K: Esimesed õõtsapuksid

Kõik seonduv velgede rehfide ja silla tetailidega
Leprechaun
Tänanud: 0
Tänatud: 0

K: Esimesed õõtsapuksid

Postitus Postitas Leprechaun »

Kuna vähemalt üks õõtsapuks on juba tuntavalt (ülevaatusel oli alt vaadates ka nähtavalt) läbi, siis tekkis küsimus selle vahetuse kohta. Kunagi on siin foorumis juttu olnud, et B omegatele panid osad tegelased siin mingeid BMW (vist E34) õõtsapukse omega originaalide asemel kuna need pidavat kauem vastu pidama. Asja point aga selles, et kui juba BMW omad all, siis omega omad ei pidavat sobima kuna on veidi väiksemad (silmaga vahet ei ole märgata). Puksid peab vahetama uute BMW pukside vastu või terve õõtsa kui on tahtmist opeli juppe külge kruvida.
Oskab ehk keegi mulle öelda, kas mu eelnev jutt peab paika või mu mälu petab mind ? Autot ostes eelmine omanik vist isegi mainis, et sel pole enam originaal õõtsapuksid ees. Aga kindel on see, et viimane kord sillastendis küsiti, mille puksid siia on pandud :)
y2k87
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: K: Esimesed õõtsapuksid

Postitus Postitas y2k87 »

Minu teadmist pidi peaksid nad ikka samad olema, aga võin homme tööjuures üle mõõta.
vwman
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: K: Esimesed õõtsapuksid

Postitus Postitas vwman »

Ma ei väsi küsimast..öelge täpselt keegi, millised Bõõmvõõ puksid need olema peavad ?
Igakord kui siin keegi BMW puksides räägib.. jõutakse lõpuks sellenei.. et mine küsi Forss-ist küll nad teavad. Kahjuks ei jää see Forss kuidagi minu trajektoorile
Leprechaun
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: K: Esimesed õõtsapuksid

Postitus Postitas Leprechaun »

y2k87 kirjutas:Minu teadmist pidi peaksid nad ikka samad olema, aga võin homme tööjuures üle mõõta.
Ehk oskad ka öelda, mis bemmi omad need täpselt on :)
Rambo
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: K: Esimesed õõtsapuksid

Postitus Postitas Rambo »

eelnevalt on kl irvitavalt kommenteeritud mu juttu aga mina tellisin autoosad.ee-st bmw 540i e34 tugihoova puksi. kui lähed lehele siis alusvankri osade al on viimane osa.
Kasutaja avatar
mardus72
Klubiliige
Postitusi: 1184
Liitunud: 16 Apr 2007 12:57
Auto: volvo v60cc
Asukoht: Tartu
Tänanud: 13 korda
Tänatud: 1 kord
Kontakt:

Re: K: Esimesed õõtsapuksid

Postitus Postitas mardus72 »

Leprechaun kirjutas:
y2k87 kirjutas:Minu teadmist pidi peaksid nad ikka samad olema, aga võin homme tööjuures üle mõõta.
Ehk oskad ka öelda, mis bemmi omad need täpselt on :)
E34 Puksid
Kui probleemi saab lahendada,siis pole mõtet muretseda.Kui mitte,siis mis seal enam muretseda;)
Image
y2k87
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: K: Esimesed õõtsapuksid

Postitus Postitas y2k87 »

vwman kirjutas:Ma ei väsi küsimast..öelge täpselt keegi, millised Bõõmvõõ puksid need olema peavad ?
Igakord kui siin keegi BMW puksides räägib.. jõutakse lõpuks sellenei.. et mine küsi Forss-ist küll nad teavad. Kahjuks ei jää see Forss kuidagi minu trajektoorile

Nimetus siis selline: Tugihoova puks
http://www.ladu24.ee/et/ladu1/325/5,802,0,1/18238" onclick="window.open(this.href);return false;
vwman
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: K: Esimesed õõtsapuksid

