Palun lugege see KINDLASTI läbi !! - Asukoht profiilis!

Pildid omegatest & muud
Vasta
Q-tok
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Palun lugege see KINDLASTI läbi !! - Asukoht profiilis!

Postitus Postitas Q-tok »

Nii ,et väike teadeanne.

Väga -väga hea ja mugav oleks kui kasutajad täiendaksid enda profiili!
Nimelt võiksite lisada sinna väga tähtsa asja : ASUKOHA !
Siis on ostu ja müügiteemades parem jälgida kus müüakse või kus tahetakse osta jne ;)


Ette tänades ja teie mõistvale suhtumisele lootma jäädes Q-tok.
MegaHabe
Klubiliige
Postitusi: 1976
Liitunud: 02 Mai 2006 13:08
Asukoht: lääne-virumaa tapa 55903622
Tänanud: 5 korda
Tänatud: 7 korda

Re: Kasutajad palun lugege see postitus KINDLASTI läbi !!!

Postitus Postitas MegaHabe »

selle koha peal nõustun rärra Q võiks olla ültse rohkem infi siis teka kes, kus ,mis ,miks....
MInu õigekiri ei kuulu komenteerimisele!!!!!
http://www.youtube.com/watch?v=kFBVY8oH83A
Kasutaja avatar
mardus72
Klubiliige
Postitusi: 1184
Liitunud: 16 Apr 2007 12:57
Auto: volvo v60cc
Asukoht: Tartu
Tänanud: 13 korda
Tänatud: 1 kord
Kontakt:

Re: Kasutajad palun lugege see postitus KINDLASTI läbi !!!

Postitus Postitas mardus72 »

Täiesti õige mõte.
Pean tunnistama,et omalgi oli selline pisiasi ära ununenud uues foorumis,vanas oli küll kirjas.
Ja kes ennast väga privaatselt just tunda ei taha,siis messenseri aadressi võiks ka panna kirja,teinekord on mõnda asja lihtsam seda kaudu ajada.Aga see ei saa kohustus muidugi olla.
Kui probleemi saab lahendada,siis pole mõtet muretseda.Kui mitte,siis mis seal enam muretseda;)
Image
Jürts
Omegaclub juhatus
Postitusi: 3201
Liitunud: 02 Okt 2007 19:10
Auto: omega 2,5 DTI 2002 a
Asukoht: Jõhvi
Tänanud: 69 korda
Tänatud: 78 korda

Re: Kasutajad palun lugege see postitus KINDLASTI läbi !!!

Postitus Postitas Jürts »

Minu soovitus oleks sul Q sul see postitus igasse aktiivsesse topicusse panna.
Kleebiste omandamise,või klubiga liitumise soovi korral pöörduda minu poole läbi priva,või helistades 56643833.
Q-tok
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Kasutajad palun lugege see postitus KINDLASTI läbi !!!

Postitus Postitas Q-tok »

outlaw kirjutas:Minu soovitus oleks sul Q sul see postitus igasse aktiivsesse topicusse panna.
Tehtud ;)

Kasutajad aga võiksite aktiivsemalt seda järgida!! ;)
arska
Huviline
Postitusi: 1640
Liitunud: 23 Sept 2009 18:02
Asukoht: seal kus jope ripub +358400617139
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Kasutajad palun lugege see postitus KINDLASTI läbi !!!

Postitus Postitas arska »

Q-tok kirjutas:Nii ,et väike teadeanne.

Väga -väga hea ja mugav oleks kui kasutajad täiendaksid enda profiili!
Nimelt võiksite lisada sinna väga tähtsa asja : ASUKOHA !
Siis on ostu ja müügiteemades parem jälgida kus müüakse või kus tahetakse osta jne ;)


Ette tänades ja teie mõistvale suhtumisele lootma jäädes Q-tok.

unista edasi et panen ja teen niivisi! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Image
riskikuller
Huviline
Postitusi: 168
Liitunud: 15 Dets 2007 09:28
Auto: volvo xc90 - 2004
Asukoht: kohila vald - Aespa
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Kasutajad palun lugege see postitus KINDLASTI läbi !!!

Postitus Postitas riskikuller »

uutega siis teha nii et ennam ei saa regada kui asukoht on kirja pandud (see kui oige pannaks on igaühe oma asi)
Elu on karm ja sellega tuled siinses elus hakkama saada
Paadunud Kaitseväelane alates 1998a-st
55980492


www.veteran.ee
arska
Huviline
Postitusi: 1640
Liitunud: 23 Sept 2009 18:02
Asukoht: seal kus jope ripub +358400617139
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Kasutajad palun lugege see postitus KINDLASTI läbi !!!

Postitus Postitas arska »

kas se mitte ei peaks iga yhe oma asi olema kas paneb oma asu koha v6i ei,v6ib olla paljud ei taha avaldada oma asu kohta k6igile,ma ei saa aru milleks nyyd sellele vaja ligi t6mmata,ja kui on mingi ostu myygi teema siis ju saab inimene juba ise kirjutada et kus kohast ta pärit on! ja m6elge natukese,mis siis kui inimesel on näiteks selline elu et ta peab kolima pidevalt ja pysivat elu kohta ei ole et mis siis on,kas siis nagu peab kogu aeg panema teistele nähtavaks et täna elan siin linnas ja paari kuu pärast saate juppe järgmisest linnast???minu meelest se on veitsa utoopia!!!!!
Image
Q-tok
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Kasutajad palun lugege see postitus KINDLASTI läbi !!!

