K: TC paigaldus

Interjööri & Eksterjööri puudutavad postitused
Vasta
Priidik
Tänanud: 0
Tänatud: 0

K: TC paigaldus

Postitus Postitas Priidik »

Kuna tehasepoolt peale pandud GPS millega pole tegelikult ju midagi peale hakkata siis sama kohal olen näinud et on TC osadel autodel uuriksgi sellist asja et kas TC paigalus omega b le oleks suur ette võtmine ja paigaldus?Mis kraami selleks vaja läheks?Autoks omega 98a
Ette tänades.
Tim
Huviline
Postitusi: 2594
Liitunud: 26 Nov 2008 21:57
Asukoht: Muhu
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: K: TC paigaldus

Postitus Postitas Tim »

KUI on suur huvi seda asja masinale külge millegipärast pookida(iseasi kui on suure töömahuga mootor masinal)....siis kindlasti peab kõrval olema-või võtma doonor auto pealt järjest juppe,mida kõike vaja on seda täpselt ei tea.Iseasi on see kas süsteem ka pärast juhtajuga ilma programmeerimist koostööd tegema hakkab...?
Vb.on autol juba juhtmete kohapealt valmidus olemas ja asi polegi nii ületamatu.Pidasin silmas just keskkonsoolis olevat juhtmemajandust.
Tagavedu,kindel edu!
107kw caravan.Man+LSD
Priidik
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: K: TC paigaldus

Postitus Postitas Priidik »

Tim kirjutas:KUI on suur huvi seda asja masinale külge millegipärast pookida(iseasi kui on suure töömahuga mootor masinal)....siis kindlasti peab kõrval olema-või võtma doonor auto pealt järjest juppe,mida kõike vaja on seda täpselt ei tea.Iseasi on see kas süsteem ka pärast juhtajuga ilma programmeerimist koostööd tegema hakkab...?
Vb.on autol juba juhtmete kohapealt valmidus olemas ja asi polegi nii ületamatu.Pidasin silmas just keskkonsoolis olevat juhtmemajandust.
Hmm...Eks peab uurima,kui tõest suur pusimine sellega siis jääb sinna paika ning gps ekraani viskan välja asendan tavalise sahtliga,vähemalt on kuhu telefon panna.
siim1314
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: K: TC paigaldus

Postitus Postitas siim1314 »

Kui midagi targemaks saad, või kokku ehitatud. Siis ole hää miis ja räägi sellest siin kah. Ennastki huvitab see asi täitsa. Aga pole niiväga eelisjärjekorda seda veel seadnud.
Priidik
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: K: TC paigaldus

Postitus Postitas Priidik »

siim1314 kirjutas:Kui midagi targemaks saad, või kokku ehitatud. Siis ole hää miis ja räägi sellest siin kah. Ennastki huvitab see asi täitsa. Aga pole niiväga eelisjärjekorda seda veel seadnud.
Nu eks annan märku:)
Taies
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: K: TC paigaldus

Postitus Postitas Taies »

Priidik kirjutas:Hmm...Eks peab uurima,kui tõest suur pusimine sellega siis jääb sinna paika ning gps ekraani viskan välja asendan tavalise sahtliga,vähemalt on kuhu telefon panna.
Kui tavalise(originaal) sahtli sinna panna kavatsed siis usu mind, ükski telefon sinna ei mahu ja mündid lendavad ka välja. Las Gps olla sees, vähemalt mingil määral lisa juures. :) TC nupp on minul näiteks maki kohal tagaklaasi soojendus jne nuppudega ühel real. Nii palju kenam ka, minu arvates vähemalt.

Lugupidamisega,
Raivo.
Priidik
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: K: TC paigaldus

Postitus Postitas Priidik »

Taies kirjutas:
Priidik kirjutas:Hmm...Eks peab uurima,kui tõest suur pusimine sellega siis jääb sinna paika ning gps ekraani viskan välja asendan tavalise sahtliga,vähemalt on kuhu telefon panna.
Kui tavalise(originaal) sahtli sinna panna kavatsed siis usu mind, ükski telefon sinna ei mahu ja mündid lendavad ka välja. Las Gps olla sees, vähemalt mingil määral lisa juures. :) TC nupp on minul näiteks maki kohal tagaklaasi soojendus jne nuppudega ühel real. Nii palju kenam ka, minu arvates vähemalt.

Lugupidamisega,
Raivo.
Ega uupi ei pakkunud,minu telefon mahub ilusti sinna:DMis puutub seda gps-i siis sellega ei ole meil teha siin midagi,kuna neid plaate pm ei liigu üldse ning see tehnoloogia on nii algeline ja ajale jalgujäänud,näiteks ekraani mille pilt on võrdne kunagise nokia 5110 displyle + gpsi cd mehanism mis tagaistujate keskel jalgade ruumi hõivab.Seega minu arvamus mõttetu lisa.:)
Vasta