K: konditsioneeri paigaldamise kohta

Siia kogunevad õpetused/juhised omegate kohta. Nii ka võõrkeelsed
Vasta
paikas
Tänanud: 0
Tänatud: 0

K: konditsioneeri paigaldamise kohta

Postitus Postitas paikas »

Küsiks siis, et palju mul oleks vaja asju ja ehk leiutab keegi skeemi ka välja, et ma saaks oma omegale nüüd veel lisaks konditsioneeri paigaldada, päris kliima paigaldamine on vast liiga hull ettevõtmine, parem ainult konditsioneer paigaldada.


tean, et vaja läheb pumpa, torustikku, radikaid, soenduse torustikust vähe ümber lõikuda või osa vahetada, freooni paak, kuid eitea juhtmestikust midagi ja kas seal on ka mingi aju laadne asi või miskit? Ei tohiks olla ju, ainult relee(d) aga kel rohkem aimu siis andke teada.
Tim
Huviline
Postitusi: 2594
Liitunud: 26 Nov 2008 21:57
Asukoht: Muhu
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: K: konditsioneeri paigaldamise kohta

Postitus Postitas Tim »

Sul cd varustusega masin ju...peaks juhtmestiku kohapealt valmidus olemas olema.Kuigi sinu masinal oli vist see värk,et sul polnud isegi püsikiiruse hoidja juhtmestiku valmidust millegipärast :shock:

Elektroonika kohapealt:Vaja kompressori siduri releed,kliima jahutusradika ja mootori jahutusradika ventikate juhtreleed,kliimasüsteemi surveandurit(vist on isegi 2tk.) ja salongis keskkonsoolis juhtlülitit.Rohkem kohe meelde ei tulegi.

Üldiselt...on vaja siis üht koralikku doonorit kõrvale,sealt hea vastavalt juppe võtta.

Freooni kasutati nõuka ajal külmkappides,tänapäeval on asjalood teised.Süsteemis käib nö.mingi külmaaine-r134a.
Tagavedu,kindel edu!
107kw caravan.Man+LSD
paikas
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: K: konditsioneeri paigaldamise kohta

Postitus Postitas paikas »

külmaine külmaineks, seda ise nagunii ei täida...

aga tänud, eks ma hakkan nüüd siis otsima, kust kõik vajaliku kama saaks.
zajets
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: K: konditsioneeri paigaldamise kohta

Postitus Postitas zajets »

Küsimus
Kliima paigaldamine konditsioneeriga autole, autol kõige tavalisem kont.
Kas see väga hull või mitte.
Vasta