Plokisoojendus

Kõik asjad mis on seotud mootoritega nii diisel kui bensiin ja gaas.
Vasta
-makaron-

Plokisoojendus

Postitus Postitas -makaron- »

küsimus selline kas keegi on paigaldanud plokisoojenduselementi? ja kas see on keerukas ettevõtmine või lihtne? Auto 2.5td 96Kw
arska
Huviline
Postitusi: 1640
Liitunud: 23 Sept 2009 18:02
Asukoht: seal kus jope ripub +358400617139

Re: Plokisoojendus

Postitus Postitas arska »

mina olen,seal ei ole midagi rasket ega pead murdvat,se läheb kollektori alla viimasesse auku kui mu mälu mind ei peta,mina l6in kruvikeeraiaga lapikuga sinna augu sisse ääre poole,siis ku hakkas liikuma läheb ta risti augus ja saab kergelt kulli nokkadega kätte,siis paned sooiendus elemendi sinna sisse ja keerad nutriga kinni mis on läbi sooiendus elemendi ja teisel pool on vastus millega ta ennast kylge t6mbab,muidugi ma panin ka väikese kihi kindluse m6ttes ka silikooni vahele et ehk äkki hakkab immitsema aga 6nneks ei hakanud,nii et tööd ja vaeva ja talvel on mugav vähemalt käivitada sooja mootorit! 8)
Image
-makaron-

Re: Plokisoojendus

Postitus Postitas -makaron- »

Suur tänu
arska
Huviline
Postitusi: 1640
Liitunud: 23 Sept 2009 18:02
Asukoht: seal kus jope ripub +358400617139

Re: Plokisoojendus

Postitus Postitas arska »

pole tänu vääört,r66m kui kedagi saab aidata! 8)
Image
taifunk

Re: Plokisoojendus

Postitus Postitas taifunk »

Jutt on Ebersprächerist?

Palju selline lõbu maksab?
arska
Huviline
Postitusi: 1640
Liitunud: 23 Sept 2009 18:02
Asukoht: seal kus jope ripub +358400617139

Re: Plokisoojendus

Postitus Postitas arska »

taifunk kirjutas:Jutt on Ebersprächerist?

Palju selline lõbu maksab?

mis asjast sull jutt käib :shock: ?räägi eesti keeles et k6ik aru saaksid!
Image
Tim
Huviline
Postitusi: 2594
Liitunud: 26 Nov 2008 21:57
Asukoht: Muhu

Re: Plokisoojendus

Postitus Postitas Tim »

arska kirjutas:
taifunk kirjutas:Jutt on Ebersprächerist?

Palju selline lõbu maksab?

mis asjast sull jutt käib :shock: ?räägi eesti keeles et k6ik aru saaksid!
Lühidaltöeldes eber-omega originaal eelsoojendi.Sama mis webasto.
Tagavedu,kindel edu!
107kw caravan.Man+LSD
arska
Huviline
Postitusi: 1640
Liitunud: 23 Sept 2009 18:02
Asukoht: seal kus jope ripub +358400617139

Re: Plokisoojendus

Postitus Postitas arska »

ma arvan et kui jutt käis ploki sooiendusest siis sellest konkreetselt ka räägiti aga mitte ma ei tea mis eber vat ever mis asi se ka oli!
Image
taifunk

Re: Plokisoojendus

Postitus Postitas taifunk »

http://soeauto.ee/tooted/autonoomsed-so ... %C3%84CHER" onclick="window.open(this.href);return false;
Andu

Re: Plokisoojendus

Postitus Postitas Andu »

arska kirjutas:mina olen,seal ei ole midagi rasket ega pead murdvat,se läheb kollektori alla viimasesse auku kui mu mälu mind ei peta,mina l6in kruvikeeraiaga lapikuga sinna augu sisse ääre poole,siis ku hakkas liikuma läheb ta risti augus ja saab kergelt kulli nokkadega kätte,siis paned sooiendus elemendi sinna sisse ja keerad nutriga kinni mis on läbi sooiendus elemendi ja teisel pool on vastus millega ta ennast kylge t6mbab,muidugi ma panin ka väikese kihi kindluse m6ttes ka silikooni vahele et ehk äkki hakkab immitsema aga 6nneks ei hakanud,nii et tööd ja vaeva ja talvel on mugav vähemalt käivitada sooja mootorit! 8)
On ka selliseid soojendeid, mis käivad lõdviku vahele. Mul on selline juba neli aastat ja õigustab ennast väga hästi ära. Seda on palju lihtsam paigaldada ... Lõikad lihtsalt lõdviku läbi, pistad soojenduselemendi vahele ja ongi kõik korras. Siis jääb vaid juhe ja pistik stange alla või külge tuua. Oli siin väljas -25 ja tõstsin huvi pärast kapoti üles ja katsusin, kui soe mootor on... See oli ikka mõnusalt soe...! :) :) :)
-makaron-

Re: Plokisoojendus

Postitus Postitas -makaron- »

Palju selline lõbu maksab ja kust seda osta saab?
Andu

Re: Plokisoojendus

Postitus Postitas Andu »

-makaron- kirjutas:Palju selline lõbu maksab ja kust seda osta saab?
Mul on auto 2,0Tdi. Peab uurima, kas see ka 2,5-sele sobib. See läheb selle lõdviku vahele, mis käigukasti juurde läheb. Ostsin selle vist Soomest, kuid ka Eestis saab neid tellida ma usun, et igast tuntud varuosadega tegelevast kauplusest. Hinda kahjuks ei mäleta, kuid jäi vist tuhande krooni sisse...
Vasta