Postitus Postitas vwman »

y2k87 kirjutas:Nimetus siis selline: Tugihoova puks http://www.ladu24.ee/et/ladu1/325/5,802,0,1/18238" onclick="window.open(this.href);return false;
Kummardab ja teeb kraapsu väärt info eest. Tavalised puksid mpoel mul TLN tänavatel essugi kestnud. Praegu sõidan Saku-Männiku-Nõmme-Saku ja kes teab milline on praegu Saku-Männiku tee..siis peab vist terasest puksid alla panema :P

See läheb selle asemele eks http://www.ladu24.ee/et/ladu1/2969/5,802,0,1/17560" onclick="window.open(this.href);return false; ?

Kas seda http://www.ladu24.ee/et/ladu1/2969/5,802,0,1/17575" onclick="window.open(this.href);return false; ka mingi vingema puksiga saaks asendada?
y2k87
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: K: Esimesed õõtsapuksid

Postitus Postitas y2k87 »

Sai täna mõõdetud, hallikat ja sinist värvi bmw puks on sipa suurem kui omega oma.
Rambo
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: K: Esimesed õõtsapuksid

Postitus Postitas Rambo »

väikesed puksid said lihtsalt korralikuma firma omad miskid lemförder või midagi sellist, need 80 eegused kestsid miski paar kuud.
Kasutaja avatar
risto002
Klubiliige
Postitusi: 419
Liitunud: 10 Veebr 2010 13:00
Auto: Nissan Patrol Y61
Asukoht: Tallinn/Aruküla/Klooga
Tänanud: 6 korda
Tänatud: 12 korda

Re: K: Esimesed õõtsapuksid

Postitus Postitas risto002 »

Minu küsimus siis selline ,et neil pukksidel siis suund (nool) peal mis suunas se nool jääma peab
Omega B 2,0 100kw sedaan manuaal+LSD
Nissan Patrol Y61 3.0TD 4WD
Omega B-FL 2,5tdi 110kw automaat+LSD
Opel rekord E1 2,0s automaat
opelist
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: K: Esimesed õõtsapuksid

Postitus Postitas opelist »

Kui mälu ei peta, siis sissepoole.
vwman
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: K: Esimesed õõtsapuksid

Postitus Postitas vwman »

Nii , BMW puksi sisu on tsentrist väljas.
Kummale poole puksil olev noole ots > peab jääma ? Mootori või ratta poole ?
kallef1
Huviline
Postitusi: 9
Liitunud: 26 Dets 2010 19:49
Asukoht: tln
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: K: Esimesed õõtsapuksid

Postitus Postitas kallef1 »

Leprechaun kirjutas:Kuna vähemalt üks õõtsapuks on juba tuntavalt (ülevaatusel oli alt vaadates ka nähtavalt) läbi, siis tekkis küsimus selle vahetuse kohta. Kunagi on siin foorumis juttu olnud, et B omegatele panid osad tegelased siin mingeid BMW (vist E34) õõtsapukse omega originaalide asemel kuna need pidavat kauem vastu pidama. Asja point aga selles, et kui juba BMW omad all, siis omega omad ei pidavat sobima kuna on veidi väiksemad (silmaga vahet ei ole märgata). Puksid peab vahetama uute BMW pukside vastu või terve õõtsa kui on tahtmist opeli juppe külge kruvida.
Oskab ehk keegi mulle öelda, kas mu eelnev jutt peab paika või mu mälu petab mind ? Autot ostes eelmine omanik vist isegi mainis, et sel pole enam originaal õõtsapuksid ees. Aga kindel on see, et viimane kord sillastendis küsiti, mille puksid siia on pandud :)
31.12.1.138605 bmw pukside kood
vwman
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: K: Esimesed õõtsapuksid

Postitus Postitas vwman »

bmw kood on ikka 31121139456 .

Mul on küljes, tellisin veel kõvendatud variandi, aga krt liiga hea pole ka hea, kõik kivid tänaval on nüüd persega tunda.
Vasta