Ei vedanud

Kõik mõtted ja arutelud klubi külalistele ja mitte klubilistele
MegaHabe
Klubiliige
Postitusi: 1976
Liitunud: 02 Mai 2006 13:08
Asukoht: lääne-virumaa tapa 55903622
Tänanud: 5 korda
Tänatud: 7 korda

Ei vedanud

Postitus Postitas MegaHabe »

Minu õudus hakkas.
Reedel hommiku 9:15 juhtus siis minuga sihuke õnnetus enne Rakveret.
Võiks öelda, et oli õnneliku õnnetusega.
Närvid on läbi, vaja ruttu uut bussi perele :evil:
Pilt
Pilt
Pilt

Vaadake hoolega seda masinat ja seda tegelast.
Kuna tänu temale kõik juhtus, aga see selleks.
Mis ma öelda tahan on see et kui BUSS, KAUBIK hakkab mööda sõitu tegema siis ärge hakkake kiusama :!: :!: :!: :!: jne
Mina isiklikult nuud ja edaspidi tulen järgi ja löön lihtsalt pea lõhki :!: :!:
Pilt
MInu õigekiri ei kuulu komenteerimisele!!!!!
http://www.youtube.com/watch?v=kFBVY8oH83A
Kasutaja avatar
reims86
Huviline
Postitusi: 1107
Liitunud: 26 Jaan 2009 11:05
Asukoht: Pärnumaa
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Ei vedanud

Postitus Postitas reims86 »

Ai kurja
Mis sa siis olid möödasõidul ja oli vaja kiirelt tagasi reastuda või no räägi ligemalt.
Kõik ikka terved?
Omega FL 2,5 TDI 2002, Navara D40 2010a 8) , Audi A4 2,5TDI 1999a,
Westcoast
Huviline
Postitusi: 681
Liitunud: 13 Nov 2011 21:22
Asukoht: Pärnu
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Ei vedanud

Postitus Postitas Westcoast »

Oppa roheline vagun lännu, oletan su tekstist et siis subaru vend ei soovinud mööda lasta?
Olnud rallikad: Audi 100, Opel Omega b sport, BMW 530d, Audi a6 2,5 tdi,Opel Omega 2,5 dti
Hetkel: Mercedes-Benz s320
guits
Huviline
Postitusi: 302
Liitunud: 18 Okt 2006 16:07
Auto: Cadillac Catera 3,0 155kw 97a, datsunnissan patrol 2,8 gr
Asukoht: Saaremaa
Tänanud: 2 korda
Tänatud: 5 korda
Kontakt:

Re: Ei vedanud

Postitus Postitas guits »

mida v......u :shock: mai tia ,jobudel suvi südames, mind on tahetud 2x nüid äe tappa, haapsalu maanteel arvas üks ,et surub mu lihtsalt teelt välja, ja seenädal peale ardut ,üks sitaste tagatuledega ölipütt arvas, et teeb peale ardut vasak vei tagasi pöörde......aru mai saanu :evil: igatahes seal on 40tonniga tehtu äkk pidurdus, ja nee jutid minu :twisted:
Viimati muutis guits, 30 Juun 2012 23:09, muudetud 1 kord kokku.
erks932
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Ei vedanud

Postitus Postitas erks932 »

Endal oli kunagi sama ühe bemmimehega... kes uimas 80 km/h kuni ma möödasõiduga kõrvale jõudsin, siis hakkas vajutama :evil:
Mina sõidan-ja sõidan ja vaatan,et mitte vend maha ei jää, siis avastasin,et
kordamööda vajutasime, lõpuks ta lasi 140-ne peal gaasi lahti. :evil:
ultimaco
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Ei vedanud

Postitus Postitas ultimaco »

hea et ise elusad ja terved ...
fallschirmjager
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Ei vedanud

Postitus Postitas fallschirmjager »

Liiklueeskiri. ärge mõistke hukka kaasmaallaased.vb mitte teema algataja kohta.....
Jürts
Omegaclub juhatus
Postitusi: 3201
Liitunud: 02 Okt 2007 19:10
Auto: omega 2,5 DTI 2002 a
Asukoht: Jõhvi
Tänanud: 69 korda
Tänatud: 78 korda

