Omegaga Euroopasse

Kõik mõtted ja arutelud klubi külalistele ja mitte klubilistele
Q-tok
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Omegaga Euroopasse

Postitus Postitas Q-tok »

outlaw kirjutas:Andke andeks mu võibolla juhmakus,aga mulle tundub,et tegu on järjekordse "kinomehega" kes käib foorumist foorumisse ja tõmbab teemasid käima-ja ikka leidub lolle,kes kaasa lähevad. :lol:
Seega tark oleks edaspidi mitte vastata antud küsimusele,ükskõik,kui pakiline teemaalgatajal ka mure poleks. :mrgreen:
Outlaw, mille põhjal seda väidad?
Valgusta siis ka teisi ;)
Andu
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Omegaga Euroopasse

Postitus Postitas Andu »

Q-tok kirjutas:
mihkelmihkel kirjutas:Vaatan, et roolivõimu õli tase on natuke madal. Sinna pean panema Opeli originaalõli?
Mina olen kasutanud hüdraulika õli Texamatic 7045E (vastavuses GM Dexron III).
Sobib see ka Omega käigukasti.
Pilt
Usun, et inimene on hädas ja kogenematu, kuid sel juhul tuleks ka aidata! See tähendab seda, et anda tõepäraseid vastuseid. Olen 100% kindel, et SEE ÕLI MANUAALKASTI KINDLASTI EI SOBI...!
mihkelmihkel
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Omegaga Euroopasse

Postitus Postitas mihkelmihkel »

outlaw kirjutas:Andke andeks mu võibolla juhmakus,aga mulle tundub,et tegu on järjekordse "kinomehega" kes käib foorumist foorumisse ja tõmbab teemasid käima-ja ikka leidub lolle,kes kaasa lähevad. :lol:
Seega tark oleks edaspidi mitte vastata antud küsimusele,ükskõik,kui pakiline teemaalgatajal ka mure poleks. :mrgreen:

What? :? Kas selliseid inimesi on olemas? Ma ei teagi kuidas sellisele kommentaarile reageerida. Sr.orgist ootaks veel selliseid vastuseid, aga siit foorumist küll ei oleks seda osanud oodata. Võib-olla on küsimused natuke eluvõõrad, aga täiesti ausad küsimused. Praegu ma lihtsalt näiteks doublecheckin manuaalis toodud infot. Ma ei ole varem vahetanud ei käigukastiõli ega ka sillaõli. Pole sellist vajadust olnud.

Selle reisi puhul on mul teemad tõesti nii trip.ee's kui ka sr.orgis, aga kõik on erineva fookusega vastavalt siis foorumile.
MegaHabe
Klubiliige
Postitusi: 1976
Liitunud: 02 Mai 2006 13:08
Asukoht: lääne-virumaa tapa 55903622
Tänanud: 5 korda
Tänatud: 7 korda

Re: Omegaga Euroopasse

Postitus Postitas MegaHabe »

Kurt küll mehed, vähe sellest, et mind era elus nussitakse peab mingi jama siin ka käima :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:
MInu õigekiri ei kuulu komenteerimisele!!!!!
http://www.youtube.com/watch?v=kFBVY8oH83A
Tim
Huviline
Postitusi: 2594
Liitunud: 26 Nov 2008 21:57
Asukoht: Muhu
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Omegaga Euroopasse

Postitus Postitas Tim »

Andu kirjutas: Pilt

Usun, et inimene on hädas ja kogenematu, kuid sel juhul tuleks ka aidata! See tähendab seda, et anda tõepäraseid vastuseid. Olen 100% kindel, et SEE ÕLI MANUAALKASTI KINDLASTI EI SOBI...!
Jutt oli siis roolivõimendi õlist...ja ehk on teemaalgatajal ka omal silmad peas,et pildilt tugeda et tegu automaatkäigukasti õliga.
Manuaalkasti see õli jahh ei kõlba,liiga vedel.
Tagavedu,kindel edu!
107kw caravan.Man+LSD
Q-tok
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Omegaga Euroopasse

Postitus Postitas Q-tok »

Tim kirjutas:
Andu kirjutas: Pilt

Usun, et inimene on hädas ja kogenematu, kuid sel juhul tuleks ka aidata! See tähendab seda, et anda tõepäraseid vastuseid. Olen 100% kindel, et SEE ÕLI MANUAALKASTI KINDLASTI EI SOBI...!
Jutt oli siis roolivõimendi õlist...ja ehk on teemaalgatajal ka omal silmad peas,et pildilt tugeda et tegu automaatkäigukasti õliga.
Manuaalkasti see õli jahh ei kõlba,liiga vedel.
Tim´il täitsa õigus.

