Omegaga lumel,si*al,sopas,jääl..

Kõik mõtted ja arutelud klubi külalistele ja mitte klubilistele

Omega läbivus on võrreldes teiste autodega..

PÄRIS HEA
31
26%
HEA
30
25%
HALB
4
3%
PIGEM PAREM,KUI HALB
16
13%
KESKPÄRANE
24
20%
KEHVA POOLNE
13
11%
MIDAGI MUUD
2
2%
 
Hääli kokku: 120

Q-tok
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Omegaga lumel,si*al,sopas,jääl..

Postitus Postitas Q-tok »

Arhiivis oli see päris populaarne teema,mida võiks siin foorumis uuesti alustada.

Siin võiks siis rääkida,et kuidas on siis omega juhitavusega ja läbivusega eri situatsioonides, kiilasjääl, sopas, lumel/lörtsisegusel -tänaval, -metsateel-, -parklas.
Kasutaja avatar
Omega 978
Huviline
Postitusi: 522
Liitunud: 09 Sept 2008 16:54
Asukoht: Tallinn/Anija
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Omegaga lumel,si*al,sopas,jääl..

Postitus Postitas Omega 978 »

Minu arust on ikka tagavedu õige,igav sellega talvel ei hakka kui lõbu otsida! :lol:
Läbivus on heada talverehvide olemasolul minu arust päris hea! :wink:
Viimati muutis Omega 978, 23 Dets 2009 21:46, muudetud 1 kord kokku.
Nokia
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Omegaga lumel,si*al,sopas,jääl..

Postitus Postitas Nokia »

Eelmine aasta olin igalpool kinni koguaeg, see aasta sai korralikud naelad ostetud ja pole veel kordagi kinni jäänud, nagu mega hea läbivus oleks järsku tekkinud.
risto
Huviline
Postitusi: 458
Liitunud: 28 Dets 2008 20:09
Asukoht: tartu/turku
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Omegaga lumel,si*al,sopas,jääl..

Postitus Postitas risto »

mul uued naelad ning LSD differ ja ei saa kurta...
fallschirmjager
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Omegaga lumel,si*al,sopas,jääl..

Postitus Postitas fallschirmjager »

võibolla Lsd differ muudab midagi aga...tavalisega 100kw bensukaga jääb 1 ratas mähkima ja nägemist:D siis aind kiiguta edasi tagasi või võta labidas.
roodla
Huviline
Postitusi: 59
Liitunud: 16 Apr 2007 07:41
Asukoht: Valgamaa
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Omegaga lumel,si*al,sopas,jääl..

Postitus Postitas roodla »

eile sain ka labida rõõme kogeda kui pidin oomi välja kaevama, istus maoni lumes kinni. peab ruttu LSD kokku panema ja diffri ära vahetama
kõige rohkem tunneb nagu sellest puudu et esisild võiks ka vedada, raske mootor ja 225 laiad talverehvid veavad vahest selle nina sinna kuhu ise tahab.

muidu juhitavuse ja üleüldse sõidumugavuse poolest on üks väga hea auto, mis siis, et 18a vana
Nokia
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Omegaga lumel,si*al,sopas,jääl..

Postitus Postitas Nokia »

LSD diffri kokku panema? Kas seda siis võib igale autole suvaliselt alla panna? Ega ma ise eriti autodest ei tea.
Zoa
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Omegaga lumel,si*al,sopas,jääl..

Postitus Postitas Zoa »

sai ka uued rehvid see aasta ostetud (hiinakad) vahe protiga on meeletu (tõsi ainult kõrvadele, pidamine ok). Igaljuhul kinni pole jäänud ja lumetuisuga võõrumaal sai ka mütatud maanteel. Aga kuna lund oli maanteel väga palju siis kardetud ülejuhitavust ei tekkinud pigem alajuhitavus, sest esirataste alt ei jõudnud lund ära puhastada.
roodla
Huviline
Postitusi: 59
Liitunud: 16 Apr 2007 07:41
Asukoht: Valgamaa
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Omegaga lumel,si*al,sopas,jääl..

Postitus Postitas roodla »

Nokia kirjutas:LSD diffri kokku panema? Kas seda siis võib igale autole suvaliselt alla panna? Ega ma ise eriti autodest ei tea.
LSD nagu kettapakk koos eraldi korpusega. vahetad sisu ära ja ongi olemas...mul neid diffreid rohkem koju kogutud ja saab maas kokku ning autole alla ilusti.
eks esiveolisele see natuke raskem teema.
Kasutaja avatar
Omega 978
Huviline
Postitusi: 522
Liitunud: 09 Sept 2008 16:54
Asukoht: Tallinn/Anija
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Omegaga lumel,si*al,sopas,jääl..

Postitus Postitas Omega 978 »

Üks fakt miks omega ka lumme kinni võib jääda on liiga lai talve rehv,mul all 195 ja sumpab küll! :D
y2k87
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Omegaga lumel,si*al,sopas,jääl..

Postitus Postitas y2k87 »

Talvel ronis üsna hästi, aga põhi oli madal. Suvel sai suvilas kaks korda muru peal kinni istutud nii, et jeebiga tuli välja kangutada :twisted: , minu arvamus üle keskmise ei tõuse.
grimreaper
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Omegaga lumel,si*al,sopas,jääl..

Postitus Postitas grimreaper »

Ma pole veel kinni jäänud:). Eile õhtul siin Valgas küll hullumaja, enne kui teed puhtaks lükati. Omegaga sain päris hästi läbi igaltpoolt. Omega hea raske auto, inertsjõuga saab lumest läbi sõita. Ükspäev tõmbasin ühe fordi käima sopa peal, ford käis taga nagu kelk, aga omega sõitis edasi nagu poleks midagi taga.
fallschirmjager
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Omegaga lumel,si*al,sopas,jääl..

Postitus Postitas fallschirmjager »

valga peal oli suht libe,mõned tänavad ka lumeprst maru kitsaks jäänd.
Tim
Huviline
Postitusi: 2594
Liitunud: 26 Nov 2008 21:57
Asukoht: Muhu
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Omegaga lumel,si*al,sopas,jääl..

Postitus Postitas Tim »

Rehvid rehvideks,muidugi peab ka rehvil mustrit olema aga eks tagaveoline ikka kergelt alajuhitav(lumepudrus sõites eriti)ja kui tagaots tühi/kerge,siis jääb ka hange päris kergelt kinni.Kinnituisanud külavaheteel sai asconaga muretult sõita aga omega tahab ikka head hoogu saada ja teinekord peab tagurdama ja siis uuesti hooga edasi laskma.
Tagavedu,kindel edu!
107kw caravan.Man+LSD
kermo
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Omegaga lumel,si*al,sopas,jääl..

Postitus Postitas kermo »

Enda oomiga küll lootusetult kinni ei istunud,kuid kuna kaks viimast aastat maasturi roolis istunud,siis neliveo ja poolemeetrise põhjakõrguse vastu ei saa ükski sõiduauto!
Vasta