Liikleme ohutult!

Kõik mõtted ja arutelud klubi külalistele ja mitte klubilistele
MegaHabe
Klubiliige
Postitusi: 1976
Liitunud: 02 Mai 2006 13:08
Asukoht: lääne-virumaa tapa 55903622
Tänanud: 5 korda
Tänatud: 7 korda

Liikleme ohutult!

Postitus Postitas MegaHabe »

Teeks siis väikese teema, tahaks ka teiste arvamust teada.
Selles videos suri 3+2. Kahjuks on meie seas inimesi kellelel mahub pähe üks mõte korraga, kuidas saaks kimatada.

Kui hoolega vaadata siis võite aimata palju oli BMW kiirus. Kahjuks juhtus meil siin Eestimaal sama asi mõni aeg tagasi, küll väiksema kiirusega aga see pärast jäi üks pere ilma emata, mis on minuarvates väga hull.http://www.ohtuleht.ee/index.aspx?id=376676&q=suri+ema" onclick="window.open(this.href);return false;
Kutsun kõiki üles mõistusega sõitma,kui ei oska on meil selleks rajapäävad ja ametlikud kiirendusvõistluseda mine ja õpi see 100-500.- selle esst vällja käia ei ole mingi näitaja kui kanda kellegi surma oma südamel.

Ootan teiepoolseid komentaare ja ka teema arendamist!
MInu õigekiri ei kuulu komenteerimisele!!!!!
http://www.youtube.com/watch?v=kFBVY8oH83A
Q-tok
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Õpetus video!

Postitus Postitas Q-tok »

Habe, väga õige, et inimeste südametunnistusele "koputad"! :)

Kihutada võib alati, kuid mõistuse piires ja ilma, et eelkõige teisi või ennast ohtu seate!!
Ning alkoholijoobes roolivad inimesed on haiged värdjad!!
Kui keegi arvab,et on lahe kui on alkot tarbinud ja siis läheb kõvatab kuskil,siis võite ennast selle arvamusega põlema panna ! ;)

Sorrii,hell teeema minu jaoks veeel hetkel suhteliselt...
Kasutaja avatar
Omega 978
Huviline
Postitusi: 522
Liitunud: 09 Sept 2008 16:54
Asukoht: Tallinn/Anija
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Õpetus video!

Postitus Postitas Omega 978 »

Olen täiesti nõus Q-ga,alkohol ja auto juhtimine ei käi kokku!Kuid alati leidub ajuinvaliide kellele see pähe ei mahu ja tagajärjed räägivad enda eest! :evil:
Tim
Huviline
Postitusi: 2594
Liitunud: 26 Nov 2008 21:57
Asukoht: Muhu
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Õpetus video!

Postitus Postitas Tim »

Seda hirmast videolõiku küll korduvalt näinud aga ikka võtab mõtlema küll...
Analoogseid sõiduvõtteid näen üsna tihti ka Muhus kui olen koos praami autode kolonnis sõitnud,paar korda on ka sellise asi jutunud,et kui ise ei võtaks äärmuslikke meetmeid kasutusele siis oleks raske avarii garanteeritud.Ja mõnel juhul on ka nii olnud,et kui see tüüp oleks nt. Liival bentsukas peatuse teinud siis oleks tahtnud talle kehavigastusi tekitada.
Tagavedu,kindel edu!
107kw caravan.Man+LSD
ryblik1
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Õpetus video!

Postitus Postitas ryblik1 »

Kuna tegu on igivana videoga siis on ka nähtud selle video varasemat kohitsemata ja ilma valeinfota varianti.
Algses oli ka laipu näha.....
Teiseks on arutatud ka teises foorumis kiiruse üle.
arvati mesa kiiruseks ca 140kmh ja bemm pigistas oma viimase välja umbes 180-190kmh. Seega ilmselt pole 150mph kuigi õige.

