Opel Omega 2.0 100kw 1999. a

Klubi külastajate autod. Nendest pildid ja info.
Tim
Huviline
Postitusi: 2594
Liitunud: 26 Nov 2008 21:57
Asukoht: Muhu
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Opel Omega 2.0 100kw 1999. a

Postitus Postitas Tim »

lsoonvald kirjutas:Klaasipesuvedeliku leket ei tuvastanud, ju ma siis kulutangi seda nii palju, küll aga sain kaugtule pirnid vahetatud, eriti rõve kinnitussüsteem on nendel. Nightbreakerid valgustavad päris hästi.
Kui tulede pesur toimib,siis pesuvedelikku kulubi palju...

Kaugtule pirnide hooletu vahetus võib halvemal juhul lõppeda tule mahamonteerimisega ja lahtivõtmisega...kui kaugtule pirni vahetades(uut sisse pannes)natukenegi liigset jõudu rakendada.Selle kohapealt on insenerid küll oma mõtlemisvõime minetanud :lol:
Mul olid mõlemad tulede reflektorite kinnitused niimoodi puruks tehtud.
Tagavedu,kindel edu!
107kw caravan.Man+LSD
lsoonvald
Huviline
Postitusi: 24
Liitunud: 20 Sept 2014 21:19
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Opel Omega 2.0 100kw 1999. a

Postitus Postitas lsoonvald »

Tim kirjutas:
lsoonvald kirjutas:Klaasipesuvedeliku leket ei tuvastanud, ju ma siis kulutangi seda nii palju, küll aga sain kaugtule pirnid vahetatud, eriti rõve kinnitussüsteem on nendel. Nightbreakerid valgustavad päris hästi.
Kui tulede pesur toimib,siis pesuvedelikku kulubi palju...

Kaugtule pirnide hooletu vahetus võib halvemal juhul lõppeda tule mahamonteerimisega ja lahtivõtmisega...kui kaugtule pirni vahetades(uut sisse pannes)natukenegi liigset jõudu rakendada.Selle kohapealt on insenerid küll oma mõtlemisvõime minetanud :lol:
Mul olid mõlemad tulede reflektorite kinnitused niimoodi puruks tehtud.
Asi ongi selles, et need ka vahelt ära võetud ja ei tööta, aga kas on võimalus, et sealt kuidagi lekib? Ise ei pannud tähele.

Täitsa närvi ajas see pirni vahetamine jah. Enam debiilsemat lahendust ei anna teha minu arust.
Jürts
Omegaclub juhatus
Postitusi: 3201
Liitunud: 02 Okt 2007 19:10
Auto: omega 2,5 DTI 2002 a
Asukoht: Jõhvi
Tänanud: 69 korda
Tänatud: 78 korda

Re: Opel Omega 2.0 100kw 1999. a

Postitus Postitas Jürts »

Usu mind,sa pole järelikult "uute"autodega sõitnud.Enamus uusi autosid ainult teeninduse rida,kus pirni vahetus käib miinimum ratta koopa kaudu logari eemaldamise teel.
Kleebiste omandamise,või klubiga liitumise soovi korral pöörduda minu poole läbi priva,või helistades 56643833.
Kasutaja avatar
reims86
Huviline
Postitusi: 1107
Liitunud: 26 Jaan 2009 11:05
Asukoht: Pärnumaa
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Opel Omega 2.0 100kw 1999. a

Postitus Postitas reims86 »

Oomil on see pirnide vahetamine veel vägagi lihtne, proovi mul A6el seda teha :lol: (esimesed suunatulepirnid on logarialt vahetatavad ja ülejäänud läbi ussi m...i kapotialt)
Omega FL 2,5 TDI 2002, Navara D40 2010a 8) , Audi A4 2,5TDI 1999a,
lsoonvald
Huviline
Postitusi: 24
Liitunud: 20 Sept 2014 21:19
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Opel Omega 2.0 100kw 1999. a

Postitus Postitas lsoonvald »

Ei no jah, minusugusel vaesel õpilasel ei olegi uut autot. :D

Golfil oli mõne sekundi küsimus selle pirni vahetamine, miks peab aasta-aastalt see aina keerulisemaks minema. Omega pirni vahetasin isegi siis kaua kui tuli oli mul süles ja tulemuseks oli ikka verine näpp. Hea seegi, et pirnid vahetatud sain.

Keegi teab, mis pirnid armatuuri lähevad? Seal peaks ka uuenduskuuri tegema ja eI viitsi enne pirnide olemasolu lahti kiskuda autot.
Jürts
Omegaclub juhatus
Postitusi: 3201
Liitunud: 02 Okt 2007 19:10
Auto: omega 2,5 DTI 2002 a
Asukoht: Jõhvi
Tänanud: 69 korda
Tänatud: 78 korda

Re: Opel Omega 2.0 100kw 1999. a

Postitus Postitas Jürts »

lsoonvald kirjutas:
Keegi teab, mis pirnid armatuuri lähevad? Seal peaks ka uuenduskuuri tegema ja eI viitsi enne pirnide olemasolu lahti kiskuda autot.
foorumis teema olemas pirnide sobivuse kohta,ei viitsi telefoniga otsida.
Kleebiste omandamise,või klubiga liitumise soovi korral pöörduda minu poole läbi priva,või helistades 56643833.
Jürts
Omegaclub juhatus
Postitusi: 3201
Liitunud: 02 Okt 2007 19:10
Auto: omega 2,5 DTI 2002 a
Asukoht: Jõhvi
Tänanud: 69 korda
Tänatud: 78 korda

Re: Opel Omega 2.0 100kw 1999. a

Postitus Postitas Jürts »

"Lingid" alafoorumis.
Kleebiste omandamise,või klubiga liitumise soovi korral pöörduda minu poole läbi priva,või helistades 56643833.
lsoonvald
Huviline
Postitusi: 24
Liitunud: 20 Sept 2014 21:19
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Opel Omega 2.0 100kw 1999. a

Postitus Postitas lsoonvald »

Kãisin esimest ja viimast korda automaatpesulas, tulemus oli see et jäin oma ukseliistust ilma, pesulast sain selle kätte, aga see on suht sitas seisus nüüd.
petzp
Huviline
Postitusi: 284
Liitunud: 01 Jaan 2008 02:48
Asukoht: Tartu
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Opel Omega 2.0 100kw 1999. a

Postitus Postitas petzp »

lsoonvald kirjutas:Hea on see, et parempoolne uks enam ei kolise, aga seda sellepärast, et kolina allikas on lõplikult katki ja uks tilbendab nagu vana aiavärav. Pole väga sooja kohta ka, kus sellega tegeleda nii et tuleb kevadel alles asjaga tegeleda.
Kui nüüd on vaikus, siis rebis uksepiiraja uksest kinnitused välja. Keevitama ei pääse ilma ust eemaldamata, lisaks on uksepiiraja kinnituskoha jäänus kõver ka nagunii. Tehas pakub remondiplaate, 2tk Forsist tellides 7€ kokku. Õpetus on siin: https://www.youtube.com/watch?v=6luoLllba-k" onclick="window.open(this.href);return false;

Tegin enda masina ukse eile ära, aega läks sisetingimustes 50 minutit ning ukse piiraja töötab nagu varem. Piiraja plastpuks pane ka uus.
Vasta