Re: Ei vedanud

Postitus Postitas Jürts »

fallschirmjager kirjutas:Liiklueeskiri. ärge mõistke hukka kaasmaallaased.vb mitte teema algataja kohta.....
Mis iganes sa sellega öelda ei tahtnud...
Aga räägi lähemalt Habe,kui šokist toibud.Aga räägi oma autoteemas,siis kõvatajaid/parastajaid/targutajaid vähem. :roll:
Kleebiste omandamise,või klubiga liitumise soovi korral pöörduda minu poole läbi priva,või helistades 56643833.
MegaHabe
Klubiliige
Postitusi: 1976
Liitunud: 02 Mai 2006 13:08
Asukoht: lääne-virumaa tapa 55903622
Tänanud: 5 korda
Tänatud: 7 korda

Re: Ei vedanud

Postitus Postitas MegaHabe »

Liikusin Rakvere suunas 100-110km h minu ette jäi üks väiksem kuubik ja siis see must.
Möödasõidule minnes avastasin, et must autu on hakkanud kiirust lisama, mõtlesin, et teeb mulle koha, et tagasi reastuda.
Taha reastudes hakkas eesolev auto jälle jalgujääma, muna ees oli pikalt pikalt tühi hakkasin mööda minema.
Ja nii 2 korda :evil: lõpuks vihastasin, surusin bussiist nii palju kui tuli ja sõitsin nina perses lastes signaali et mida vi....u.
Lõpuks mõtles et oleks ilgelt lahe plokki vajutada, see pääle tõmbasin mina rooli ja siis see kõik allgas :evil:
vasakust teeservast sain tagasi keerata siis viskas juhipoolse kummi maha, läks hästi sain veel paremast teeservast ta ka tagasi ja siis viskas mind külili ära.
Tänu sellele et klaasid terveks jäid jäi terveks ka sõber ja ei alustatud menetlust vaid asi laheneb omal kääl ja kindlustuse kaudu.
MInu õigekiri ei kuulu komenteerimisele!!!!!
http://www.youtube.com/watch?v=kFBVY8oH83A
Kasutaja avatar
mardus72
Klubiliige
Postitusi: 1184
Liitunud: 16 Apr 2007 12:57
Auto: volvo v60cc
Asukoht: Tartu
Tänanud: 13 korda
Tänatud: 1 kord
Kontakt:

Re: Ei vedanud

Postitus Postitas mardus72 »

Ei õigusta mingilgi määral sellist tegevust eessõitja poolt nagu kirjeldasid,aga hulle on igasuguseid ja mõningaid peab lihtsalt kartma,öeldakse ju et targem annab järele.Aga eks sellest tagantjärele tarkusest abi pole.
Kuid olen minagi ilma pidurdamatta hoiatuseks piduritulesid näidanud perses istuvale kaubikule,tavaliselt on aidanud ja ei istuta enam perses.Kui vaja käitun jälle samamoodi,vihkan taguotsas istumist ja sügelemist taga,kui kiirus niigi juba kõvasti üle lubatu,aga takistama möödasõitu pole kunagi hakanud.Kui kihutada meeldib,tuleb võimsam ja kiirem masin muretseda,et rahulikult distantsilt mööda sõita,buss on selleks liialt kohmakas siiski.
Äkki see subaru tahtis kindlustuslaksu saada,tagastange vajas värvi või miskit.
Nagu ma aru saan,siis oli sul veel käru ka taga,mis põõsastes vedeles pildil.
Ise olen millalgi sarnast situatsiooni kogenud eessõitva lada110-ga kes keeras vastassuunda,kui mööduda tahtsin,kiirust ei kasvatanud eriti ja tekitas mitu ohtlikku olukorda,ilgelt närvi ajas küll,aga tõmbusin peale paari üritust tookord tagasi,las arvas et tal ilgelt hea masin ja ise hullult kõva mees kui selliselt käitub,mind see ei koti.Tegelikkuses näitab see alaväärsuskompleksi ja suht anonüümsena siis elab ennast selliselt välja,aga suurel kiirusel maanteel pole selliseks puksimiseks õige koht.
Kui probleemi saab lahendada,siis pole mõtet muretseda.Kui mitte,siis mis seal enam muretseda;)
Image
Kasutaja avatar
mugavus
Huviline
Postitusi: 58
Liitunud: 29 Dets 2009 13:36
Asukoht: rakvere
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Ei vedanud

