Opel Omega 95 bensiin 100kw Immo

Kõik asjad mis on seotud mootoritega nii diisel kui bensiin ja gaas.
Vasta
jaska94
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Opel Omega 95 bensiin 100kw Immo

Postitus Postitas jaska94 »

Autoks 1995/04 Omega. Pult ühe suure nupuga ja tahavaatepeeglijuures infrapuna vastuvõttja ja mingi lüliti(ei tea milleks aga midagi ei tee). Üks hommik auto enam käima ei lähe. Pult teeb uksed lahti aga autot käima panna ei lase. Ecu tuli vilgub pidevalt. Auto ainult lubab. Veateade: Vale immo võti(wrong key). Sai siis välismaa foorumites tuhnatud ning info põhimõtteliselt selline et kindalaeka ja turvapadja taga peaks olema immo plokk. Timmid paar juhet kokku ja auto käib. Andsin informatsiooni edasi parandajatele(auto soomes). Nemad ütlesid et seal kus peaks olema immo plokk on ainult otsik kuhu immo ühendada mis on ühendatud juhtmetega ja need juhtmed lähevad roolialla kus immo aju ja immo rõngas :) Mul ei ole võtmes isegi mingit elektroonikat ...miks see rõngas seal olema peaks???
On selline asi võimalik? Mina tean et kas uus immo või vana immo ja see infrapuna immo vana ehk annab maha võtta.
Kui andur laes siis tegemist ju vana immoga :S Olen ise eestis ja raske iga asja kontrollima minna . Oskab keegi täpsed juhised anda kuidas vanemat immot maha võtta et saaksin seda enda infoga kontrollida.
Vasta