Omega - miks ma valisin just Omega ?

Kõik mõtted ja arutelud klubi külalistele ja mitte klubilistele
oblaa
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Omega - miks ma valisin just Omega ?

Postitus Postitas oblaa »

Teeks siis sellise teema: miks ma valisin just Omega :?:
Kasutaja avatar
Argo
Klubiliige
Postitusi: 384
Liitunud: 08 Jaan 2010 15:56
Asukoht: Läänemaa
Tänanud: 5 korda
Tänatud: 3 korda

Re: Omega - miks ma valisin just Omega ?

Postitus Postitas Argo »

Nii kaua kui mul on olnud load olen liigelnud opelitega, kuna minu endine auto sai otsa (opel vectra) siis mõtlesin ,et järgmise autona ostan ka opeli aga siis juba omega kuna ta on suurem ja mugavam.
Nii siis ostsingi endale omega ja olen oma valikuga väga rahul ning soovin kõigile kes soovivad suurt ja mugavat autot :D
MegaHabe
Klubiliige
Postitusi: 1976
Liitunud: 02 Mai 2006 13:08
Asukoht: lääne-virumaa tapa 55903622
Tänanud: 5 korda
Tänatud: 7 korda

Re: Omega - miks ma valisin just Omega ?

Postitus Postitas MegaHabe »

mul sattus pääle rekordit omega a ja kui siia teada sain, et see rekrdi järeltulija siis mõtlesin soetada ja hetkel kahetsenud ei ole 8) muidu mine tea äkki oleksin bemmi miis või veel ullem mingi riisika omanik aga kui võimalus astun järgmisena juba USA liigase V8 pääle :mrgreen:
MInu õigekiri ei kuulu komenteerimisele!!!!!
http://www.youtube.com/watch?v=kFBVY8oH83A
siimryytle
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Omega - miks ma valisin just Omega ?

Postitus Postitas siimryytle »

St perre tuli juurdekasvu ja oli hea võimalus saada väga hästi hoitud omega väga soodsalt , pool turu hinnast ,ennem oli bmw 318 is kupee96 a. Omega kohta ütleksin nii nagu mõni mees on scorpa kohta öelnud ,selle raha eest mugavamat autot ei saa :)
okitoki
Huviline
Postitusi: 76
Liitunud: 07 Veebr 2010 11:47
Auto: vw passat 2,5 tdi 4x4 2003a
Asukoht: helsinki
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Omega - miks ma valisin just Omega ?

Postitus Postitas okitoki »

On olnud igasugu marki masinaid aga omega sai nagu südamelähedasemaks oma töökindluse ja ruumikuse poolest.Teised margid seda ei suuda ning varuosade hinnad on ka mõistlikud.Mina olen isiklikult väga rahul ning julgen seda soovitada ka teistele mõne *Fordi*asemel :D
aleks25
Huviline
Postitusi: 186
Liitunud: 01 Mär 2010 19:01
Asukoht: Lääne-Virumaa kadrina ja Vantaa
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Omega - miks ma valisin just Omega ?

Postitus Postitas aleks25 »

mis ma öelda oskan kuna omega on ilus mugav suur ja hea pere auto selleprast saigi osta omega
arska
Huviline
Postitusi: 1640
Liitunud: 23 Sept 2009 18:02
Asukoht: seal kus jope ripub +358400617139
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Omega - miks ma valisin just Omega ?

Postitus Postitas arska »

minu meelest on omega yltse väga paljude plussidega masin,hea välimus,suur ja ruumikas,taga istujatel ei ole p6lved l6ua all,väga mugav,tee peal pysib hästi jne jne! yhe s6naga omega the best! 8)
Image
arts
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Omega - miks ma valisin just Omega ?

Postitus Postitas arts »

Mul oli esimene oluline asi - 2 lapsevankrit pidi pagassi ära mahtuma. Loomulikult soodne hind ja nüüd mõned aastad hiljem ka see, et ülalpidamisekulud on soodsad. Ühesõnaga parim hinna/vastupidavuse/mugavuse suhe :D :D :D
rednass
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Omega - miks ma valisin just Omega ?

