K: Opeli nn plekkvelg esindusest või mujalt?

Kõik mõtted ja arutelud klubi külalistele ja mitte klubilistele
Vasta
veiks
Tänanud: 0
Tänatud: 0

K: Opeli nn plekkvelg esindusest või mujalt?

Postitus Postitas veiks »

Oskab keegi kommenteerida teemat?
Vaja on osta uued Opeli nn plekkveljed. Kas on Opeli esindustes pakutava ja teiste n. Automaailm, Forss jne. müüdavates autovaruosa kpl.-s velgede kvaliteedi vahe? Hinnad on selge see, et erinevad aga tootjad? Tihtipeale Forssi ja Automaailma pakutava varuosade kvaliteediga on nagu on.
olzz
Huviline
Postitusi: 114
Liitunud: 15 Jaan 2006 17:22
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: K: Opeli nn plekkvelg esindusest või mujalt?

Postitus Postitas olzz »

Sul on mõttekas ikka plekkveljed järelturult osta. Esinduse plekkvelje hind ulatub uue B-varuosa valuvelje hinnklassi.
Kui sul huvi on uurida järelturu kohta, siis siinne foorum abiks.

Kui soov yksikult plekke osta, siis saada PM. Mul on Omega uus plekk velg(1tk) garaasis olemas(Omega varuratas).
eedu32
Huviline
Postitusi: 310
Liitunud: 29 Nov 2007 22:43
Asukoht: Lõuna-eesti
Tänanud: 0
Tänatud: 0
Kontakt:

Re: K: Opeli nn plekkvelg esindusest või mujalt?

Postitus Postitas eedu32 »

Mul sama moodi tutikas plekk velg olemas . Saad kambapeale kokku
Toi
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: K: Opeli nn plekkvelg esindusest või mujalt?

Postitus Postitas Toi »

Mul 4tk olemas :)
y2k87
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: K: Opeli nn plekkvelg esindusest või mujalt?

Postitus Postitas y2k87 »

Vana teema, aga ise võin öelda seda, et kui tahate uusi plekkvelgi mine küsige esindusest. 90% on tõenäosus saada veljed odavamalt kui kuskilt suvalisest autopoest. Viimane kord oli näit peugeoti velje tk b-osana 950.- orig 650.-.
veiks
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: K: Opeli nn plekkvelg esindusest või mujalt?

Postitus Postitas veiks »

y2k87 kirjutas:Vana teema, aga ise võin öelda seda, et kui tahate uusi plekkvelgi mine küsige esindusest. 90% on tõenäosus saada veljed odavamalt kui kuskilt suvalisest autopoest. Viimane kord oli näit peugeoti velje tk b-osana 950.- orig 650.-.
Täpselt nii ongi. Mul oli tegelt vaja ühele Astra Sports Tourer-le 2011a.-st neid ja Viking Motors tegi kõige parema pakkumise. Seda muidugi tänu sellele, et sügisel oli tehase poolne -30%allahindlus.
Vasta