Esmane teema on et kihuta kui sa ei ohusta teisi, iseennast võid ju tappa ka kümnel muul vahval moel. ( Vaida isiklik rekord 250kmh varahommik liiklus 0, oblikaga )

Teiseks soovin lisada arvamuse et üks loll roolis sai vähemaks videos. Kahju pole, ise oli loll. Sama ka nagu hiljuti viimane bemmiga surmalaks.
Kui ego käib oskustest roolis üle siis pole ka rohkem vaja fataalseteks tagajärgedeks.

Kahju on vaid süütutest kannatajatest kel polnud enda päästmiseks võimalust.

Nähtud video laadseid asju ikka juhtub ja juhul kui juht elama oleks jäänud siis on arvata et ta ka mitmeid aastaid oleks kinni istunud, mis on ka õige.


Video kommentaariks sobiks kõige paremini tekst mida ma kuskilt noppisin : On olemas kahte sorti rallisõitjaid: on olemas uljad rallisõitjad ja on olemas vanad rallisõitjad aga ei ole olemas vanu ja uljaid rallisõitjaid...
vot nii
bemmi mehed kuulusid esimesse liigasse, seega rest in peaces :D

Ühel päeval sureme ju kõik nii või teisti. Enam erilist vahet pole vist.
eedu32
Huviline
Postitusi: 310
Liitunud: 29 Nov 2007 22:43
Asukoht: Lõuna-eesti
Tänanud: 0
Tänatud: 0
Kontakt:

Re: Õpetus video!

Postitus Postitas eedu32 »

Jah suht kurb.... kuigi kõik kiunavad selle bmw üle et paha poiss,tapab teisi. Minu nägemus asjast on teine ja meie maal ka see suht kombeks saanud et teine mõrvar ehk siis mesa filmib rahulikult viib sõbra kalmule lilli ja nutab ning süüdistab rekkameest,paneb käed rahulikult tasku sülitab üle õla ja kõnnib minema südamerahus et tema on kõik õieti teinud. Võimalik oleks ju see et kui mesa ei oleks vägikaigast vedanud siis ehk ei oleks bmw vend ecstaasi läinud.
Muidugi ma ei tea täpselt seda õnnetuse lugu kuid meiekandis oli miski analoogne lugu ja teine tüüp on tänapäevani elus nõnda pettunud et lase kohe olla.Ta ei saa siiani aru kuidas tema sõber surma sai kui nad kiirendasid ja kihutasid kahe masinaga maantel ja sõbral miski vale arvestus tuli.Käis see vend sõbra kalmul ja siunas ikka teisi juhte kes tapsid tema sõbra.
Kasutaja avatar
Argo
Klubiliige
Postitusi: 384
Liitunud: 08 Jaan 2010 15:56
Asukoht: Läänemaa
Tänanud: 5 korda
Tänatud: 3 korda

Re: Õpetus video!

Postitus Postitas Argo »

MegaHabe
Klubiliige
Postitusi: 1976
Liitunud: 02 Mai 2006 13:08
Asukoht: lääne-virumaa tapa 55903622
Tänanud: 5 korda
Tänatud: 7 korda

Re: Õpetus video!

Postitus Postitas MegaHabe »

See päris õvastav eriti need väikesed mudilased.
MInu õigekiri ei kuulu komenteerimisele!!!!!
http://www.youtube.com/watch?v=kFBVY8oH83A
chandler
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Õpetus video!

Postitus Postitas chandler »

väga õudne. kohati inimesed on ikka nii hoolimatud enda ja teiste suhtes
ryblik1
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Õpetus video!

Postitus Postitas ryblik1 »

Argo viidatud video oli selline asjalikum.

Kuigi need lavastatud laksud ja ohtralt ketšupid olid kuidagi mõttetud, samas vahele pikitud reaalsed laksud olid tase.

neid asju peaks tegelt autokoolis kohe algul näitama ja ka laiba pilte ning vigaste pilte. Ehk tooks selliseid keevaverelisi ka rohkem maa peale.

Kui sõita skisofreenikute rallirajal ( tln-trtu ) siis on aegajalt ligilähedasi võimalusi näha sarnaseid mõtlematui juhte ja võimalikke laksu variante, Inimesed ei mõtle vist roolis niivõrd sõidule kuivõrd sellele et neil on vaja ilmtingimata kellegist mööda saada ja 5 min varem tallinna jõuda või siis tartu. Samas pimedaid ja ajuvabasid möödasõite tehes on tegu potensiaalsete mõrvaritega.