Postitus Postitas rednass »

Kõige pealt tahaksin kiita teema algatajat, väga hea teema!
Aga endal ole ka olnud neid marke erinevaid, nii riisikaid kui sakslasi. Kui omegaga midagi eelnevalt omanutest võrrelda siis oli see Audi S4, C4 kere peal. Oli samuti mõnus ja suur auto, aga ülalpidamiskulud olid röögatud. Kuna eelmine auto Mitsubitsu Galant sõideti mul mahakandmisele siis otsustasin ligi võtta midagi suurt, mugavat, odavamat, sakslast ja sellist millel oleksid varuosade hinnad ka normaalsed. Siit ka järeldus: palju mul neid võimalusi siis ikka oli :lol: ? Oli küll soov karavani vastu, aga näppu jäi hoopis sedaan. Aga siiani ei ole jäänud ükski asi vedamata, 42" teleka vedamisega tekkis väike komplikatsioon kui pidi karbi otsa natuke sisse vajutama, et taha istmele ära mahuks :lol: , aga veetud ta sai! Teiseks autoks on BMW 535 ja sellega sõidan enamasti üksi ja tavaari ei vea siis liikumise suhtes ajab asja ära. Aga Omega ruumikuse ja mugevusega võrreldes on see pigem BMW mõnitamine :lol: ? Kallid bemmi omanikud ärge kohe solvuge kui juhtute seda lugema, aga olgem ausad, Omega on mugavam ja ruumikam...
y2k87
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Omega - miks ma valisin just Omega ?

Postitus Postitas y2k87 »

Opelitega koguaeg liigelnud(v.a üks vangerdus Saab :lol: ) ja peale saabi müüki käisid ainult kw silme eest läbi. Sellepärast saigi mv6 ostetud.
chandler
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Omega - miks ma valisin just Omega ?

Postitus Postitas chandler »

mulle on omega millegipärast alati meeldinud. ja muidugi on ka hea ja suur auto :mrgreen:
Ja nagu arts ütles, et parim hinna/vastupidavuse/mugavuse suhe.
Kasutaja avatar
Omega 978
Huviline
Postitusi: 522
Liitunud: 09 Sept 2008 16:54
Asukoht: Tallinn/Anija
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Omega - miks ma valisin just Omega ?

Postitus Postitas Omega 978 »

Opel on olnud ennem ja harjumusest sai ka jälle opel valitud!Omega kuju mulle meeldinud juba sellest hetkest peale kui seda esimest korda nägin! :D Mis muud öelda kui suur ja mugav ning kena kujuga peale selle!Maanteel on väga sujuv ja pehme sõit,mitte selline iga jõnksu ja lohku edasi andev vedrustus,mida olen kohandu muudel markidel! 8)
Viimati muutis Omega 978, 16 Apr 2010 15:46, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar
mardus72
Klubiliige
Postitusi: 1184
Liitunud: 16 Apr 2007 12:57
Auto: volvo v60cc
Asukoht: Tartu
Tänanud: 13 korda
Tänatud: 1 kord
Kontakt:

Re: Omega - miks ma valisin just Omega ?

Postitus Postitas mardus72 »

See omega mis mul on,seisis nagu maasikas automüügi platsil :) lihtsalt ei saanud ostmatta jätta,saigi sammud liisingfirmasse seatud ja paar päeva hiljem oli see omega juba minu ukse ees ja pole tulnud pettuda.Parim auto mida selle raha eest tagaveolistest valida on.Pealekauba suur mahukas,mugav ja ilus.
Kui probleemi saab lahendada,siis pole mõtet muretseda.Kui mitte,siis mis seal enam muretseda;)
Image
egert
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Omega - miks ma valisin just Omega ?

Postitus Postitas egert »

Ise käisin omale esimest autot vaatamas uurisin hoopis 2005 Passatit, sõbraga käisime tema tuttava juures autosid vaatamas mis ta saksast toob. Vaatasime .. uurisime ... panime käima, tegime proovisõite ja ei viitsinud enam, kuna midagi erilist nagu ei hakanud silma. Ära minnes aga maja nurgast paistis nüüdseks siis Minu auto nina välja 8) , sai kohe uudistama mindud kohe mis seal huvitavat ka on :D Samal õhtul lõime käed ja paari päeva pärast tulin autole järgi :mrgreen: Ise olen autoga väga rahul, suur ja mugav, eriti meeldib mulle auto selline pehmus või nii ... ei raputa ja loobi kui kuskilt august läbi sõidad. Vahest isa autoga sõidan (e49 1999a.) siis pea hakkab kohe valutama :lol:
Tim
Huviline
Postitusi: 2594
Liitunud: 26 Nov 2008 21:57
Asukoht: Muhu
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Omega - miks ma valisin just Omega ?

Postitus Postitas Tim »

Omega väga hea pereauto,lapsevanker mahub ilma suurema vaevata tervelt taha.Ja eks autot ostma minnes oligi juba siht silme sees ja eks üks opel oli juba enne olems.
Tagavedu,kindel edu!
107kw caravan.Man+LSD
Vasta