3,2l mootor 2,2 või 2,0 vastu

Kõik asjad mis on seotud mootoritega nii diisel kui bensiin ja gaas.
Vasta
raitz87

3,2l mootor 2,2 või 2,0 vastu

Postitus Postitas raitz87 »

tere!

mul tekkis üksord üks tobe mõtte, et kas on võimalik vahetada y32se mootor ntx teise omega pealt 1-1le võetud 2,2l kone vastu. et kas nagu juhtmepuude pistikud klapivad 1-1le? ja jääks mu makk näitama neid sõiduparameetreid.
autmaat kast peaks istuma ju 1-1le otsa sinna, sellega ei peaks vaeva nägema vast :D
oleks vaja uut mootorit, mootori käppa/käppe, mootri juhtimis juhtmepuud, mootri aju, ???radikat???, ???kliimapumpa???, ???roolivõimu pumpa???... Mis veel?

Tean et 2,2 on vahetatud v6-e vastu :D

äkki keegi oskab aidata? või kellegi on kogemusi :D :D

päikest
Raivo
Kasutaja avatar
mardus72
Klubiliige
Postitusi: 1184
Liitunud: 16 Apr 2007 12:57
Auto: volvo v60cc
Asukoht: Tartu
Has tänanud: 13 korda
Been tänatud: 1 kord
Kontakt:

Re: 3,2l mootor 2,2 või 2,0 vastu

Postitus Postitas mardus72 »

Mis sellega võita tahad.Kui bensiinikulus,siis seda võidad vaid linnasõidul.Maanteekulus erilist vahet pole,kui üldse on.Aga kaotada on palju rohkem.Sõidumõnu jääb väiksemaks.
Aga põhim.on kõike ju võimalik teha,iseasi mis see maksab
Kui probleemi saab lahendada,siis pole mõtet muretseda.Kui mitte,siis mis seal enam muretseda;)
Image
arska
Huviline
Postitusi: 1640
Liitunud: 23 Sept 2009 18:02
Asukoht: seal kus jope ripub +358400617139

Re: 3,2l mootor 2,2 või 2,0 vastu

Postitus Postitas arska »

raitz87 kirjutas:tere!

mul tekkis üksord üks tobe mõtte, et kas on võimalik vahetada y32se mootor ntx teise omega pealt 1-1le võetud 2,2l kone vastu. et kas nagu juhtmepuude pistikud klapivad 1-1le? ja jääks mu makk näitama neid sõiduparameetreid.
autmaat kast peaks istuma ju 1-1le otsa sinna, sellega ei peaks vaeva nägema vast :D
oleks vaja uut mootorit, mootori käppa/käppe, mootri juhtimis juhtmepuud, mootri aju, ???radikat???, ???kliimapumpa???, ???roolivõimu pumpa???... Mis veel?

Tean et 2,2 on vahetatud v6-e vastu :D

äkki keegi oskab aidata? või kellegi on kogemusi :D :D

päikest
Raivo

ytleme niivisi et vahetada tuleb palju nagun sa juba kirjutasid siin,äga m6tle ennem hoolikalt kas on vaja ikka teha seda,aga kui teed siis ma olen n6us sinu vana moto koos vaialike kapoti aluste toite juhtmestikuga ära ostma koos ajude ja vidinatega,kui huvi pakub saada mulle ps hinnast ja muust asjast!
Image
arts

Re: 3,2l mootor 2,2 või 2,0 vastu

Postitus Postitas arts »

kui ma nüüd õigesti mäletan, kas äkki mootori vahetus plaanis pole mitte sellepärast, et selle 3.2 - ga olid mingid probleemid?? Vaevalt seda niisama lahjema vastu vahetama hakata.
arska
Huviline
Postitusi: 1640
Liitunud: 23 Sept 2009 18:02
Asukoht: seal kus jope ripub +358400617139

Re: 3,2l mootor 2,2 või 2,0 vastu

Postitus Postitas arska »

arts kirjutas:kui ma nüüd õigesti mäletan, kas äkki mootori vahetus plaanis pole mitte sellepärast, et selle 3.2 - ga olid mingid probleemid?? Vaevalt seda niisama lahjema vastu vahetama hakata.

mis siis,kyll ma need probleemid k6rvaldan oma jaoks!!! 8)
Image
Vasta