K: Küsin arvamust (soojendusradikas)

Interjööri & Eksterjööri puudutavad postitused
Vasta
ChrisDian
Tänanud: 0
Tänatud: 0

K: Küsin arvamust (soojendusradikas)

Postitus Postitas ChrisDian »

Vahetamine "raskel meetodil" on mõnusalt aeganõudev töö, mida ma olen juba kaks korda teinud (teisel korral 8h). Tellisin nüüd kallimat sorti radiaatori firmalt Nissens. Probleem aga selles, et ta näeb välja selline. Pildid pole Nissensi radikas vaid üks teine, mille ma ostsin 16 euroga ja mis andis vähem sooja kui mu ummistunud originaal. Originaalist eristab neid siis see, et need torud on seal ühes reas.

Ma tean, et seda teemat on ka varem lahatud ja minu postitust võib pidada juba risustamiseks aga ma siiski tahaksin kindlat vastust neilt kel on nissensi radikas paigaldatud, et kas ma saan sellega sooja või ei tasu proovidagi.

Lugupidamisega,
Kristjan.
Kasutaja avatar
Omega 978
Huviline
Postitusi: 522
Liitunud: 09 Sept 2008 16:54
Asukoht: Tallinn/Anija
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: K: Küsin arvamust (soojendusradikas)

Postitus Postitas Omega 978 »

Ma ka salongiradika vahetanud ja krooni ajal maksis radikas miski 800-900eegi vahel. Märgatavalt läks soojemaks kuid sellist õiget kuuma õhku ei puhu -15ga ikka(termostaat tutikas ja mootori temp. üle 90 nagu peab),ei tea milles asi!
Pilt
Omega Sport Packet
Huviline
Postitusi: 1093
Liitunud: 07 Apr 2009 20:32
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: K: Küsin arvamust (soojendusradikas)

Postitus Postitas Omega Sport Packet »

Korralik originaal on isegi parem.

Nissensi otsa vann nn siis on mustast küllaltki pehmest ja haprast materjalist ja torude pingutamisel tasuks olla ettevaatlik, suht hõlpsalt läheb katki.

Talvel suht kehva töö, plastosad külmaga haprad ja soojas ruumis parem teha seda.
ChrisDian
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: K: Küsin arvamust (soojendusradikas)

Postitus Postitas ChrisDian »

Ühesõnaga 2:0 Nissensi vastu.

Kirjutasin tarnijale, et ehk võtavad tagasi aga see vist suht ebatõenäoline.

Kellegil veel kogemusi Nissensiga..?

Ehk keegi tahab pildilolevat 16 eurost radikat saatekulu hinnaga..?
Vasta