MV6 väljalase

Kaasa arvatud kütusekulu ja muu tehniline jutt
Kasutaja avatar
Raivz
Huviline
Postitusi: 207
Liitunud: 08 Okt 2012 23:32
Auto: Astra G Coupe
Asukoht: Põltsamaa
Tänanud: 16 korda
Tänatud: 6 korda

Re: MV6 väljalase

Postitus Postitas Raivz »

Üv-l ei tohiks olla probleeme, kui heli ülemäära valjuks ei aja. Kui ikka läriseb nagu katkise summutiga, siis loogiline, et hakkavad nurisema.
See kas pütt puudu või nii, ei tohiks ka neid segada, kui näidud korras ja summuti ei leki.
Astra G Coupe Bertone '00
Rekord E2 '86 (igipõline projekt)
Rax
Klubiliige
Postitusi: 3455
Liitunud: 08 Mär 2013 00:31
Auto: 2.5DTI
Asukoht: Tartu linn
Tänanud: 60 korda
Tänatud: 78 korda

Re: MV6 väljalase

Postitus Postitas Rax »

Mis neil vinguda. Katid olid all, keskmised pütid ka. Lõpupütt oli asendatud kahe toruga. Näidud paigas.
56232754
omegaruulib
Huviline
Postitusi: 117
Liitunud: 02 Okt 2014 20:13
Asukoht: Viljandi
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: MV6 väljalase

Postitus Postitas omegaruulib »

Rax kirjutas:Mis neil vinguda. Katid olid all, keskmised pütid ka. Lõpupütt oli asendatud kahe toruga. Näidud paigas.

Hmm... nojah. Ma mõtlesin midagi sarnast teha, aga pisut teistmoodi... keskmised pütid tahaks ära võtta, peale katasi tahaks roostevabast toru edasi panna ja lõppu mingi pütt ka, et vaiksem oleks, aga see vist üv mehikestele ei meeldi sugugi...
Rax
Klubiliige
Postitusi: 3455
Liitunud: 08 Mär 2013 00:31
Auto: 2.5DTI
Asukoht: Tartu linn
Tänanud: 60 korda
Tänatud: 78 korda

Re: MV6 väljalase

Postitus Postitas Rax »

Kui katid ikka alla jäävad, siis peaks näidud ka paigas olema. Vahet pole ju kuidas teed, kas keskelt toruga ja lõpus pütt, või lõppu torud ja keskel pütid. Ära seda soundi liiga valjuks aja. Usu mind, sa tüdined ära lõpuks sellest lärmist. :D Aga keskmised pütid minema ja lõppu korralik pütt ja kuskilt läbi ei lase, siis ei tohiks probleemi olla. Näot on ju tähtis, mitte kuidas sul väljalase ehitatud on.
56232754
Kasutaja avatar
Jospa
Klubiliige
Postitusi: 3806
Liitunud: 31 Mai 2007 22:42
Asukoht: Tartu linn
Tänanud: 106 korda
Tänatud: 84 korda

Re: MV6 väljalase

Postitus Postitas Jospa »

Ma ei mõista miks neid otsetorusid vabalthingavatele alla topitakse. Turbokal saan aru, mida rohkem puhub seda vabam toru peab olema. Pigem pane vahe püttide asemele resod. Dp-hp neti poes on hinnad olemas. Vanade kattide asemele osta pigem uued universaalsed katid. Juba universaalsete katide puhul muutub hääl kergelt lörisemaks või madalamaks, vanad katid on iuba piisaval kinni et uute näol saad hingamist pärast maks. Vabalthingaval peab olema mingi vastusurve. Muidu lihtsalt kaotad hp-sid, hääle järgi oleks tegu nagu võimsama masinaga aga reaalsus on teine.
Aga kui häält ainult tahta siis pane sinna mida tahad. Katid jäta alles ja kaks 3tollist otsetoru, küll siis naabrilapsel tõstab teki pealt ära :lol:
2.0 100kw Omega pre
3.0 155kw MV6 Omega pre
3.0 155kw V6 Omega pre
3.0 160kw CRD Jeep GC
2.5DTI 110kw fl
2.5 131kw/48kw Hybrid RAV4
omegaruulib
Huviline
Postitusi: 117
Liitunud: 02 Okt 2014 20:13
Asukoht: Viljandi
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: MV6 väljalase

Postitus Postitas omegaruulib »

Rax kirjutas:Kui katid ikka alla jäävad, siis peaks näidud ka paigas olema. Vahet pole ju kuidas teed, kas keskelt toruga ja lõpus pütt, või lõppu torud ja keskel pütid. Ära seda soundi liiga valjuks aja. Usu mind, sa tüdined ära lõpuks sellest lärmist. :D Aga keskmised pütid minema ja lõppu korralik pütt ja kuskilt läbi ei lase, siis ei tohiks probleemi olla. Näot on ju tähtis, mitte kuidas sul väljalase ehitatud on.

