Omega 2.0B 98a GCC

Klubi külastajate autod. Nendest pildid ja info.
Jürts
Omegaclub juhatus
Postitusi: 3201
Liitunud: 02 Okt 2007 19:10
Auto: omega 2,5 DTI 2002 a
Asukoht: Jõhvi
Tänanud: 69 korda
Tänatud: 78 korda

Re: Omega 2.0B 98a GCC

Postitus Postitas Jürts »

Kui sa arvad,et opel koliseb liiga tihti,osta passat,vot sellel alles läheb pulkasid ja mitte odavaid esisillal :lol:Sama käib ka oodide ja bemmide kohta.
Aga mina isiklikult olen ammu aru saanud,et meie teedel ei ole rahaliselt mõttekas alla "lemförder"-i osta.
Kleebiste omandamise,või klubiga liitumise soovi korral pöörduda minu poole läbi priva,või helistades 56643833.
meduus
Huviline
Postitusi: 530
Liitunud: 23 Sept 2009 15:59
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Omega 2.0B 98a GCC

Postitus Postitas meduus »

outlaw kirjutas:Kui sa arvad,et opel koliseb liiga tihti,osta passat,vot sellel alles läheb pulkasid ja mitte odavaid esisillal :lol:Sama käib ka oodide ja bemmide kohta.
Aga mina isiklikult olen ammu aru saanud,et meie teedel ei ole rahaliselt mõttekas alla "lemförder"-i osta.
Õige.
Sõidukite kliima/ konditsioneeri täitmine ja kontroll Tallinnas.

56997null0seitse
GCC
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Omega 2.0B 98a GCC

Postitus Postitas GCC »

Kusjuures ennem sõidaks bussi, või jalgrattaga. Aga VAG grupi toodangust midagi ei omaks. :twisted:
Kasutaja avatar
Marcouver
Huviline
Postitusi: 1007
Liitunud: 02 Mär 2009 16:26
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Omega 2.0B 98a GCC

Postitus Postitas Marcouver »

Ma ei saa aru, mis peldikute otsa inimesed astuvad, või olen mina see kes on tõelise "kullatüki" otsa sattunud, minu autol pole häda midagi, nii kui midagi natukene on teen kohe korda, investeerin natukene rohkem ja asi on paigas ja häda pole. Omegad on kuskil ~20a vanad autod ja kui inimene selle 400-1000 eur ostab siis arvata on ju, et auto on vana ja end ammu ära iganud, nii on ka teiste autodega. Kui uut autot tahta, siis max 3 aastat vana auto. Paar aastat end tasub ära ja üldiselt 5a vana auto on juba täis peldik, isegi uuemad pole enam mingid autot, võta üht ja viska teist... mina olen aru saanud, et tasub ühte teha ja nokitseda niikaua kuni ise lõpuks ära kärvan :lol: :mrgreen: Pole need uued autod midagi nii luksuslikumad kui täisklassi omega, niiet võitu igast vaatenurgast, ja kui veel korralik saan, siis vaadatakse kah järgi nagu AMG-l :wink:
Irmscher Omega 3.0 MV6
Ostan:
*Tagumist soojendusega nahkistet
*FL el. klapitavaid küljepeegleid
*Tagumist käetuge topsihoidjaga
GCC
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Omega 2.0B 98a GCC

Postitus Postitas GCC »

Marcouver kirjutas:Ma ei saa aru, mis peldikute otsa inimesed astuvad, või olen mina see kes on tõelise "kullatüki" otsa sattunud, minu autol pole häda midagi, :

Kui palju sõidad sina oma autoga nädalas/kuus?
Westcoast
Huviline
Postitusi: 681
Liitunud: 13 Nov 2011 21:22
Asukoht: Pärnu
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Omega 2.0B 98a GCC

Postitus Postitas Westcoast »

GCC kirjutas:
Marcouver kirjutas:Ma ei saa aru, mis peldikute otsa inimesed astuvad, või olen mina see kes on tõelise "kullatüki" otsa sattunud, minu autol pole häda midagi, :

Kui palju sõidad sina oma autoga nädalas/kuus?
Ma eeldan, et sa arvad et rahvas siin ainult poleerib autosi? Ilmselgelt selline ajuvaba marginali maha tegemine on küll lollus.
See et sina või mõni sinu x tuttav kuskilt kandist on pasa otsa sattunud on ilmselgelt paras s...t kokkusattumus või viga pigem neis kes autosi ei oska hooldada.
Enamasti sellised oblika maha tegijad on mingi endised bemarivennad kes oma e34-ga tänavatel õhku saastavad kui must disla pilv kiirendades tänavaid pimestab..
Olnud rallikad: Audi 100, Opel Omega b sport, BMW 530d, Audi a6 2,5 tdi,Opel Omega 2,5 dti
Hetkel: Mercedes-Benz s320
aleks25
Huviline
Postitusi: 186
Liitunud: 01 Mär 2010 19:01
Asukoht: Lääne-Virumaa kadrina ja Vantaa
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Omega 2.0B 98a GCC

