K: CO tase laes???

Kõik asjad mis on seotud mootoritega nii diisel kui bensiin ja gaas.
Vasta
--maario--
Tänanud: 0
Tänatud: 0

K: CO tase laes???

Postitus Postitas --maario-- »

Küsimus selline et , läksin täna rõõmsalt autoga ülevaatusele kõik jumala ok uus katalüsaator ja värgid ka all aga , kui CO tased mõõtma hakkas näitas aparaat et 10.0+(lubatud on 0,3). Sain kenasti märke auto passi et KORDUV :( :(
Ehk oskab keegi nõu anda mille kontrollimisest alustada, et mis võiks teha sellise asja... :? :?

Ja ehk on siin kedagi kes teeks odavalt diagnosti autodele paide lähedal.

Autoks siis Omega A 2.0 85kw
Rambo
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: K: CO tase laes???

Postitus Postitas Rambo »

Odavad kohad pole alati head. Paides ju tegelane teeb kodus kes särkus oli ja mina olen alati abi saanud. nr on 55539619 Ain on nimeks
--maario--
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: K: CO tase laes???

Postitus Postitas --maario-- »

Rambo kirjutas:Odavad kohad pole alati head. Paides ju tegelane teeb kodus kes särkus oli ja mina olen alati abi saanud. nr on 55539619 Ain on nimeks
Paides laia ja raudtee tänava ristis ka mingi tüüp teeb kodus.
y2k87
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: K: CO tase laes???

Postitus Postitas y2k87 »

Mina olen käinud ETK või autoasi kes kuida kutsub, sealt alati abi saanud.
--maario--
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: K: CO tase laes???

Postitus Postitas --maario-- »

käisin täna diagnossis ära ja öeldi esimese 10 minuti jooksul et Lamda andur kapitaalselt õhtal omadega...

Pidavat andma ajule infi et kütust vähe...
Viimati muutis --maario--, 27 Nov 2009 20:19, muudetud 1 kord kokku.
--maario--
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: K: CO tase laes???

Postitus Postitas --maario-- »

sain korraliku lamda anduri ja kyttekulu langes ja mootor töötab üldse paremini(tühikäigul)....

aga nüüd ilmnes uus probleem.....

aga, kui sõites pedaal põrandasse lükata, siis tõmbab hinge kinni ja tuurid raugevad mingi tuhandeni ja siis hakkavad vaikselt koguma end jälle. Samal ajal mootorituli ka põleb. Kui gaas lahti lasta siis mootori tuli kustub. Rahulikult sõites kõik ok.

kohapeal pedaal põhja lükata(vaba käiguga) siis lähevad tuurid ilusti kuni ca. 3500-ni ja sealt edasi läheb vaikselt vaevaliselt piirajasse. 4-5 sekki läheb aega et mootor piirajasse saada

ise pakun et äkki gaasipedaali andur või siis kuskilt midagi umbes....

ehk mõni asjatundja oskab nõu anda
Vasta