Kust tellida tagavaravõti

Informatsiooni omega varuosade kohta. Kust saab ja mida saab.
Vasta
siim1314
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Kust tellida tagavaravõti

Postitus Postitas siim1314 »

Kas tagavaravõtit saab ainult esindusest või on näiteks forsis või automaailmas näiteks ka olemas selliseid asju? Kust ja mis hinnaga keegi on saanud? Võti ise suht tavaline FL variandi oma ja kahe nupuga(uksed kinni, uksed lahti)

Mõtlesin et võiks mõelda sellise asja peale, kui ära peaks praegu kaduma siis on jama palju.

Siia juurde kohe, et tekkis mõte.... Kui osta mõni näiteks avariilise vms auto võti. Siis seda võtit saan ju arvutiga autoga tuttavaks teha?? Ja seda otsa vast ikka eraldi müüakse millest võtmemeister vana võtme järgi uue saab teha.
Kasutaja avatar
Anz69
Huviline
Postitusi: 780
Liitunud: 14 Mär 2007 01:53
Asukoht: Pärnu/Tallinn
Tänanud: 37 korda
Tänatud: 25 korda

Re: Kust tellida tagavaravõti

Postitus Postitas Anz69 »

võime proovida teha sulle uue, pult on mul samasugune olemas,
võtme toorikuga mis puldi külge käib on probleem kuna eestist seda kuskilt ei leidnud...selle annaks tellida välismaalt
ja immot annab kuskil 20€ eest kopeerida:)
Vectra GTS 2.0T 2004' [131AVS]
Omega 3.2 vagun 2001' [498THS]

Diisliga köetakse maja ning küntakse põldu, bensiiniga sõidavad autod :twisted:
Kasutaja avatar
reims86
Huviline
Postitusi: 1107
Liitunud: 26 Jaan 2009 11:05
Asukoht: Pärnumaa
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Kust tellida tagavaravõti

Postitus Postitas reims86 »

mina lasin oma B omegale lihtsalt võtme teha (immo kiviga + kodeering) läks mingi 30€ kanti seal küll polnud nuppe kuid kui lukk toimetab võtmest saad autoga vähemalt liikuda.
Teha lasin täiesti tavalisel võtmevalmistajal.
Omega FL 2,5 TDI 2002, Navara D40 2010a 8) , Audi A4 2,5TDI 1999a,
siim1314
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Kust tellida tagavaravõti

Postitus Postitas siim1314 »

reims86 kirjutas:mina lasin oma B omegale lihtsalt võtme teha (immo kiviga + kodeering) läks mingi 30€ kanti seal küll polnud nuppe kuid kui lukk toimetab võtmest saad autoga vähemalt liikuda.
Teha lasin täiesti tavalisel võtmevalmistajal.

Oh, see on küll nüüd hää plaan
Sellega peaks iga sellisem asjalikum võtmevalmistaja hakkama saama? Või käisid mingis spetsiaalses kohas/firmas?
Kasutaja avatar
reims86
Huviline
Postitusi: 1107
Liitunud: 26 Jaan 2009 11:05
Asukoht: Pärnumaa
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Kust tellida tagavaravõti

Postitus Postitas reims86 »

No mina lasin teha näiteks Pärnu maximasXXX selle valmis (lasen omal alati võtmed seal valmistada kui tarvis) kuna seal on alati muugid esimese korraga istunud:D
Omega FL 2,5 TDI 2002, Navara D40 2010a 8) , Audi A4 2,5TDI 1999a,
omegacd
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Kust tellida tagavaravõti

Postitus Postitas omegacd »

Tervist, phmts kui mul võti on alles ja see võtme sees olev immo kiip on katki, siis kui ma saan mingi teise omega kiibi ja selle oma võtme sisse panen, siis nagu ma aru saan saab seda teha minu omegaga tuttavaks ? kus, kuidas ja palju maksaks ?
Vasta