Opel Omega A 2,6 CD Dual Ram, 1992

Klubi külastajate autod. Nendest pildid ja info.
Kasutaja avatar
AnvarV
Üldmoderaator
Postitusi: 1011
Liitunud: 17 Juul 2012 22:24
Asukoht: Rakvere/Tallinn
Tänanud: 15 korda
Tänatud: 84 korda

Re: Opel Omega A 2,6 CD Dual Ram, 1992

Postitus Postitas AnvarV »

Unistust hakkad talvel täitma või kuidas?
tartlane
Huviline
Postitusi: 87
Liitunud: 07 Juun 2012 22:03
Asukoht: Tartu
Tänanud: 0
Tänatud: 2 korda

Re: Opel Omega A 2,6 CD Dual Ram, 1992

Postitus Postitas tartlane »

AnvarV kirjutas:Unistust hakkad talvel täitma või kuidas?
Eks proovin jah, vaatan kuidas finantsi ka täpsemalt lubab... Muide, oled endale paagi ka juba leidnud?
tartlane
Huviline
Postitusi: 87
Liitunud: 07 Juun 2012 22:03
Asukoht: Tartu
Tänanud: 0
Tänatud: 2 korda

Re: Opel Omega A 2,6 CD Dual Ram, 1992

Postitus Postitas tartlane »

Tere-tere, kirjutan ka siis üle pika aja. Auto on endiselt alles, vahepeal olid müügimõtted, kuid need kadusid kiiresti-ei taha head asja käest anda. Masin siis seisis terve talve garaazis, sest sai toodud üks ront E34 ringi laamendamiseks. Kevadel said vahetatud kõik õlid (käigukast, mootor, Differ). Terve suve sai murevabalt ringi paugutatud ning külastatud igasugu Eesti otsi. Masin hetkel samuti seisab, sest käib kergem remontimine. Vahetatud on esisillas stabika puksid, stabika otsad, mõlemad rooliotsad nii sisemised kui välimised, jäänud veel stend teha. Alla läheb veel terve ring uusi piduriklotse, ning vaja veel käsipiduri tross pingutada. Lisaks kindlasti korralik roostetõrje põhja alla. Kuna aega kooli kõrvalt on nagu ta on, siis läheb veel veidi aega, enne kui masin tagasi tänavatele saab.

Kuna Omega A kui auto on järjest rohkem ja rohkem meeldima hakanud, siis sai talveks ka endale teine toodud. Tegu 88-nda aasta 2.0 omegaga ning käike vahetab kepikast. Lisasid nagu ei olegi, isegi roolivõimu ei ole, ühesõnaga täisblank LS mudel... Masina kere on siiski üsna õnnetu ning mingit taastamistööd pole mõtet ette võtta. Tehnika on muidugi laitmatus korras, käivitub poolest pöördest, mootoris püsivad kõik vedelikud ilusti sees jne. Tõmbasid mind väga soodne hind ning ka Aprillini kehtiv ÜV. Hea talvel jäärada sõita ning siis kevadel ära osandada/edasi müüa. Panen ka paar pilti, niipalju olen temaga siiski teinud, et õnnetud karbiotsad ära lappinud ning paar roostelaiku eemaldanud. Lisaks on ka sellel omegal see probleem, et spido ei tööta. Kuna kui üritan pilte postitada, annab ta mulle sellise vastuse "Sinu pildid võivad olla maksimaalselt 800 pikslit laiad.", siis panen pildid linkidena.

Image
Image
Image
Viimati muutis tartlane, 03 Okt 2013 10:55, muudetud 3 korda kokku.
Kasutaja avatar
AnvarV
Üldmoderaator
Postitusi: 1011
Liitunud: 17 Juul 2012 22:24
Asukoht: Rakvere/Tallinn
Tänanud: 15 korda
Tänatud: 84 korda

Re: Opel Omega A 2,6 CD Dual Ram, 1992

Postitus Postitas AnvarV »

Sain ka talveks 88 aasta pilli. Sarnasus on märgatav. :lol:

Pilt

Edit: Pane pildid [rimg] vahele ja kõik näevad pilte. :)
tartlane
Huviline
Postitusi: 87
Liitunud: 07 Juun 2012 22:03
Asukoht: Tartu
Tänanud: 0
Tänatud: 2 korda

