jutt see on kui sõbra oomil kasti vahetasime, siis oli tükk tegu, et kang oleks õige kohapääl!
MInu õigekiri ei kuulu komenteerimisele!!!!!
http://www.youtube.com/watch?v=kFBVY8oH83A
Egon

Re: vaja tarka nõuannet kaaskannatajatelt:)

Postitus Postitas Egon »

mardus! plaan polekski osta vaid vahetada opel vectra a vastu:) aga kardan vähe et saan vasta pükse sest endal auto korda tehtud just ja korralikult ülevaatusel ka käidud...aga omegat tahaks endale ikkagi:)
urmo1989

Re: vaja tarka nõuannet kaaskannatajatelt:)

Postitus Postitas urmo1989 »

Egon kirjutas:mardus! plaan polekski osta vaid vahetada opel vectra a vastu:) aga kardan vähe et saan vasta pükse sest endal auto korda tehtud just ja korralikult ülevaatusel ka käidud...aga omegat tahaks endale ikkagi:)

Eheee. :D Sina see oledik kes tahab vahetus teha.
Nägin kuulutus pühapäeval, mõtlemine läks vähe pika peale ja jäingi nats hiljaks. :(
potsataja

Re: vaja tarka nõuannet kaaskannatajatelt:)

Postitus Postitas potsataja »

megahabe kirjutas:
vaid 1 hoob ja seda nagu kaa väga regullida ei saa.
Mis jutt see on kui sõbra oomil kasti vahetasime, siis oli tükk tegu, et kang oleks õige kohapääl!
???????????
no tegelt kah on manuaalil 1 hoob löö või maha kui ei usu :mrgreen: pagan ma ju ehitasin ju 2.6 r6 omale peale ja pidin selle hoova lühemaks tegema ja uuesti külge keevitama :)
Egon

Re: vaja tarka nõuannet kaaskannatajatelt:)

Postitus Postitas Egon »

to urmo1989. millest sa räägid? :D millega sa hiljaks jäid?auto täiesti alles veel:D on sul huvi ve?
Egon

Re: vaja tarka nõuannet kaaskannatajatelt:)

Postitus Postitas Egon »

kaaslased!!!!! vahet ei ole mitu hooba tal on :D oleks tegelt vaja teada mida üldse sellise mootoriga auto juures vaadata et ta natuke aega mul ikka koos püsiks mitte et ma temasse kohe miljoone ei peaks sisse tampima hakkama:D
urmo1989

Re: vaja tarka nõuannet kaaskannatajatelt:)

Postitus Postitas urmo1989 »

Egon kirjutas:to urmo1989. millest sa räägid? :D millega sa hiljaks jäid?auto täiesti alles veel:D on sul huvi ve?
Eks ma salamisi loodan jah, et diil jääb katki :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
opelist

Re: vaja tarka nõuannet kaaskannatajatelt:)

Postitus Postitas opelist »

Egon kirjutas:kaaslased!!!!! vahet ei ole mitu hooba tal on :D oleks tegelt vaja teada mida üldse sellise mootoriga auto juures vaadata et ta natuke aega mul ikka koos püsiks mitte et ma temasse kohe miljoone ei peaks sisse tampima hakkama:D
Neil mootoritel esineb keskmisest tihedamini vedelikupidamatust, ülejäänud probleemid ei ole eriti märkimisväärsed.
Vasta