Jutunurk(räägi millest tahad,kuid foorumireeglid kehtivad)

Kõik mõtted ja arutelud klubi külalistele ja mitte klubilistele
Vasta
Kasutaja avatar
Irmscher4000
Huviline
Postitusi: 210
Liitunud: 18 Juul 2010 20:46

Re: Jutunurk(räägi millest tahad,kuid foorumireeglid kehtiva

Postitus Postitas Irmscher4000 »

siitä c30se vähä lisää voimaa. 8) Pilt
Omega A 4000 Irmscher
Ascona B 3.0
Ascona C 2.0 16V
Kadett D GT/E
Vectra B (ekotykki)
Kasutaja avatar
AnvarV
Üldmoderaator
Postitusi: 1011
Liitunud: 17 Juul 2012 22:24
Asukoht: Rakvere/Tallinn
Has tänanud: 11 korda
Been tänatud: 26 korda

Re: Jutunurk(räägi millest tahad,kuid foorumireeglid kehtiva

Postitus Postitas AnvarV »

OPPPAAAA :twisted:
Omega Sport Packet
Huviline
Postitusi: 1093
Liitunud: 07 Apr 2009 20:32

Re: Jutunurk(räägi millest tahad,kuid foorumireeglid kehtiva

Postitus Postitas Omega Sport Packet »

seda võib nii nimetada jah ja midagi puhub ka kindlasti
ultimaco

Re: Jutunurk(räägi millest tahad,kuid foorumireeglid kehtiva

Postitus Postitas ultimaco »

muideks männiku kandi inimestele http://www.tallinn.ee/est/Manniku-tee-s ... eks-valmis pannakse kinni ja läbi saab ainult lubadega
Kasutaja avatar
siidisaba
Klubiliige
Postitusi: 1063
Liitunud: 13 Jaan 2009 18:56
Auto: Opel
Asukoht: Soome
Has tänanud: 5 korda

Re: Jutunurk(räägi millest tahad,kuid foorumireeglid kehtiva

Postitus Postitas siidisaba »

:evil: :evil: :evil:

Läksin poodi varuosi ostma- välja tulin tühjade kätega! Mitte, et kaupa poleks olnud vaid klienditeenindaja lihtsalt blokkis :S Suutsin üsna kerge vaevaga teha selgeks mida ma vajan ja ta mõistis mind kenasti, kuid lihtsalt ei vaevunud küsima mis aasta auto mul on ja mis mootoriga- selle asemel küsis iga varuosa kohta mis firma oma teil on, mis värvi varuosa teil on jne. Krt, kui Eestis sai ennetavalt hinnapäring neile asjadele tehtud kedagi ei huvitanud mis värvi varuosad mu autol küljes on või mis firma omad.. Soomes päris põnev müük varuosadele.... :roll:
Keep going- everything you need will come to you at the perfect time ;)
Kasutaja avatar
AnvarV
Üldmoderaator
Postitusi: 1011
Liitunud: 17 Juul 2012 22:24
Asukoht: Rakvere/Tallinn
Has tänanud: 11 korda
Been tänatud: 26 korda

Re: Jutunurk(räägi millest tahad,kuid foorumireeglid kehtiva

Postitus Postitas AnvarV »

siidisaba kirjutas::evil: :evil: :evil:

Läksin poodi varuosi ostma- välja tulin tühjade kätega! Mitte, et kaupa poleks olnud vaid klienditeenindaja lihtsalt blokkis :S Suutsin üsna kerge vaevaga teha selgeks mida ma vajan ja ta mõistis mind kenasti, kuid lihtsalt ei vaevunud küsima mis aasta auto mul on ja mis mootoriga- selle asemel küsis iga varuosa kohta mis firma oma teil on, mis värvi varuosa teil on jne. Krt, kui Eestis sai ennetavalt hinnapäring neile asjadele tehtud kedagi ei huvitanud mis värvi varuosad mu autol küljes on või mis firma omad.. Soomes päris põnev müük varuosadele.... :roll:

Lao siis ettevõtte nimi ka välja, oskavad ka teised ehk hoiduda sellisest lapsikusest.
Eks müüjal oli oma eelarvamus naisterahvast, kes varuosasid küsib.
Kasutaja avatar
siidisaba
Klubiliige
Postitusi: 1063
Liitunud: 13 Jaan 2009 18:56
Auto: Opel
Asukoht: Soome
Has tänanud: 5 korda

Re: Jutunurk(räägi millest tahad,kuid foorumireeglid kehtiva

Postitus Postitas siidisaba »

Motonetis käisin ikka- ja no pood ise on hea ja varuosi saab sealt ka kenasti lihtsalt sellel onul jäi hommikul vist naiselt saamata... Ma olen enam kui kindel, et kui mees õhtul sinna poodi läheb tuleb ta kõikide vajalike varuosadega sealt välja- mind lihtsalt ei võetud tõsiseltki mitte. Ja ei saa öelda, et meil oleks keelebarjäär olnud- ta ju sai väga hästi aru mida ma tahtsin :D

Mul on analoogne situatsioon olnud ka Mooni tn Forss´iga- seal iroonitseti selle üle kes mu autol pirne küll vahetab. Lõpptulemuseks kerge märge facebookis ja viimane kord sain väga eeskujuliku klinediteeninduse samalt inimeselt :D Ei tea milles küll põhjus võiks olla :lol:
Keep going- everything you need will come to you at the perfect time ;)
ultimaco