Postitus Postitas mugavus »

..njahh.. eks ta ole.. ise olen aru saanud, et mida rahulikumalt sõidad, on sama rahulik ka liiklus.. kehtib minuarust just Tallina liikluse kohta.. ajapuudusel linnas sõelunud ridadewahel ja neid kokutajaid mökutajaid maapõhja wandund.. järgminekord samamarsuuti rahulikult läbinud awastand, et pole neid kokutajaid mökutajaid sugugi niipalju, et enda närwirakkusid nendepeale kulutada.. Tallinna ringteel peale Jüri ringi Keila poole olin rekkast möödumas, kui se järsku wasakule kalduma akkas.. mööda ma tast sain wasakud rattad kraawiperwel, wõttis kõhedaks..
..nüüd.. surusin bussiist nii palju kui tuli ja sõitsin nina perses lastes signaali et mida vi....u. ..subaruwend arwas kindlasti sama, et mida w...u, ja surus pidurid põhja, tulemusepeale, kusjuures oleks pidanud, mitte mõeldes..
..heaasi kogu loo juures on kindlasti se, et ise terwed, ja subaruwend, nagu ma aru sain, tunnistas enda süüd antud case- is..? .. kindlustus korwab kahjud, ja õppetund mis waewalt, et ununeb..
Ära osta omale autot,mida sa lükata ei jaksa! -Al Bundy - Ameerika perepea.
Kasutaja avatar
Marcouver
Huviline
Postitusi: 1007
Liitunud: 02 Mär 2009 16:26
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Ei vedanud

Postitus Postitas Marcouver »

Täitsa persses... Selliseid jobusid on pool eestit täis... pea puru lüüa kiviga...
Algul vaatasin, et Mardus subaruga tuli megahabe päästma :D:D
Irmscher Omega 3.0 MV6
Ostan:
*Tagumist soojendusega nahkistet
*FL el. klapitavaid küljepeegleid
*Tagumist käetuge topsihoidjaga
rohelineomega
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Ei vedanud

Postitus Postitas rohelineomega »

Sõidan iga päev seda teed pidi Rakvere -Hulja - Rakvere. Olen ise ka napilt pääsenud. On tulnud kaks autot kõrvuti vastu.
Kasutaja avatar
Omega 978
Huviline
Postitusi: 522
Liitunud: 09 Sept 2008 16:54
Asukoht: Tallinn/Anija
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Ei vedanud

Postitus Postitas Omega 978 »

Tunnen kaasa rohelise sõbra suhtes kuid peamine et kõik terved!Selliseid jobusid kohanud teedel küll kes näiteks oomi möödasõitu südamesse võtavad! :mrgreen:
Pilt
Westcoast
Huviline
Postitusi: 681
Liitunud: 13 Nov 2011 21:22
Asukoht: Pärnu
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Ei vedanud

Postitus Postitas Westcoast »

Pärnus on neid oomi möödasõidu südamesse võtjaid ikka väga palju ma olen mõne kuu jooksul pidanud silmitsi seisma hunniku bemarite ja ühe uhiuue fordi junniga.
Vähe sellest alati peale ise jäänud kuna inimesel tuleb ikka mõistus koju kui 200km/h paistma hakkab.
Muidugi jah liiklusohtlike olukordi sessuhtes olnud pole kunagi selle näol et keegi vastu tuleks.
Olnud rallikad: Audi 100, Opel Omega b sport, BMW 530d, Audi a6 2,5 tdi,Opel Omega 2,5 dti
Hetkel: Mercedes-Benz s320
Suletud