Mõned möödasõidud on nii hulljulged et aegajalt vean käbedalt autos olijatega kihla et kas saab laks ja kui saab siis mitu laipa.

Kihutada saab!!! Kuid sa pead olema 120protsenti oma tähelepanuga liikluses, mitte närvitsema selle üle kas täna tibi laseb üle või et äkki naabrimees on hetkel su silmarõõmul seljas.... vat ever....

Suurema jao nähtud laksude põhjus oli HOOLETUS, vb väike osa oli meelega ja veel väiksem osa tehniline ( VB see saksa rekka laks kus see kohe plahvatas oli tehniline) Mõni harv kord ka terviserike. Viimane oleks andestatav...

Olen varasemalt töötanud aastaid tagasi fotolaboris ja seal ilmutati neid filmile tehtud kohtuekspertiisi ja avariitalituse pilte, Küllalt sai nähtud nii käteta kui ka poolikuid laipu, sai nähtud ka neid kes kraabiti teelt lusikaga kotti. Pilte tehes oli vastik, reaalsuses oleks ilmselt šokeerivamgi.


SAMAS: Ma mõistan hukka selle et on olnud juhuseid kus : seadsusekuulekas autojuht liigub ala 45-50kmh linnas ja õieti, kuskilt jookseb tatikas ette ja saab surma sest autojuhil pole võimalik mitte midagi teha aga eesti vabariigis sai temast kriminaalkorras karistatud kodanik. no milles ta süüdi oli, auto kui tapariista omamises? Ma leian et kui ma olen teinud kõik võimaliku et minu hooletuse või ettevaatamatuse tõttu õnnetust ei juhtuks siis ma ei ole süüdi kui keegi teine, ala jalgrattur on süüdi ja mulle ette sõidab või alla keerab, see et temast jääb lego järele pole minu probleem. Ma ei peaks selle eest vastutama.
NB! kõnealusel kodanikul kulus ca 280K raha et ennast krimikurjategija registrist kohtu kaudu vabaneda ja ligi 2a, plus korvamatu närvikulu. Faking seadused.


PS. Kuna raskeveokid ala poolhaaked on tänu massile kordi surmavamad kui väike auto siis need veokijuhid kes linnas 60ga lasevad ja maanteel 90ga liikuvast sõiduautost ligi 100ga mööda pressivad ja teevad pika ning ohtliku mööda sõidu , neile sooviks ma küll väga raskeid ja rangeid karistusi. Raskeveoki roolis purjutajad paneks kohe ja pikalt trellide taha. Olen tänu pidevale väike treileriga liiklemisele pidanud üle elama ligi 8 raskeveoki avariivõimalust, seda närvikulu ei korva mulle mitte keegi mitte kunagi. Labane on veokijuhi põhjendus et hakkan hiljaks jääma. Jääd siis jääd, Võidad minuti kaotad bemari, oli mingi uusaja vanasõna.
Q-tok
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Õpetus video!

Postitus Postitas Q-tok »

