pilti ei lase panna

Kõik mõtted ja arutelud klubi külalistele ja mitte klubilistele
Vasta
Kasutaja avatar
japs4u
Huviline
Postitusi: 241
Liitunud: 03 Dets 2012 21:46
Asukoht: väike-maarja
Tänanud: 0
Tänatud: 0

pilti ei lase panna

Postitus Postitas japs4u »

ei saa pilti üles.aidake
omega 2,2dti,2003,88kw,sedaan
Jürts
Omegaclub juhatus
Postitusi: 3201
Liitunud: 02 Okt 2007 19:10
Auto: omega 2,5 DTI 2002 a
Asukoht: Jõhvi
Tänanud: 69 korda
Tänatud: 78 korda

Re: pilti ei lase panna

Postitus Postitas Jürts »

Laed pildi kuhugi pildipanka,näiteks http://www.nagi.ee" onclick="window.open(this.href);return false; ja sealt juba siia märkide vahele.
Kui pilt liiga suur,kasuta Image märke
Kleebiste omandamise,või klubiga liitumise soovi korral pöörduda minu poole läbi priva,või helistades 56643833.
Natham
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: pilti ei lase panna

Postitus Postitas Natham »

Ma laen pildi Tinypic'i üles, valin sealt suuruse ja panen pildi lingi img'de vahele. Aga ei tule pilt- ütleb et peab olema vähemalt 100 pikslit. Muidu on teistes kohtades ilusti õnnestunud. Ma ei saa ju ometi avatari suurust pilti panna?! Nõme! Muidu ImageShackiga ei saa üldse. Photobucket on pask, ei taha. Aidake! NB! Käin siin moblaga ja see ei loe. Mobiiliversiooni ei kasuta, ei meeldi.
carobd2shop.com
Jürts
Omegaclub juhatus
Postitusi: 3201
Liitunud: 02 Okt 2007 19:10
Auto: omega 2,5 DTI 2002 a
Asukoht: Jõhvi
Tänanud: 69 korda
Tänatud: 78 korda

Re: pilti ei lase panna

Postitus Postitas Jürts »

Natham kirjutas:Ma laen pildi Tinypic'i üles, valin sealt suuruse ja panen pildi lingi img'de vahele. Aga ei tule pilt- ütleb et peab olema vähemalt 100 pikslit. Muidu on teistes kohtades ilusti õnnestunud. Ma ei saa ju ometi avatari suurust pilti panna?! Nõme! Muidu ImageShackiga ei saa üldse. Photobucket on pask, ei taha. Aidake! NB! Käin siin moblaga ja see ei loe. Mobiiliversiooni ei kasuta, ei meeldi.
carobd2shop.com
Tinypic,nagu nimigi tiny(tilluke) ütleb,teeb pildid just liiga väikseks.Sealt võibki pilte avatari riputada.Soovitan kasutada http://www.nagi.ee" onclick="window.open(this.href);return false; kodumaine leht,toimib laitmatult juba aastaid ja pole probleemi,et ükspäev on pildid ja järgmine päev pole,nagu paljude pildipankadega juhtunud on.
Kleebiste omandamise,või klubiga liitumise soovi korral pöörduda minu poole läbi priva,või helistades 56643833.
Vasta