Re: Opel Omega A 2,6 CD Dual Ram, 1992

Postitus Postitas tartlane »

Eks ta ole, sul vähemalt vist on roolivõim, minu oma ainsad lisad on vändaga aknad ja kell ning pidurivõimendi :D. Peab ütlema piltide kohta, et panin IMG vahele, kuid ütles ikka seda :( .
Jürts
Omegaclub juhatus
Postitusi: 3201
Liitunud: 02 Okt 2007 19:10
Auto: omega 2,5 DTI 2002 a
Asukoht: Jõhvi
Tänanud: 69 korda
Tänatud: 78 korda

Re: Opel Omega A 2,6 CD Dual Ram, 1992

Postitus Postitas Jürts »

tartlane kirjutas:Eks ta ole, sul vähemalt vist on roolivõim, minu oma ainsad lisad on vändaga aknad ja kell ning pidurivõimendi :D. Peab ütlema piltide kohta, et panin IMG vahele, kuid ütles ikka seda :( .
Sa panid IMG vahele,aga pildi suuruse teeb parajaks RIMG.See alumises reas youtube'i kõrval.
Kleebiste omandamise,või klubiga liitumise soovi korral pöörduda minu poole läbi priva,või helistades 56643833.
tartlane
Huviline
Postitusi: 87
Liitunud: 07 Juun 2012 22:03
Asukoht: Tartu
Tänanud: 0
Tänatud: 2 korda

Re: Opel Omega A 2,6 CD Dual Ram, 1992

Postitus Postitas tartlane »

Jürts kirjutas:
tartlane kirjutas:Eks ta ole, sul vähemalt vist on roolivõim, minu oma ainsad lisad on vändaga aknad ja kell ning pidurivõimendi :D. Peab ütlema piltide kohta, et panin IMG vahele, kuid ütles ikka seda :( .
Sa panid IMG vahele,aga pildi suuruse teeb parajaks RIMG.See alumises reas youtube'i kõrval.
Ahsoo, suured tänud.
tartlane
Huviline
Postitusi: 87
Liitunud: 07 Juun 2012 22:03
Asukoht: Tartu
Tänanud: 0
Tänatud: 2 korda

Re: Opel Omega A 2,6 CD Dual Ram, 1992

Postitus Postitas tartlane »

Ulme, kuidas aeg lendab... See auto on endiselt alles, 3s aasta käib ning praktiliselt mingit raha pole ta minu käest küsinud. Iga kevad olen mõelnud müügile, kuid suve lõpus on ikka ja jälle Oopel istumise all. Tavaliselt on mul autod käes olnud mõni kuu, kuid see on kuidagi olnud ja jäänud. Tee peale pole ta mind kunagi jätnud, mingit väiksemat probleemigi pole olnud ning sõidetud on ikka päris mitukümmend tuhat. Ainult tavalised kuluosad on vahetust küsinud, nagu rooliotsad, õlivahetused jne. Ainult kalla ja talla... Midagi nagu katki ka otseselt pole, kere on endiselt tugev, täna käisin ülevaatusel, mehed kiitsid, et hea masin, hoia hoolega. Praegune plaan on vist ikkagi teda hoidma hakata, neid niigi vähe järel ja ainsad mis järel on, on ka need blankversioonid oma 2.0 mootoritega. Loodetavasti leiab talveks mingi sierra või muu jura, mida peenestada. Tuleb lisada, et Opel pole vist ikkagi Organiseeritud peldik Eesti liikluses vaid täiesti arvestatav Saksa masin.

Kere on endiselt tugev, auke nagu täheldanud pole, mõned kriipsud ja kraapsud endiselt on. Vahepealsel ajal on ainult värskendatud pidureid ja seda ka nagu teha poleks vaja olnud, aga ühel vanamehel vedelesid täiesti uued kettad ja klotsid riiulil ning sain need 6 paki hinnaga. Ees plaanis ka veel uued šarniirid panna ja mitte sellepärast, et vanadel midagi viga oleks vaid lihtsalt vedelevad. Lähipäevil lisan ka pilte.

Edu kaaskannatajatele.
Vasta