ryblik1 kirjutas:
PS. Kuna raskeveokid ala poolhaaked on tänu massile kordi surmavamad kui väike auto siis need veokijuhid kes linnas 60ga lasevad ja maanteel 90ga liikuvast sõiduautost ligi 100ga mööda pressivad ja teevad pika ning ohtliku mööda sõidu , neile sooviks ma küll väga raskeid ja rangeid karistusi. Raskeveoki roolis purjutajad paneks kohe ja pikalt trellide taha. Olen tänu pidevale väike treileriga liiklemisele pidanud üle elama ligi 8 raskeveoki avariivõimalust, seda närvikulu ei korva mulle mitte keegi mitte kunagi. Labane on veokijuhi põhjendus et hakkan hiljaks jääma. Jääd siis jääd, Võidad minuti kaotad bemari, oli mingi uusaja vanasõna.
200 % sinuga nõus!
Sellest on kohe väga kahju,et paljud raskeveokite juhid arvavad,et kui nad tulevad suure autoga siis neile seadused ei kehti ja ei pea liikluses ettevaatlikud olema.Kui avarii juhtub väike auto ja rekkaga,siis rekkajuhiga ei juhtu üldiselt midagi,aga sõiduautos olevad inimesed üldiselt surevad silmapilkselt.
Mul on olnud juhus,kus minu kiirus oli Pärnu-Tallinn maanteel 130-140 km/h vahel ning tagant tuli üks rekka,tegi minust möödasõitu nagu postist,kiirus oli tal silma järgi ca 160 km/h ,esiteks pressis ta mind küllaltki teeservale,teiseks tegu oli kohaga kus möödasõit keelatud,kolmandaks vasta tulev auto pidi poole autoga sõitma tee pervele,et see rekkajuht surnuks ei sõidaks teda.
Ma ei ütle,et kõik rekkajuhid värdjad on,aga kahjuks suurem enamus,rohkem viisakust olen näinud Eestis sõitvatel välismaistelt rekkajuhtidelt, nt. kui nende liikumis kiirus on alla lubatu,võtavad veidi kõrvale ja annavad suunaga märku,et on ohutu neist möödasõitu teha,Eesti numbriga rekkadel näen sellist käitumist harva.
Kasutaja avatar
Omega 978
Huviline
Postitusi: 522
Liitunud: 09 Sept 2008 16:54
Asukoht: Tallinn/Anija
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Õpetus video!

Postitus Postitas Omega 978 »

Q-tok kirjutas:
ryblik1 kirjutas:
PS. Kuna raskeveokid ala poolhaaked on tänu massile kordi surmavamad kui väike auto siis need veokijuhid kes linnas 60ga lasevad ja maanteel 90ga liikuvast sõiduautost ligi 100ga mööda pressivad ja teevad pika ning ohtliku mööda sõidu , neile sooviks ma küll väga raskeid ja rangeid karistusi. Raskeveoki roolis purjutajad paneks kohe ja pikalt trellide taha. Olen tänu pidevale väike treileriga liiklemisele pidanud üle elama ligi 8 raskeveoki avariivõimalust, seda närvikulu ei korva mulle mitte keegi mitte kunagi. Labane on veokijuhi põhjendus et hakkan hiljaks jääma. Jääd siis jääd, Võidad minuti kaotad bemari, oli mingi uusaja vanasõna.
200 % sinuga nõus!
Sellest on kohe väga kahju,et paljud raskeveokite juhid arvavad,et kui nad tulevad suure autoga siis neile seadused ei kehti ja ei pea liikluses ettevaatlikud olema.Kui avarii juhtub väike auto ja rekkaga,siis rekkajuhiga ei juhtu üldiselt midagi,aga sõiduautos olevad inimesed üldiselt surevad silmapilkselt.
Mul on olnud juhus,kus minu kiirus oli Pärnu-Tallinn maanteel 130-140 km/h vahel ning tagant tuli üks rekka,tegi minust möödasõitu nagu postist,kiirus oli tal silma järgi ca 160 km/h ,esiteks pressis ta mind küllaltki teeservale,teiseks tegu oli kohaga kus möödasõit keelatud,kolmandaks vasta tulev auto pidi poole autoga sõitma tee pervele,et see rekkajuht surnuks ei sõidaks teda.
Ma ei ütle,et kõik rekkajuhid värdjad on,aga kahjuks suurem enamus,rohkem viisakust olen näinud Eestis sõitvatel välismaistelt rekkajuhtidelt, nt. kui nende liikumis kiirus on alla lubatu,võtavad veidi kõrvale ja annavad suunaga märku,et on ohutu neist möödasõitu teha,Eesti numbriga rekkadel näen sellist käitumist harva.
Eks juhte on erinevaid kuid mulle kogemuste põhjal tundub samuti et Eesti rekkajuhid ei pea kiirusepiirangutest kinni ja viisakust pole õpitud samuti.On olnud kogemus kui lihtsalt rekka pressib 70 alas tagant peale,vilgutab tulesid ja nii me siis 100ga kulgesime kõigist mööda,et tema saaks kiiremini enda teed jätkata,on olnud peale keeramisi et rekka saaks möödasõitu alustada ja et mitte kontakti selle elukaga tekitada sain õnneks aeglustus rajale tõmmata mis oli õnneks tühi,kuigi lõppes suht kohe.
MegaHabe
Klubiliige
Postitusi: 1976
Liitunud: 02 Mai 2006 13:08
Asukoht: lääne-virumaa tapa 55903622
Tänanud: 5 korda
Tänatud: 7 korda

