kes aitaks

Interjööri & Eksterjööri puudutavad postitused
Vasta
Kasutaja avatar
japs4u
Huviline
Postitusi: 241
Liitunud: 03 Dets 2012 21:46
Asukoht: väike-maarja
Tänanud: 0
Tänatud: 0

kes aitaks

Postitus Postitas japs4u »

Niisiis kes aitaks sümboolse tasu eest ära parandada kõrvalistuja poolse sooja puhumise.ei puhu sooja vaid külma
omega 2,2dti,2003,88kw,sedaan
Kasutaja avatar
Jospa
Klubiliige
Postitusi: 3806
Liitunud: 31 Mai 2007 22:42
Asukoht: Tartu linn
Tänanud: 106 korda
Tänatud: 84 korda

Re: kes aitaks

Postitus Postitas Jospa »

Suht tõenäoline, et sind ei aita keegi ... mitte pahatahtlikusest vaid see on paras peavalu töö, soovitan sul endal vaadata ja uurida. Võimalik et vaakum ajab läbi kusagilt ning külma/sooja klapp ei avane, see omegate vaakum süsteem ei ole väga õnnestunud, kuna enamus on sattunud nende probleemide otsa ja kui mamei eksi siis on nende probleemiga mehi täna siin ja praegu.
Omega-98a
Huviline
Postitusi: 174
Liitunud: 29 Sept 2009 00:18
Auto: Peugeot 307 1.6l 80kw; Citroen C4 GP 1.6HDi 80kw
Asukoht: Ääsmäe (Saue vald)
Tänanud: 0
Tänatud: 1 kord

Re: kes aitaks

Postitus Postitas Omega-98a »

Olen teinud seda tööd Omega B. Minu arust pole võimalik ennem väga teada saada mis viga kui tuleb võta armatuur maha. Armatuuri maha arutamine on suhteliselt aega nõudev töö. Ma usun, et vaevalt leidub siin inimest kes on nõus seda tegema sümboolse tasu eest.

Teine võimalus on muidugi ise see töö vaikselt ära teha. Arutada armatuur maha koos kõige seal küljes olevaga ning vaadata mis seal keskel ventilatsiooniga toimub.

Kui muidugi arvate, et vajate siiski abi, siis võin aidata mõnel nädalavahetusel Tallinna piiril Laagris. Sellisel juhul kirjutage PS või Helistage Nr. 58147316
GM Tech2 & Lexia 3-ga seadmetega diagnostika ja programmeerimise võimalus.

Tel nr. 58 147 316
Vasta