probleem starteriga

Kõik asjad mis on seotud mootoritega nii diisel kui bensiin ja gaas.
Vasta
Egon
Tänanud: 0
Tänatud: 0

probleem starteriga

Postitus Postitas Egon »

Selline asi siis et kui 2.5tdi 94a starter ei taha enam mootorit järgi vótta et vahepeal vótab ilusti ja saab korralikult käima aga vahel mitte. kas talle annab ise ka midagi tarka teha vói on uut starterit vaja?olen midagi kuulnud et saab ise ka teha aga täpselt ei tea! oskab äkki keegi teadja aidata!?
ja selline küsimus kaa et kas sinna ei vóiks sobida nt. omega 2.5 v6 bensiini mootori starter??
Tuju
Huviline
Postitusi: 162
Liitunud: 15 Apr 2009 22:18
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: probleem starteriga

Postitus Postitas Tuju »

Tõenäoliselt pendiksi viga omal hiljuti sama asi, starter maha ja uus pendiks külge
2,0 oma maksis vist oli alla 300.- arvatavasti samas hinnaklassis ka diisli oma
aga bensuka oma minuteada ei sobi
Kiiret pole aga jõudma peab !
Kasutaja avatar
Andrus
Huviline
Postitusi: 329
Liitunud: 07 Veebr 2007 09:15
Auto: Omega Fl 3.0dti
Asukoht: Rõngu
Tänanud: 15 korda
Tänatud: 11 korda

Re: probleem starteriga

Postitus Postitas Andrus »

Enda 2.5 td (95 a) ostsin pendiksi 900 kr eest ja seda mitte poest, seal öeldi, et ei olegi sellist asja läbi käinud..
Ei usu, et bensiini mootori starter sobib.
Egon
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: probleem starteriga

Postitus Postitas Egon »

Aga kas sellel on vahe ka kas 94a tdi vói 95a tdi starer. Ja korra mótlesin et aga kas bensiinika pendiks ei sobiks?/
Tuju
Huviline
Postitusi: 162
Liitunud: 15 Apr 2009 22:18
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: probleem starteriga

Postitus Postitas Tuju »

94 või 95 vahet pole aga tuli meelde et pendiksit 2,0-ile oli isegi kaht varjanti ja loomulikult sain algul selle vale :roll:
Kiiret pole aga jõudma peab !
Egon
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: probleem starteriga

Postitus Postitas Egon »

No see on tavaline et saab vale jupi.mul mitu korda nii juhtund aga ónneks olen saand ikka ümber vahetada!
maxzandrowic
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: probleem starteriga

Postitus Postitas maxzandrowic »

Mul oli sama mure 2,5 diisliga ja oli pendiksi viga. Poest uurisin palju pendiks maksab ja öeldi, et tahavad teada starteri seeria numbrit, siis saavad alles öelda, milline jupp sobib.
Lasin Tartus betooni tänaval asuvas starterite ja generaatorite remondis ära parandada.
Maksin 600- eeki, võtsid starteri maha, vahetasid pendiksi välja (kasutatud aga töötava vastu) ja panid starteri peale tagasi. Nüüd töötab starter normaalselt.
Omega Sport Packet
Huviline
Postitusi: 1093
Liitunud: 07 Apr 2009 20:32
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: probleem starteriga

Postitus Postitas Omega Sport Packet »

Starteri numbrist oleks abi küll.Sama on geneka "tableti" vahetusega.

Kontolli starteri juhtmete ühendused ära.Ja võid proovida teist akut ka.Kui ei ole aku viga siis võib olla on viga selles, et akujuhe lihtsalt lahti, kui võtab ja ei võta.

Kui ei siis viga starteris endas.
Vasta