Omega 2.0l 100kw 97a

Klubi külastajate autod. Nendest pildid ja info.
kaidoxx
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Omega 2.0l 100kw 97a

Postitus Postitas kaidoxx »

Tere
Sain oma auto ka jälle sõitma.
Ja ikkagi oli kuskilt mootori massi juhe natuke lahti olnud.
kaidoxx
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Omega 2.0l 100kw 97a

Postitus Postitas kaidoxx »

No nii täna sai siis uus esi klaas ka ette panud ja oh seda rõõmu mis tuli kui eesi klaasist välja vaatasid. :D selline tunne nagu klaasi polekski ees... :D
Võtab ikka näo naerule küll.
kui nüüd jõuaks angel eye tuled ka ette osta siis oleks juba väga pro verk.
Tim
Huviline
Postitusi: 2594
Liitunud: 26 Nov 2008 21:57
Asukoht: Muhu
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Omega 2.0l 100kw 97a

Postitus Postitas Tim »

kaidoxx kirjutas:...Ja ikkagi oli kuskilt mootori massi juhe natuke lahti olnud.
Ehk täpsustaksid asja,selline "massi puudulikkus" on ennemgi siin probleemiks olnud.

Uuse esiklaasi said ju õigel ajal ette,just sügisene aeg kätte jõudnud.Uus klaas ja korralikud lähituled-mis siis viga pimedas sõita!
Tagavedu,kindel edu!
107kw caravan.Man+LSD
kaidoxx
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Omega 2.0l 100kw 97a

Postitus Postitas kaidoxx »

no kui eelnevaid postitusi lugeda siis oli mul probleem selline et sõitsin autoga koju ja paar tunnuikest hiljem tööle ei läinud. ei võtnud starterit järgi ja mingid lillad releed klõbistasid seal kapoti all.
ja probleem oligi selles et mootori küljest oli massi juhe lahti tulnud.


ja tuledega on jh see teema et peaks esialgu ära poleerima et kui kunagi selline raha tekib et need angel eyed osta siis saab vähemalt niigi kaua poleeritud tuledega sõita.
kuna järgmine kuu tuleb mul hammasrihma vahetuse hoole siis vahetan ka kõik mahlad autol ära ja siis on pm palk jälle läinud ka.

nii et plaane ja mõtteid on palju mida auto juures teha aga raha ei jagu selleks eriti.
kaidoxx
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Omega 2.0l 100kw 97a

Postitus Postitas kaidoxx »

Üks küsimus suurele ringile, et kust kohast pääeb ligi salongi õhufiltrile et seda vahetada ?
chandler
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Omega 2.0l 100kw 97a

Postitus Postitas chandler »

kaidoxx kirjutas:Üks küsimus suurele ringile, et kust kohast pääeb ligi salongi õhufiltrile et seda vahetada ?
Teed kapoti lahti ja kõrvalistuja poolses nurgas esiklaasi ees, võtad plastikkatte ära ja siis peaksid nägema :wink:
Tim
Huviline
Postitusi: 2594
Liitunud: 26 Nov 2008 21:57
Asukoht: Muhu
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Omega 2.0l 100kw 97a

Postitus Postitas Tim »

kaidoxx kirjutas:Üks küsimus suurele ringile, et kust kohast pääeb ligi salongi õhufiltrile et seda vahetada ?
Ettevaatust filtrit kinnihoidvate klambritega ümberkäimisel,võivad ära murduda kergesti.
Pilt
Tagavedu,kindel edu!
107kw caravan.Man+LSD
kaidoxx
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Omega 2.0l 100kw 97a

Postitus Postitas kaidoxx »

no nii sai siis oma autol ka hoole ära tehtud.
hammas rihm koos rullide ja pingutiga ja veepumbaga sai vahetatud,
lisaks õhu ja salongi õhu ja kütuse filter ja õli filter, ning mootori-, käigukasti-, ja diffri õli, ja jahutusvedelik.

nüüd ehk saab järgmine kuu need kaua oodatud angel eyes tuled ka ette ostedud ja siis võib muretult jälle edasi sõita kuni järgmise hooldeni :D

ja istmed sai ka ära vahetatud. nüüd on siis täis el istmed koos soojendustega.