Re: Jutunurk(räägi millest tahad,kuid foorumireeglid kehtiva

Postitus Postitas ultimaco »

heh mul ka 2 tuttavat töötavad autoremondi töökojas ja kui vidinaid autopoest kysima on mindud siis on ka imelikult vaadatud... kuigi minu arust las inimene teeb seda mis tal meeldib teha :D
Kasutaja avatar
siidisaba
Klubiliige
Postitusi: 1063
Liitunud: 13 Jaan 2009 18:56
Auto: Opel
Asukoht: Soome
Has tänanud: 5 korda

Re: Jutunurk(räägi millest tahad,kuid foorumireeglid kehtiva

Postitus Postitas siidisaba »

Hea on seni kuni vaadatakse imelikult- olen kuulnud nii irooniat kui täna sain põhimõtteliselt alandust tunda, kuna mind üritati lihtsalt lolliks teha seal leti taga ja irvitati mu üle- krt mul tõesti ei ole nimekirja kõikidest oma autovaruosadest, mis firma omad need on ja mis värvi nad on- kõigepealt kannataks küsida mu auto andmeid, siis peaks süsteem ise PEAAEGU kõik vajaliku kätte näitama mitte, et kõik mida ma osta tahan eeldab, et ma tean firmat ja värvi...
Keep going- everything you need will come to you at the perfect time ;)
Tim
Huviline
Postitusi: 2594
Liitunud: 26 Nov 2008 21:57
Asukoht: Muhu

Re: Jutunurk(räägi millest tahad,kuid foorumireeglid kehtiva

Postitus Postitas Tim »

...no omal jällegi kogemus naissoost varuosamüüaga,üksipulgi tahtis auto andmeid saada(va.värvikood :lol: ).Ütlesin küll et 2l omega -x20xev mootor(eeldasin et teab kataloogist kohe vaadata jne),ühesõnaga pika pinnimise peale võttis tellimuse vastu klapisääre tihenditele ja muule vajalikule...
Kui mingi aeg juppidele järgi läksin,siis ulatati ka muude asjade hulgas mulle pakike 8!klapisääre tihendiga.Küsimuse peale et kus teine pakike on jäädi mind kui lolli vaatama...väikese selgituse peale saadi veast aru küll.Eks ma siis muidugi natuke targutasin 16 klapise mootori teemal ja lubati jupid ära tellida...igastahes seal poes pole juba mitu aastat käinud,leidsin paremad/odavamad kanalid juppide tellimiseks.
Kusjuures siiamaani ootavad 16 klapisääretihendit kuskil kola hulgas oma saatust...
Tagavedu,kindel edu!
107kw caravan.Man+LSD
Tim
Huviline
Postitusi: 2594
Liitunud: 26 Nov 2008 21:57
Asukoht: Muhu

Re: Jutunurk(räägi millest tahad,kuid foorumireeglid kehtiva

Postitus Postitas Tim »

Niisama tjuubis kolades hakkas selline asi silma.Ootaks kommentaare asjaosaliste käest.
3x eelsüüdet anda?Ja gaasipedaali(elektrooniline) tallata enne starteri andmist?Miks peaks üldse tänapäevasel masinal käivitamise eel gaasi "pumpama".Mingi "trauma" vene masinatest... :lol:
https://www.youtube.com/watch?v=2raqUzu ... =endscreen" onclick="window.open(this.href);return false;
Tagavedu,kindel edu!
107kw caravan.Man+LSD
Omega Sport Packet
Huviline
Postitusi: 1093
Liitunud: 07 Apr 2009 20:32

Re: Jutunurk(räägi millest tahad,kuid foorumireeglid kehtiva

Postitus Postitas Omega Sport Packet »

Ämblikuvõrgud vaja ära lõhkuda siibri pealt ja satikad prussakad minema sealt... :lol:
korra tulede põlema panemisest vms aku ergastamisest saan aru aga gaasipedaali trikist ei saa :lol:

Kui pedaali pos.andur siis rajad puhtaks.

Opel on siis trauma kui ta läbi roostetab
Jürts
Omegaclub juhatus
Postitusi: 3202
Liitunud: 02 Okt 2007 19:10
Auto: omega 2,5 DTI 2002 a
Asukoht: Jõhvi
Has tänanud: 62 korda
Been tänatud: 74 korda

Re: Jutunurk(räägi millest tahad,kuid foorumireeglid kehtiva

Postitus Postitas Jürts »

Jürts sai täna seitsmendat korda onuks! :o
Kleebiste omandamise,või klubiga liitumise soovi korral pöörduda minu poole läbi priva,või helistades 56643833.
Kasutaja avatar
AnvarV
Üldmoderaator
Postitusi: 1011
Liitunud: 17 Juul 2012 22:24
Asukoht: Rakvere/Tallinn
Has tänanud: 11 korda
Been tänatud: 26 korda

Re: Jutunurk(räägi millest tahad,kuid foorumireeglid kehtiva

Postitus Postitas AnvarV »

Tegime turvapadjaga pauku. :mrgreen:

Vasta