K: Pöörded!!! Vajaks abi!!!

Kõik asjad mis on seotud mootoritega nii diisel kui bensiin ja gaas.
Vasta
Rebane89
Tänanud: 0
Tänatud: 0

K: Pöörded!!! Vajaks abi!!!

Postitus Postitas Rebane89 »

Selline jama siis mul omegaga, et piirab pöördeid.
mootoriks on 2.5 benakas.
Lugu siis selline, et algul piiras 3500, siis 3000 peal ja nii edasi kuni nüüd piirab 1500-2000 peal pöördeid.
Külma mootoriga algul kohe ei piiragi nii väga aga kui natuke soojemaks siis läheb järjest hullemaks.
Diagnost näitas 19 veateadet mis peaks olema pöörete andur ehk siis väntvõlli asendi andur.
Kas võib selline viga olla? Või kuna andurid mõjutavad kõik seal üksteist siis oleks ehk mõni nõuanne et mida ennem anduri vahetamist proovida, või on keegi millegi sarnasega kokku puutund ja teab mida tegema peab.
MegaHabe
Klubiliige
Postitusi: 1976
Liitunud: 02 Mai 2006 13:08
Asukoht: lääne-virumaa tapa 55903622
Tänanud: 5 korda
Tänatud: 7 korda

Re: K: Pöörded!!! Vajaks abi!!!

Postitus Postitas MegaHabe »

oli kunagi endal pööretega ka jama aga mul oli õhu toru lõdvikus praod sees ja vedas sealt lisa õhku.... :)
MInu õigekiri ei kuulu komenteerimisele!!!!!
http://www.youtube.com/watch?v=kFBVY8oH83A
Tim
Huviline
Postitusi: 2594
Liitunud: 26 Nov 2008 21:57
Asukoht: Muhu
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: K: Pöörded!!! Vajaks abi!!!

Postitus Postitas Tim »

Mis mõttes piirab pöördeid-jõudu pole st.ei lähe pöördesse v?Vabakäiguga sama mure või ainult sõites.Nt. nukkvõlli anduri veaga pidi kuni 3500rpm lubama(sul ei luba niigi palju) aga kui sul veakood näitab,et on väntvõlli anduri viga siis ei tohiks mootor üldse käima minna või peaks lambist välja surema.
Tagavedu,kindel edu!
107kw caravan.Man+LSD
Rebane89
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: K: Pöörded!!! Vajaks abi!!!

Postitus Postitas Rebane89 »

jh piirab pöördeid nii driviga kui ka neutraliga ja parkinguga, see tähendavb vahet pole.
läheb tööle, kuid vahest kehvasti, viga näitas jah väntvõlli asendi andurit ehk pöörete andurit, need pidid vist kõikidel oomegadel samasugused olema, seisab üks 2.0 85kw peaks sealt ehk proovima?
Rebane89
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: K: Pöörded!!! Vajaks abi!!!

Postitus Postitas Rebane89 »

Viga oli ikkagi väntvõlli asendi anduris, ja sai sõita küll, sõitsin nädal aega.
Aa ja uurisin remondi hindasid erinevatelt inimestelt(võõrastelt), ja siis enamustel selline jutt et alla 750.- ei lähe et seal 3tundi või rohkem tööd, tuttav oli nõus muidugi minimaalse summaga, aga tal polnud aega, vahetasin siis ise ära lõpuks, ja oh imet, mina kes täiesti võhik sellel alal sain hakkama 35min, see sisaldas ka garaasi tühjendust jne, vot mina nüüd aru ei saa mida need tarkpead seal 3h oleks teinud, aga ma lähen küsin vist mingi päev, et kas ma pean neile munade sügamise eest maksma. Nii et lihtsaid asju tehke ikka ise.
Omega Sport Packet
Huviline
Postitusi: 1093
Liitunud: 07 Apr 2009 20:32
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: K: Pöörded!!! Vajaks abi!!!

Postitus Postitas Omega Sport Packet »

2.5 h mõtlevad seda kui palju su käest raha küsida ja joovad õlut ja on seltskondlikud bürokraadid nn :D
Rebane89
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: K: Pöörded!!! Vajaks abi!!!

Postitus Postitas Rebane89 »

no kui nad on teinud seda asja siis joovad 2h45min õlut ja mõtlevad et leidsid normaalse venna kes annab mõtetu töö eest vähemalt normaalselt pappi. LOODRID!!!
Vasta