Opel Omega 2.0/100kw; preFL ehk siis 1998.... /madka007

Klubi külastajate autod. Nendest pildid ja info.
Vasta
madka007
Huviline
Postitusi: 32
Liitunud: 29 Aug 2017 07:06
Asukoht: Viljandi
Tänanud: 3 korda
Tänatud: 1 kord

Opel Omega 2.0/100kw; preFL ehk siis 1998.... /madka007

Postitus Postitas madka007 »

Terv!
Sai kah siis nö poolkogemata/olude sunnil Oomimeeste kuulsusrikaste liikmete liigase astutud :shock:
Asjalood siis sellised:
Naabrimehe tuttav pakkus äkkiste Sept.2017 oma Oomi :Muidu töökorras, aga sidur läbi :shock: . Hinda tahtis 500 , kuna ülevaatus kehtib 08.2018 , siis oleks hind olnud norm töötava massina eest.,,,,
Aga mina oma lolli aruga arvasin et see paljuvõitu: seda enam et ei tea mis siduril täpsemalt viga :(
Novembriks oli hind langenud juba 400- peale. Siis leidsin et tuleb haarata Oomil sarvist, enne kui hilja pole :mrgreen:
Leppisime siis kokku : Võtan oma "kulu ja kirjadga" siduri laiali ning siis otsustan....... Vastaqvalt sellele, mis siduril vigaq on, otsustan, kas ostan või mitte......
Nii: Selgus et ketas piinatud "võiduka lõpuni"; korv silmaga nähtavalt juba kõver; survelaager kah kõrises kahtlaselt.
OK Sain siis tingimisega lammutusest :50 E kompl. ( ketas ; korv; survelaager koos sele krdi töösilindriga vm.)
Minu õnneks oli sidurikettal hooratta pool veel miskikiht alles ning hooratas oli tip- top :D korvi pool polnud midagi enam järele jäänud.:P :P

No igastahes olen ma nüüd juba 3+ kuud Omiomanik

Muidugi on trandulet roostes kui krt... Aga olen ka hullemaid näinud. Ja olen suht kindel, et sõidab veel mõne aja :( Ja kui hästi läheb, siis kuni oma elupäevade lõpuni..

NB! Kui hästi läheb; kirjutan edasi. Püüan ka mõne pildi teha........
Kui Jumal Ikka Elu Ja Tervist Annab............
Vasta