Just mõtlesin, et ega seda möla ei taha küll, omega ise suhteliselt vaikne mul. Aga see sumpa värk on ikka täiega mäda, ühte kohta ostad tutika osa, teisest kohast juba kõduneb. Sellest see roostevaba soov ongi ja miskit vahelt minema lüüa. Tegelt tahaks siis juba katid ka ära vahetada, aga ma ei tea kas neid on roostevabast ja kas üv aksepteerib sellist nalja.
Rax
Klubiliige
Postitusi: 3455
Liitunud: 08 Mär 2013 00:31
Auto: 2.5DTI
Asukoht: Tartu linn
Tänanud: 60 korda
Tänatud: 78 korda

Re: MV6 väljalase

Postitus Postitas Rax »

Keegi meil siin kunagi ütles ühe ütluse. Et auto väljalase on siis õige kui korteriühistu perenaine helistab ja küsib, kas sa ei tahaks autot mujal parkida. VMS. :D
56232754
omegaruulib
Huviline
Postitusi: 117
Liitunud: 02 Okt 2014 20:13
Asukoht: Viljandi
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: MV6 väljalase

Postitus Postitas omegaruulib »

Rax kirjutas:Keegi meil siin kunagi ütles ühe ütluse. Et auto väljalase on siis õige kui korteriühistu perenaine helistab ja küsib, kas sa ei tahaks autot mujal parkida. VMS. :D

:lol: huumorimehed :lol: ei, nii ei taha. Eestis elan maal aga tööl käin Rootsis, siin on nii kits rahvas, nagu Kiir Kevadest, vähe midagi on, kohe kaebama, näkku ei julge keegi midagi öelda :lol: Pigem tahaks ise ka vaikset masinat aga et üv- lt saaks läbi :P
Kasutaja avatar
Jospa
Klubiliige
Postitusi: 3806
Liitunud: 31 Mai 2007 22:42
Asukoht: Tartu linn
Tänanud: 106 korda
Tänatud: 84 korda

Re: MV6 väljalase

Postitus Postitas Jospa »

Minu pakutud lahendus on vist hinna ja db suhtes mõistlikum. Minu MV6 maksid vahepütid 90euri tk. Dp-hp oli reso ca 40 euri tk. Originaal katt 480 euri tk, universaalsed 65euri tk
2.0 100kw Omega pre
3.0 155kw MV6 Omega pre
3.0 155kw V6 Omega pre
3.0 160kw CRD Jeep GC
2.5DTI 110kw fl
2.5 131kw/48kw Hybrid RAV4
omegaruulib
Huviline
Postitusi: 117
Liitunud: 02 Okt 2014 20:13
Asukoht: Viljandi
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: MV6 väljalase

Postitus Postitas omegaruulib »

Jospa kirjutas:Minu pakutud lahendus on vist hinna ja db suhtes mõistlikum. Minu MV6 maksid vahepütid 90euri tk. Dp-hp oli reso ca 40 euri tk. Originaal katt 480 euri tk, universaalsed 65euri tk

Ja üv jäi rahule?
Kasutaja avatar
Jospa
Klubiliige
Postitusi: 3806
Liitunud: 31 Mai 2007 22:42
Asukoht: Tartu linn
Tänanud: 106 korda
Tänatud: 84 korda

Re: MV6 väljalase

Postitus Postitas Jospa »

Ei tea veel :D, minu omega jaoks pole veel hooaeg alanud, kui algab siis üv-sse minek. Katidest sõltub co, ülejäänud võiks olla all, kas on tühjad või mitte. Olen kuulnud mõnikord peab nats piitsutama et katidest õige näidu kätte saada
2.0 100kw Omega pre
3.0 155kw MV6 Omega pre
3.0 155kw V6 Omega pre
3.0 160kw CRD Jeep GC
2.5DTI 110kw fl
2.5 131kw/48kw Hybrid RAV4
Vasta