Omega - miks ma valisin just Omega ?

Kõik mõtted ja arutelud klubi külalistele ja mitte klubilistele
Kasutaja avatar
raudpats0
Huviline
Postitusi: 2462
Liitunud: 19 Sept 2007 18:59
Asukoht: Tartu
Tänanud: 22 korda
Tänatud: 18 korda

Re: Omega - miks ma valisin just Omega ?

Postitus Postitas raudpats0 »

AnvarV kirjutas:Ma ei oska sellele vastata, mul on ilmselt haigus.
ilmselgelt pole sa ainus.

mul juba seitsmes.
119BDD-110kw automaat caravan 2002
106 kw manuaal sedaan 2003 2*
1998cm³ 96kw manuaal 5 ust luukpära 2003 seljakott
tel: 58162851
Kasutaja avatar
SiimJ
Huviline
Postitusi: 89
Liitunud: 10 Aug 2015 22:51
Asukoht: Keila
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Omega - miks ma valisin just Omega ?

Postitus Postitas SiimJ »

Endal sai alguse see omega värk suht imelikult :D
Kuna oli sündimas väike õde ja peres oli kaks 85a Mazda 626te siis mingi hetk oli emal vaja suuremat autot ja kasuisa ütles seepeale, et ma hakkaks otsima midagi :D
Kuna aga mul tol ajal poisikesena ema tellis koju TM siis hakkasin peale kooli neid lappama ja sealt jäi silma Oma Klassi Suurim Ja Mõistlike Ülalpidamis kuludega Auto.
Selleks oli muidugi Opel Omega, sai siis perele näidatud seda artiklit ja hakkasimegi turgudelt otsima :D kohe muidugi ei leidnud jne, aga mingi päev ema ütles, et tuleb korjab mu peale kooli juurest, ma mõtlesin, et mis seal ikka ja siis ma nägin tume sinist Omegat mis tuli minu poole ning sisimas mõtlesin kui äge oleks kui see oleks ema ja lähemale jõudes oligi roolis õnnelik ema :D
Ma isegi ei mäleta mis aastal see täpselt olla võis kuid arvan, et äkki 2003/2004 kuna käisin siis alles 8ndas või 9ndas klassis :D
Ja see auto on meil peres siiani alles ja sõidus, küll mitte enam ema kasutuses, kelle jaoks jäi vanaks ja talvel maalt tööle saada oli mõnikord suht keeruline :D
Küll aga kasuisa sõidab sellega ja ei taha loobuda, mitu aastat juba enne ülevaatusi rääkinud, et hea kui aasta veel sõidab siis vahetab välja :D
Ja sellest ajast kuni lubade kätte saamiseni polnudki millegi muu peale mõelnud ning sai soetatud omale 99a FL 2.5TD valge universaal, mõni vb veel mäletab oli isegi kunagi selle kohta teema siin.
Kahjuks autoga oli peale poolt aastat rohkem jamasid kui asi väärt ning tagatipuks varastati auto ka seest tühjaks ning siis oli kõik, lihtsalt ei tahtnud enam selle autoga tegeleda. Auto läks ühte peresse kus ta tehti korda ja sõideti üsna pikalt veel.
Samal ajal kui müügis oli ostsin omale 2001a mazda 626e auto oli supper korralik puhas ja eestist uuena ostetud ning olematu läbisõiduga, sai siis sellega nats aega sõidetud kui ikka polnud see mida tahtnuks.
Siis tuli C5 kerega audi A6 2.8Q Atm kastiga, mõtlesin, et hea auto talvele vastu minna kuid ennem andis k-kast saba jne :/
Peale seda veel üks mazda ja chrysler olnud kuid praegu ikka tagasi Omega peal :D
Praegu siis mõlemad vagunid, üks siis 96a 2.0 millest ka teema siin tehtud ning teine 2002a 2.5DTI millest teemat ei ole 8)

Sa nuga kus nüüd sai alles juttu :shock:
Opel Omega B Caravan FL 2.5DTI
Kasutaja avatar
Anz69
Huviline
Postitusi: 780
Liitunud: 14 Mär 2007 01:53
Asukoht: Pärnu/Tallinn
Tänanud: 37 korda
Tänatud: 25 korda

Re: Omega - miks ma valisin just Omega ?

Postitus Postitas Anz69 »

AnvarV kirjutas:Ma ei oska sellele vastata, mul on ilmselt haigus.
Mul ka vist :D

Hetkel kolmas ja nooremale vennale sai ka samasugune muretsetud :D
Vectra GTS 2.0T 2004' [131AVS]
Omega 3.2 vagun 2001' [498THS]

Diisliga köetakse maja ning küntakse põldu, bensiiniga sõidavad autod :twisted:
Kasutaja avatar
Tomzz
Administraator
Postitusi: 2264
Liitunud: 24 Jaan 2010 12:13
Auto: Ainult head autod😎
Asukoht: P.ä.r.n.U
Tänanud: 91 korda
Tänatud: 78 korda

Re: Omega - miks ma valisin just Omega ?