Postitus Postitas Q-tok »

krt ,ega ma ei käsi panna täpset aadressi,vaid linnna kus elab.
Sa oled ainukene siiamaani,kes vingub.... :)
chandler
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Kasutajad palun lugege see postitus KINDLASTI läbi !!!

Postitus Postitas chandler »

siis võiks asi nii olla, et kui keegi ei taha omale profiili asukohta panna, siis võiks kohustuslikuks teha selle mingis postituses või kuulutuses, et teistele teada oleks kohe ja lugeda.
urki79
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Kasutajad palun lugege see postitus KINDLASTI läbi !!!

Postitus Postitas urki79 »

1. Müügi teemas ei saa sõna võtta, kui asukohta pole- lihtne.
2. Kes tahab see paneb, mis siin keerulist on?
See ei saa olla kohustus, vaid soovitus. Ning las nii jäädagi. Pole mõtet jahuda teemal asukoha märkimine profiili ja seda mitu lehekülge. Muidugi on lihtsam kui ei pea küsima, kus sa elad, kui näed selle profiilis ära. Piisab ka suunast: "Põlvamaa" ning on arusaadav, et ei luba tema juurest läbi astuda homme kell 12 ja "ventiilikorgid" käest kätte anda.(kui sinu elukohaks on Muhu saar)
Miks ma siin sõna võtsin?
-Nimelt siia foorumisse lisatakse postitusi isegi üsna harva, ning pea iga kord kui foorumisse satun, on "punane" ka see post, millel "mitte midagi ütlev pealkiri" (Kasutajad palun lugege see postitus KINDLASTI läbi !!!)
Palun muutke siis ka pealkiri informatiivseks, et ei ootaks igal külastusel, et nüüd peab seda lugema ja saab mõne uue uudise.
Kiitus kuulamast, lugemast!
Urmas
Q-tok
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Palun lugege see KINDLASTI läbi !! - Asukoht profiilis!

Postitus Postitas Q-tok »

UP-itaks teemat vähekese! ;)
potsataja
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Kasutajad palun lugege see postitus KINDLASTI läbi !!!

Postitus Postitas potsataja »

arska kirjutas:kas se mitte ei peaks iga yhe oma asi olema kas paneb oma asu koha v6i ei,v6ib olla paljud ei taha avaldada oma asu kohta k6igile,ma ei saa aru milleks nyyd sellele vaja ligi t6mmata,ja kui on mingi ostu myygi teema siis ju saab inimene juba ise kirjutada et kus kohast ta pärit on! ja m6elge natukese,mis siis kui inimesel on näiteks selline elu et ta peab kolima pidevalt ja pysivat elu kohta ei ole et mis siis on,kas siis nagu peab kogu aeg panema teistele nähtavaks et täna elan siin linnas ja paari kuu pärast saate juppe järgmisest linnast???minu meelest se on veitsa utoopia!!!!!

liitun arska arvamusega, kui keegi tunneb kuulutuse vastu täpsemat huvi siis saata pm ja saabki teada ... :D
Kasutaja avatar
mardus72
Klubiliige
Postitusi: 1184
Liitunud: 16 Apr 2007 12:57
Auto: volvo v60cc
Asukoht: Tartu
Tänanud: 13 korda
Tänatud: 1 kord
Kontakt:

Re: Kasutajad palun lugege see postitus KINDLASTI läbi !!!

Postitus Postitas mardus72 »

potsataja kirjutas:
arska kirjutas:kas se mitte ei peaks iga yhe oma asi olema kas paneb oma asu koha v6i ei,v6ib olla paljud ei taha avaldada oma asu kohta k6igile,ma ei saa aru milleks nyyd sellele vaja ligi t6mmata,ja kui on mingi ostu myygi teema siis ju saab inimene juba ise kirjutada et kus kohast ta pärit on! ja m6elge natukese,mis siis kui inimesel on näiteks selline elu et ta peab kolima pidevalt ja pysivat elu kohta ei ole et mis siis on,kas siis nagu peab kogu aeg panema teistele nähtavaks et täna elan siin linnas ja paari kuu pärast saate juppe järgmisest linnast???minu meelest se on veitsa utoopia!!!!!

liitun arska arvamusega, kui keegi tunneb kuulutuse vastu täpsemat huvi siis saata pm ja saabki teada ... :D
Reeglites on kirjas,et asukoht(piirkond,mitte aadress) on kohustuslik profiilis ja see nõue ka reeglitesse jääb.
Põhimõtteliselt,on moderaatoritel õigus puudulik postitus kustutada,kui ükskõik millise reegli punkti vastu postitaja eksib.Ja Pole siis vaja oma kuulutust taga nutta hiljem.Siiani pole lihtsalt väga ranged selle asukoha suhtes oldud,aga see ei tähenda,et seda edaspidi teha ei või.Miks peab risustama foorumit küsimustega,kus asud jne.kõik informatsioon peab olema juba esimesel lugemisel kätte saadav.
Kui probleemi saab lahendada,siis pole mõtet muretseda.Kui mitte,siis mis seal enam muretseda;)
Image
Vasta