Omega spidokas vol. 2

Elektroonika jamab - anna teada
Vasta
omegaruulib
Huviline
Postitusi: 117
Liitunud: 02 Okt 2014 20:13
Asukoht: Viljandi
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Omega spidokas vol. 2

Postitus Postitas omegaruulib »

Nonii, spidokas ikka jupsib, kiskusin kõik ABS- i andurid küljest, puhastasin sodist, hammasvööd samuti, kaitsmed tshekkasi ka üle, panin kokku, sain sõita 9, 3 km ja spido jälle nullis. Peab vist elektriku või diagnostiku juurde minema. Ei viitsi katseeksitus meetodil auto all roomata, oleks kohta ja tõstukit, siis veel :D Teile kõigile aga edu
Kasutaja avatar
Marcouver
Huviline
Postitusi: 1007
Liitunud: 02 Mär 2009 16:26
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Omega spidokas vol. 2

Postitus Postitas Marcouver »

omegaruulib kirjutas:Nonii, spidokas ikka jupsib, kiskusin kõik ABS- i andurid küljest, puhastasin sodist, hammasvööd samuti, kaitsmed tshekkasi ka üle, panin kokku, sain sõita 9, 3 km ja spido jälle nullis. Peab vist elektriku või diagnostiku juurde minema. Ei viitsi katseeksitus meetodil auto all roomata, oleks kohta ja tõstukit, siis veel :D Teile kõigile aga edu
ABS ajus on relee või mingi junna läbi, vahetasin endal selle ära kunagi, võibolla sul sama teema.
Irmscher Omega 3.0 MV6
Ostan:
*Tagumist soojendusega nahkistet
*FL el. klapitavaid küljepeegleid
*Tagumist käetuge topsihoidjaga
petzp
Huviline
Postitusi: 284
Liitunud: 01 Jaan 2008 02:48
Asukoht: Tartu
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Omega spidokas vol. 2

Postitus Postitas petzp »

Automaatkasti puhul on kasti lõpus elektrooniline auto kiiruse andur. Manuaalkasti puhul peast ei tea. Mul on üks andur juhtumisi ülearu. Uue hind oli päris kobe, ikka hea mitusada € :)
Kasutaja avatar
Faric
Klubiliige
Postitusi: 1295
Liitunud: 19 Juul 2012 22:56
Asukoht: Tartu
Tänanud: 16 korda
Tänatud: 17 korda

Re: Omega spidokas vol. 2

Postitus Postitas Faric »

See andur seal kasti lõpus kastiajule, omega loeb kiirust abs anduriga.
FL 2.5DTI 680TLG, FL TDS 457BCI, FL 2.2i
X5 E53 3.0D 314TNB
W202 c200 2.2TDI 099MFM
LC HJ60 27ZMJ
Plus Mõned korralikud Sierrad
Kasutaja avatar
omegamarx
Huviline
Postitusi: 30
Liitunud: 17 Sept 2013 09:50
Asukoht: L-Virumaa
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Omega spidokas vol. 2

Postitus Postitas omegamarx »

minu teada peax tagumine juhipoolne abs olema see kust tuleb spido signaal.
omegaruulib
Huviline
Postitusi: 117
Liitunud: 02 Okt 2014 20:13
Asukoht: Viljandi
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Omega spidokas vol. 2

Postitus Postitas omegaruulib »

Marcouver kirjutas:
omegaruulib kirjutas:Nonii, spidokas ikka jupsib, kiskusin kõik ABS- i andurid küljest, puhastasin sodist, hammasvööd samuti, kaitsmed tshekkasi ka üle, panin kokku, sain sõita 9, 3 km ja spido jälle nullis. Peab vist elektriku või diagnostiku juurde minema. Ei viitsi katseeksitus meetodil auto all roomata, oleks kohta ja tõstukit, siis veel :D Teile kõigile aga edu
ABS ajus on relee või mingi junna läbi, vahetasin endal selle ära kunagi, võibolla sul sama teema.
Kas ABS- i aju on pumba küljes? V6- on sinna ligipääs päris keerukas, peab palju lammutama. Oleks huvi küll asi korda saada. Olen juba unustanud, et mu autol püsikiiruse hoidja olemas on :lol: Ülevaatuselt ka läbi ei saanud, sest tuluke põles armatuuris, keera õi pirn välja☺
tanel985
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Omega spidokas vol. 2