Postitus Postitas Tomzz »

Minul siis juba 6 s omega 8)
Old Opels Never Die,They Just Go FASTER!
Y32SE + LSD manu/3,2 ATM /3.0 manu
Kasutaja avatar
Martin
Klubiliige
Postitusi: 2716
Liitunud: 24 Dets 2012 14:00
Auto: 3.5 Bi-turbo+1,8 Omega A+1.9TDi Saab 95+Kawasaki ER-6n
Asukoht: Keila/Tallinn
Tänanud: 31 korda
Tänatud: 83 korda

Re: Omega - miks ma valisin just Omega ?

Postitus Postitas Martin »

minul läks peale 10et omegat lugemine sassi ....
53917831 Diagnost
võtmed viewtopic.php?f=23&t=13081
varuosad viewtopic.php?f=23&t=15038
tööriistad viewtopic.php?f=49&t=13534
omegaruulib
Huviline
Postitusi: 117
Liitunud: 02 Okt 2014 20:13
Asukoht: Viljandi
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Omega - miks ma valisin just Omega ?

Postitus Postitas omegaruulib »

Mul enamus autosi Opelid olnud. Esimene masin oli 85.a Senator, lõi piss pähe ja ostsin Vectra A, vahepeal oli isegi audi 100, siis BMW E32, mille ära kortsutasin, järgmiseks oli juba E38, loomulikult olid mõlemad v12 mootoriga. Viimase sain enne masu maha müüa, paari kuu pärast oli kommi raha eest müügis :mrgreen: Peale masu alustasin tasapisi otsast peale, soetasin Opel Tigra, paras hiirelõks oli, aga 20 euriga käisin Tlnast tartusse ja tagasi ja sain nädala veel töölgi käia. See sitikas sõideti mul mahakandmisele. Hea öko pill oli. Peale seda hakkasin universaale vahtima ja leidsingi, 2000.a. Vectra caravan, ilus must, elementaarsete lisadega ja 100 kw. 3 aastat sõitsin sellega ja olin sigarahul. Lõi aga uus piss pähe, tahtsin midagi suuremat, aga ei teadnud isegi mida. Vaatasin juba ameeriklasi. Kuulutusi vahtides jäi caravan omega silma, täislisadega, el nahk, automaat ja 3.0 no mida, ma olen täiesti terve mees ja pean seda kõike saama :lol: käisin vaatamas ja ostsingi ära, olen seda masinat ikka hoidnud korras ja ka siit foorumist palju abi saanud. Omega on mulle hea kaaslane olnud jahil ja kalal käimisel, taga saab magada nagu meritäht ja pikka nodi vedada samuti :P Nüüd Omega kõrvale soetasin veel projektiks 84.a. Opel Senatori aga sellega läheb palju aega ja vaeva. Uus mootor 150 kw olemas, samuti käimakott ja LSD reduktor. Proovin oma Omegat ikka timmis hoida. Just sai vahetatud tagumised laagrid, vent kettad, pandud uued klotsid,tutikad sadulad ja kokkujooksu vardad. Olge mõnusad
Kasutaja avatar
Raivz
Huviline
Postitusi: 207
Liitunud: 08 Okt 2012 23:32
Auto: Astra G Coupe
Asukoht: Põltsamaa
Tänanud: 16 korda
Tänatud: 6 korda

Re: Omega - miks ma valisin just Omega ?

Postitus Postitas Raivz »

Ilmselt juhus, et sattus Omega lubadega ühele ajale. Pakuti ühte sobival ajal müügiks, oli natuke raha ja autoga ikka mugavam kooli käia kui bussiga, siis saigi ostetud ja ei kahetse. 2,5TD Caravan.
Siiani üsna kenasti kulgenud. Pole paremat pere, puhkus ega matkaautot.
Muidugi Opeli pisik oli ka varem olemas, seisab unistusena üks Rekord E2.
Ja nüüdseks on Omega kõrval ka Astra G Coupe(Bertone). Kahjuks küll mootor (1,8) ja varustus pole nii rikkalik kui soov oleks, aga auto alles 2012 Eesti toodud ja kere ikka mega heas korras. Ikka reaalne Coupe, mitte Astra G millel 2 ust ja klaasiga luuk.
Astra G Coupe Bertone '00
Rekord E2 '86 (igipõline projekt)
Vasta