Postitus Postitas aleks25 »

Tuleb välja et Mikimaal on maailma kohutavamad teed.
Kasutaja avatar
Marcouver
Huviline
Postitusi: 1007
Liitunud: 02 Mär 2009 16:26
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Omega 2.0B 98a GCC

Postitus Postitas Marcouver »

Olgem ausad auto peegeldab auto omaniku väga hästi... kuidas on inimene nõnda ka auto, niisama autod peldikuks ei lähe ja vaevalt, et nad ise ka oskavad sõita... juhib ja sõidab omanik, seega auto on omaniku nägu... ja kui eelnevalt on ostetud selline auto mis vajab natukene rohkem tegemist, enne kui jälle korda saab, siis on viga eelmises omanikus mitte autos... ja pidage meeles, et kõik autod ei ole samasugused lagunema ja ei tohiks teha üldistusi et kui üks on jama ja lagunev, siis on ka teised.. kahjuks või õnneks see nii ei ole... olgem hoolsad ja tehke asjad õigel ajal ära, siis ei juhtu midagi kriitilist :wink:

Edu nokitsemisel!
Irmscher Omega 3.0 MV6
Ostan:
*Tagumist soojendusega nahkistet
*FL el. klapitavaid küljepeegleid
*Tagumist käetuge topsihoidjaga
GCC
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Omega 2.0B 98a GCC

Postitus Postitas GCC »

Amordi tugilaagrid vahetatud, esialgu sild vaikne. Suurem(160ah) uus generaator peal ja isegi toimib. :) Uus mootor sai ka töökotta veetud, kui see eco lollus kapotiall katki läheb siis vahetan ära. LS peaegu 400 000km
Tim
Huviline
Postitusi: 2594
Liitunud: 26 Nov 2008 21:57
Asukoht: Muhu
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Omega 2.0B 98a GCC

Postitus Postitas Tim »

GCC kirjutas:Uus mootor sai ka töökotta veetud, kui see eco lollus kapotiall katki läheb siis vahetan ära. LS peaegu 400 000km
Vanakooli töökindel jõuallikas?
Ehk kergitad saladusekatet?
Tagavedu,kindel edu!
107kw caravan.Man+LSD
GCC
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Omega 2.0B 98a GCC

Postitus Postitas GCC »

Tim kirjutas:
GCC kirjutas:Uus mootor sai ka töökotta veetud, kui see eco lollus kapotiall katki läheb siis vahetan ära. LS peaegu 400 000km
Vanakooli töökindel jõuallikas?
Ehk kergitad saladusekatet?

Piilu eelmiseid lehekülgi. ;) Võib öelda küll et vana ja töökindlam.
Tim
Huviline
Postitusi: 2594
Liitunud: 26 Nov 2008 21:57
Asukoht: Muhu
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Omega 2.0B 98a GCC

Postitus Postitas Tim »

GCC kirjutas:Piilu eelmiseid lehekülgi. ;)
Njahh...olin laisk.Tuuseldasin natuke netis ja see käigukast :o ...Engine Range: 2.2L - 5.7L /Maximum Engine Torque: 360 lb-ft(ligikaudu 500 nm)
Tundub põnev projekt tulema!
Tagavedu,kindel edu!
107kw caravan.Man+LSD
GCC
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Omega 2.0B 98a GCC

Postitus Postitas GCC »

Käigukast on juba lahti võetud ja mõned jupid + kuluvosad tellitud. Siiamaani paistab see kombo vähese vaevaga omega kerele minema.Holden Commodore'il on sama mootor NA peal, ja sama käigukast, see sama ju mis peaegu omega. :)
GCC
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Omega 2.0B 98a GCC

Postitus Postitas GCC »

Heh palju kilomeetreid möödunud, kõik isegi toimib õnneks. Mõnda aega ei viitsi omegaga midagi teha, vectral läks turbo läbi ja vaja nüüd uue jaoks uus kolektor meisterdada. Soovitage uusi tulesi omegale, kas tumeda või heleda taustaga....
GCC
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Omega 2.0B 98a GCC

Postitus Postitas GCC »

Njaaa... ei leki ei suitse õli värv ilus ja survet jahutusüsteemis pole. Kuhu kaob jahutusvedelik? nii 4l 1000km mitte ei saa aru. Ja mis vidin see juhipoolses stangenurgas on igast voolikud ja asjad lähevad külge?
Vasta