Postitus Postitas tanel985 »

Olin isegi sügisel hädas sama teemaga. Lootsin ka kõige paremat, et viga pelgalt andurites või kaitsmetes. Tegelikult oli siiski see ABS-i moodul saba andnud. Kiskusin selle maha ja lahti ning nägin isegi viga aga suutsin enne selleni jõudmist rohkem kurja mooduli sees korda saata, mis muutis selle taastamise võimatuks 8)
Õige kasutatud varuosa leidmine oli ilge vaev ja närvikulu minu jaoks. Vahetuse ajal võtsin aku maha ja kiskusin kaitsmekarbist releegrupid välja. Ühendasin ka mootori aju ja need kolm suurt pistikut omavahel lahti, et võimalikult palju eest ära saada. Varusin omale painduva varrega kruvikeeraja. Moodul ise kuue torx-kruviga kinni. Nendeni pääseb kobades ja vandumise saatel. Lisaks on moodulil kaks pistikut. Suuremal, mis pealpool, peab fikseeriva plastlukusti väljapoole libistama, et see ära tuleks. Alumine tavalise kõrvakesega, see pumba oma. Lühidalt on asi teostatav, kui on tahtmist.
Jõudu ja jaksu!!
omegaruulib
Huviline
Postitusi: 117
Liitunud: 02 Okt 2014 20:13
Asukoht: Viljandi
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Omega spidokas vol. 2

Postitus Postitas omegaruulib »

tanel985 kirjutas:Olin isegi sügisel hädas sama teemaga. Lootsin ka kõige paremat, et viga pelgalt andurites või kaitsmetes. Tegelikult oli siiski see ABS-i moodul saba andnud. Kiskusin selle maha ja lahti ning nägin isegi viga aga suutsin enne selleni jõudmist rohkem kurja mooduli sees korda saata, mis muutis selle taastamise võimatuks 8)
Õige kasutatud varuosa leidmine oli ilge vaev ja närvikulu minu jaoks. Vahetuse ajal võtsin aku maha ja kiskusin kaitsmekarbist releegrupid välja. Ühendasin ka mootori aju ja need kolm suurt pistikut omavahel lahti, et võimalikult palju eest ära saada. Varusin omale painduva varrega kruvikeeraja. Moodul ise kuue torx-kruviga kinni. Nendeni pääseb kobades ja vandumise saatel. Lisaks on moodulil kaks pistikut. Suuremal, mis pealpool, peab fikseeriva plastlukusti väljapoole libistama, et see ära tuleks. Alumine tavalise kõrvakesega, see pumba oma. Lühidalt on asi teostatav, kui on tahtmist.
Jõudu ja jaksu!!

Tänud põhjaliku vastuse eest. Räägid äkki lähemalt, mis juppe vaja on ja kas peab win koodi alusel miskit nuhkima ja otsima. Talvel oli nõme sõita, tc ei tööta, pole enam selles eas, et ristmikel ringe teha, kas uued jupid on väga kallid, kui poest soetada? Andurid eraldi juba omaette hinnaklass. See pole koht, kust kokku hoida, kui tõsiselt mõelda, on see ohtlik viga.
Kasutaja avatar
Marcouver
Huviline
Postitusi: 1007
Liitunud: 02 Mär 2009 16:26
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Omega spidokas vol. 2

Postitus Postitas Marcouver »

Helistasid sellele numbrile või? Ise vaevalt seal midagi âra teeb kui noiti ei jaga.. mul eelnevslt keegi sossepp oli seal mâkerdanud ja tulenus vôib hoopis lootusetu olla kui spetsialisti juurde viid.


Tegelikult mul aegajalt isegi lööb abs ja tc pôlema.. libedaga voï siis kui ketsi annan ja rattad alla keeratud... kahtlane.
Irmscher Omega 3.0 MV6
Ostan:
*Tagumist soojendusega nahkistet
*FL el. klapitavaid küljepeegleid
*Tagumist käetuge topsihoidjaga
Vasta