Küsimus

Interjööri & Eksterjööri puudutavad postitused
Vasta
Ruudik
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Küsimus

Postitus Postitas Ruudik »

Tervist! Olen nüüd eilsest siis Opel Omega mv6 1995a. värske omanik ja autost hetke pilte pole kuid peale tänast pesu ka mõned pildid ja ka plaanidest kuid esmalt paar küsimust ,et mida teevad antud nupud pildil?! Kas need ei tööta mul või on lihtsalt nupud . Pilt
Ruudik
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Küsimus

Postitus Postitas Ruudik »

Antud pilt on võetud internetist :)
Kasutaja avatar
MarekV
Klubiliige
Postitusi: 101
Liitunud: 03 Mai 2009 22:28
Asukoht: Pärnu
Tänanud: 0
Tänatud: 3 korda

Re: Küsimus

Postitus Postitas MarekV »

Üks on tagakardin -vasakpoolne ja teine peaks olema immo vist.
Armis
Klubiliige
Postitusi: 420
Liitunud: 05 Apr 2009 19:26
Asukoht: Koht päikese all
Tänanud: 10 korda
Tänatud: 4 korda

Re: Küsimus

Postitus Postitas Armis »

Esimene jah taga akna kardin ja teine nupp on tehase alarm.
Kasutaja avatar
Jospa
Klubiliige
Postitusi: 3806
Liitunud: 31 Mai 2007 22:42
Asukoht: Tartu linn
Tänanud: 106 korda
Tänatud: 84 korda

Re: Küsimus

Postitus Postitas Jospa »

Tehase alarm ? Mahuandurite väljalülitamis nupp ei ole, vä? Juhul kui koer või laps jääb autosse - kiiresti poeskäimise ajal vms. Minul see nupp ei tee midagi
Ruudik
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Küsimus

Postitus Postitas Ruudik »

Suured tänud vastuse eest :D Järelikult mul ka need ei tee midagi,sest kahjuks auto läheb lukku ainult võtmest mitte puldist,et alarm aktiveeruks vms.. ja kardin on ka taga puudu :) kuid kas omega kubi likmetel on ka mingid iganädalased kokkusaamised kuskil või midagi sellist :) lihtsam oleks kohale tulla ja uurida ning küsida auto vigade kohta ,kuna keretöid ei alusta ma kindlasti enne kevadet kuid probleeme autos vist jagub .
o:mega
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Küsimus

Postitus Postitas o:mega »

Kui originaalpuldil tulukesed vilguvad siis saad autole väga lihtsalt puldi selgeks õpetada.
1. Lülitad sisse süüte
2. Vajutad nuppu pikemalt (3-5 sek)
3. Keera süüde välja
4.Kontrolli, kas toimib.
Kasutaja avatar
Jospa
Klubiliige
Postitusi: 3806
Liitunud: 31 Mai 2007 22:42
Asukoht: Tartu linn
Tänanud: 106 korda
Tänatud: 84 korda

Re: Küsimus

Postitus Postitas Jospa »

Ruudik kirjutas:Suured tänud vastuse eest :D Järelikult mul ka need ei tee midagi,sest kahjuks auto läheb lukku ainult võtmest mitte puldist,et alarm aktiveeruks vms.. ja kardin on ka taga puudu :) kuid kas omega kubi likmetel on ka mingid iganädalased kokkusaamised kuskil või midagi sellist :) lihtsam oleks kohale tulla ja uurida ning küsida auto vigade kohta ,kuna keretöid ei alusta ma kindlasti enne kevadet kuid probleeme autos vist jagub .
Tallinna mehed on väga aktiivsed ja ka läänemaalased. Tartus asi kuidas välja surnud, kuigi foorumis tegutsevad. Kui nüüd rääkida kokkusaamistest jne.
Tartu meestest põhilisemad pets, raudpats, mart...mina :-) , mardusest ei ole palju kuulnud, kuna tema sõidab õige 4x4 -ga ( subaru) , lapik - pesula kunn...rohkem polegi vist .... nii et lõuna eestis asi väga vaikne.
arkst
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Küsimus

Postitus Postitas arkst »

Jospa kirjutas:
Ruudik kirjutas:Suured tänud vastuse eest :D Järelikult mul ka need ei tee midagi,sest kahjuks auto läheb lukku ainult võtmest mitte puldist,et alarm aktiveeruks vms.. ja kardin on ka taga puudu :) kuid kas omega kubi likmetel on ka mingid iganädalased kokkusaamised kuskil või midagi sellist :) lihtsam oleks kohale tulla ja uurida ning küsida auto vigade kohta ,kuna keretöid ei alusta ma kindlasti enne kevadet kuid probleeme autos vist jagub .
Tallinna mehed on väga aktiivsed ja ka läänemaalased. Tartus asi kuidas välja surnud, kuigi foorumis tegutsevad. Kui nüüd rääkida kokkusaamistest jne.
Tartu meestest põhilisemad pets, raudpats, mart...mina :-) , mardusest ei ole palju kuulnud, kuna tema sõidab õige 4x4 -ga ( subaru) , lapik - pesula kunn...rohkem polegi vist .... nii et lõuna eestis asi väga vaikne.



Ma ka ikka. Aga minu oomi seisab juba mootori vahetuse tõttu märtsist alates. Lootus on, et järgmine nädal vuran sellega juba ringi.
Kasutaja avatar
Jospa
Klubiliige
Postitusi: 3806
Liitunud: 31 Mai 2007 22:42
Asukoht: Tartu linn
Tänanud: 106 korda
Tänatud: 84 korda

Re: Küsimus

Postitus Postitas Jospa »

Sama siin , minu oma seisis ka ca 2 kuud nüüd näeb seda jälle Tammelinnas või Sõbra ja Turu ristil USS -i sildi all :-)
Kasutaja avatar
raudpats0
Huviline
Postitusi: 2462
Liitunud: 19 Sept 2007 18:59
Asukoht: Tartu
Tänanud: 22 korda
Tänatud: 18 korda

Re: Küsimus

Postitus Postitas raudpats0 »

Jospa kirjutas:Sama siin , minu oma seisis ka ca 2 kuud nüüd näeb seda jälle Tammelinnas või Sõbra ja Turu ristil USS -i sildi all :-)
mu arust jupi üle kahe kuu seisis.
119BDD-110kw automaat caravan 2002
106 kw manuaal sedaan 2003 2*
1998cm³ 96kw manuaal 5 ust luukpära 2003 seljakott
tel: 58162851
Vasta