Kas ma krt olen kuskil väitnud, et see manuaalkasti sobib?
Tema küsis roolivõimu õli kohta, mina vastasin ja lisasin, et sobib ka käigukasti, aga nagu pudelil on suurelt kirjutatud ja lisatud ka pilt, et see sobib automaatkasti.
mihkelmihkel
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Omegaga Euroopasse

Postitus Postitas mihkelmihkel »

mihkelmihkel kirjutas: Haynes'i manuali järgi peab mingi käigukasti numbri leidma ja selle järgi teab, mis õli panna.

Manual transmission:
Early (pre 1999) vehicles:
Up to number JP3097A01361659* . . . . . . . . . . . . . . . . . . . Vauxhall transmission oil 19 40 704
From number JP3097A01361659* . . . . . . . . . . . . . . . . . . . Vauxhall transmission oil 19 40 764
Later (1999 onwards) vehicles . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . Vauxhall transmission oil 19 40 768
Uurisin käigukasti igatpidi. Leidsin sealt pealt tähise R15-R18 aga mingit sellist pikemat seriali küll ei leidnud. Kust ma peaks seda identification number'it otsima?
Tim
Huviline
Postitusi: 2594
Liitunud: 26 Nov 2008 21:57
Asukoht: Muhu
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Omegaga Euroopasse

Postitus Postitas Tim »

mihkelmihkel kirjutas:Uurisin käigukasti igatpidi. Leidsin sealt pealt tähise R15-R18 aga mingit sellist pikemat seriali küll ei leidnud. Kust ma peaks seda identification number'it otsima?
Kui tegu manuaalkastiga(nagu ma ikka aru olen saanud!),siis ei ole vaja asja nii peeneks ajada!
Lähed poodi ja küsid man.kasti jaoks korralikku õli,üldiselt mida kallim seda parem peaks olema.Manuaalis kirjas olev sae80(vist oli nii) jääb tegelikult karmide talvedega vägagi paksuks,soovitan vedelamat õli.
Õli läks mäletamistmööda ~1,2L(kontrolli igaksjuhuks oma manuaalist üle).
mihkelmihkel kirjutas:Ja kuidas ma üldse õli sinna sisse saan, see auk on külje peal ja sinna õli valada tundub mõnevõrra keeruline.
Pm.ostad kaks 1L.kankut käigukasti õli(täitekõrred küljes!!!) ja muljud läbi kõrre ühe kanku kasti tühjaks ja kui enam ei tule õli,valad teisest kankust uuesti täis ja siis jälle hakkad muljuma...vägagi lihtne.
mihkelmihkel kirjutas:Mis õli läheb tagasilla sisse?
Küsi poest differentsiaali õli nt.Ka sobib teinekord käigukasti õli diffrisse,sel juhul peab õlikanistril kirjas olema,et antud õli ka hüpoidülekannetesse sobib.

Kasuta ikka otsingut kahh :!:
forum/viewtopic.php?f=35&t=2790&p=43976 ... 5li#p43976" onclick="window.open(this.href);return false;
Tagavedu,kindel edu!
107kw caravan.Man+LSD
Tim
Huviline
Postitusi: 2594
Liitunud: 26 Nov 2008 21:57
Asukoht: Muhu
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Omegaga Euroopasse

Postitus Postitas Tim »

Kas reis kulges ka kenasti?
:roll:
Tagavedu,kindel edu!
107kw caravan.Man+LSD
mihkelmihkel
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Omegaga Euroopasse

Postitus Postitas mihkelmihkel »

Reis kulges väga kenasti. Auto pidas ilusti vastu. Üks hetk kadus ära üks pidurisadula polt, aga õnneks mul oli kaasas tagavaraks rattapolte ja see sobis ideaalselt sinna sisse. Rohkem mingeid probleeme auto koha pealt ei olnud.
Andu
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Omegaga Euroopasse

Postitus Postitas Andu »

mihkelmihkel kirjutas:Reis kulges väga kenasti. Auto pidas ilusti vastu. Üks hetk kadus ära üks pidurisadula polt, aga õnneks mul oli kaasas tagavaraks rattapolte ja see sobis ideaalselt sinna sisse. Rohkem mingeid probleeme auto koha pealt ei olnud.
Kus siis ära käidud sai, kui saladus ei ole...?
silluboy
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Omegaga Euroopasse

Postitus Postitas silluboy »

kle jah räägi välja, ,ma tahan ka minna aga ma arvan et itaalia oleks kena
Klots
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Omegaga Euroopasse

Postitus Postitas Klots »

Kui itaalia siis põhja-itaalia. Dolomiidimäed on võrratult head kohad kus ringi käia ja sõita :) Austrias ja Šveitsis rohkem ringi vaadata on ka väga hea. Ise käisin ka see aasta nendes kohtades jälle, kuigi jah ilmade suhtes on parem juuli/august (kui suvel minna), ning enamus kohti on avatud ka siis juba peale talve hooajalt suve hooajale üleminekut. Kui rohkem infot vaja vms siis võin pikemalt rääkida.
Vasta