Pilt
kaidoxx
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Omega 2.0l 100kw 97a

Postitus Postitas kaidoxx »

noo nii... vahepeal olen siis autole uued tuled ette ostnud. Kahjuks mitte angel eyes.
ja siis kaugtulede pirniks xsenoni pannud

ja siis nüüd lähipäevil läheb plokikaan koos tihendiga vahetusse.
tosool kaob silindrisse.

ja sellised minu omega rõõmud ongi praegu. :D
kaidoxx
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Omega 2.0l 100kw 97a

Postitus Postitas kaidoxx »

Kui kellegil sellised 15" veljed vedelevad kuskil siis pakkumised on oodatud.

Pilt
kaidoxx
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Omega 2.0l 100kw 97a

Postitus Postitas kaidoxx »

Ja kolmapäeva õhtul tabas mind ootamatu üllatus, kui omega mind kuressaarde jättis.
Bentsu pump ütles üles. Aga õnneks oli mul juba neljapäevase päeva peal teeninduses aeg kirjas et kliima ära täita. seega sai suht kiiresti lõõgile. Ja nüüd täna (reedel) saab siis auto kätte jälle.

Uus pump 113 euri.
Kasutaja avatar
wautzer
Üldmoderaator
Postitusi: 272
Liitunud: 11 Dets 2009 14:10
Auto: Opel Omega FL
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 4 korda
Tänatud: 4 korda

Re: Omega 2.0l 100kw 97a

Postitus Postitas wautzer »

kaidoxx kirjutas:Ja kolmapäeva õhtul tabas mind ootamatu üllatus, kui omega mind kuressaarde jättis.
Bentsu pump ütles üles. Aga õnneks oli mul juba neljapäevase päeva peal teeninduses aeg kirjas et kliima ära täita. seega sai suht kiiresti lõõgile. Ja nüüd täna (reedel) saab siis auto kätte jälle.

Uus pump 113 euri.
mina oleks pakkund sulle tutika boschi pumba 70€-ga! (tuleb rohkem häält teha)
Chip Tuning DPF/EGR OFF 58576668Tallinn
kaidoxx
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Omega 2.0l 100kw 97a

Postitus Postitas kaidoxx »

no mul oli auto teeninduses juba ja oli vaja kiirelt kätte saada. aga nagu ma arve pealt vaatasin siis nad mulle seda 113 eurist (bosch-i) pumpa küll ei pannud. vaid mingi sellise mis maksis alla 50 euri.

Ja siis üks küsimus ka siia juurde et kas bena pump mõjutab ka auto minekut. minu meelest tundub auto kuidagi lahja olevat pärast seda kui kätte sain jälle.
Kasutaja avatar
wautzer
Üldmoderaator
Postitusi: 272
Liitunud: 11 Dets 2009 14:10
Auto: Opel Omega FL
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 4 korda
Tänatud: 4 korda

Re: Omega 2.0l 100kw 97a

Postitus Postitas wautzer »

kaidoxx kirjutas:no mul oli auto teeninduses juba ja oli vaja kiirelt kätte saada. aga nagu ma arve pealt vaatasin siis nad mulle seda 113 eurist (bosch-i) pumpa küll ei pannud. vaid mingi sellise mis maksis alla 50 euri.

Ja siis üks küsimus ka siia juurde et kas bena pump mõjutab ka auto minekut. minu meelest tundub auto kuidagi lahja olevat pärast seda kui kätte sain jälle.
Eks pump mõjutab kindlasti autominekut! Aga arvan ,et sulle lihtsalt tundub ,et lahja :mrgreen: kui pumb ei jõuaks korralikult peale anda siis pigem hakkaks ta sul korralikult minnaandes lihtsalt puterdama. Aga ei hakka pead andma kuna ei tea mis pump siis sulle täpselt peale sai.
Chip Tuning DPF/EGR OFF 58576668Tallinn
Tim
Huviline
Postitusi: 2594
Liitunud: 26 Nov 2008 21:57
Asukoht: Muhu
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Omega 2.0l 100kw 97a

Postitus Postitas Tim »

Kui bens.surved valed,siis jahh mootor ei tööta korralikult.Bens.kollektroil on spets ventiil peal,survemõõtmise kell külge ja saab kontrollida asja.
Bensiini kulu pole suurenenud?
Tagavedu,kindel edu!
107kw caravan.Man+LSD
Vasta