Re: Liikleme ohutult!

Postitus Postitas MegaHabe »

ma ei tea väga ei virise, et rekkamehed matsid ja hullud on.Tänu ühele rekkamehele elan ja hingan ja saan siin teiega loba ajada. 8)
MInu õigekiri ei kuulu komenteerimisele!!!!!
http://www.youtube.com/watch?v=kFBVY8oH83A
Tim
Huviline
Postitusi: 2594
Liitunud: 26 Nov 2008 21:57
Asukoht: Muhu
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Õpetus video!

Postitus Postitas Tim »

Q-tok kirjutas:tagant tuli üks rekka,tegi minust möödasõitu nagu postist,kiirus oli tal silma järgi ca 160 km/h
Oled sa ikka kindel,et rekka saab nii kiiresti liikuda,ega see ringraja rekka polnud?Kudas see üldse seaduslik saab olla??

Omal ka kahjuks täislastis killustikukoormaga poolhaakega üsna närvesöövad kogemused olnud.Teeremont oli ja kiirusepiirang 50km/h,võõras kant(Karuse),politsei oht oli suur ja muidugi praami aeg tiksus kahh...tagant aga pressis üks hull oma poolhaakega selga.Näitasin suunda,ohukaid,piduritulesid...ja siis kui tuli järsem freesitud astang,kus tuli natuke pidurdada,et mitte omega summutit alt ära sõita,siis vana pani taga täiega pidureid ja keeras järsult vastassuunda,et mitte minu autole tagant sisse sõita(igastahes tahavaatepeeglist enam rekka tulesid ei näinud,nii ligaidal oli).Siis vana signaalitas veel ja mul oli juba närv suht must ja näitasin läbi akna näppu,Virtsu kail jõudis siis vana järgi ja hakkas muidugi mölisema et mis ma tal jalus igun ja lubas veel näopeksu teha,et julgesin talle näppu näidata.
Tagavedu,kindel edu!
107kw caravan.Man+LSD
ryblik1
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Liikleme ohutult!

Postitus Postitas ryblik1 »

Minu isiklik arvamus on et suurem jagu ( mitte kõik ) neid nn rekkamehi siin eestis ja muudes varakapitalistlikes baltiriikides on tegelikkuses need kõige suuremad rullnokad ja jutu ning oleku järgi enamusel haridust ja haritust ka ala 3 klassi külakooli, kui sedagi. Ma ei saa aru kas selle suure ja uhke masina kabiinis on mingi koerastumise või millegi muu probleem.

Olen isegi möliseda saanud mõnelt juhilt kui ma linnaliikluses neile jalgu olen jäänud või pole lasknud neil esimesest reast teise reastuda kui nad on toorelt peale pressinud ja nahhaalitsenud.
Kuna ma kasvult just kämbu pole siis pole nagu keegi oma lubadusi näopeksu osas, täitma tulnud. Kõik olen pikalt saatnud. Kui on kiire oled ise süüdi et vale ameti valisid või kuskil liiga kaua laudaljudmillale keelt kõrva ajasid.

NB! Tartus põhikoht kus rekkad ajavad üksteisega võidu on Turu tänav neis lõikudes kus ta kaherealine on, seal ikka näeb neid kes ca 60 ja kohati ka rohkem lasevad oma 20 tonnistega. Ning mendid istuvad ja ei tee midagi, niisama otsivad vaid sõiduauto juhte kiirustjaid. IT SUCKS!!!
Vasta