Omega ABS

Elektroonika jamab - anna teada
Vasta
omegaruulib
Huviline
Postitusi: 117
Liitunud: 02 Okt 2014 20:13
Asukoht: Viljandi
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Omega ABS

Postitus Postitas omegaruulib »

Ajab juba sita keema. Kes teeks mõistliku summa eest korda, maha ka ei taha, hea auto on, aga pole aega sellega tegeleda kahjuks ja pole pinda ka. Või teab keegi, kes sellega tegeleb?
Kasutaja avatar
wautzer
Üldmoderaator
Postitusi: 272
Liitunud: 11 Dets 2009 14:10
Auto: Opel Omega FL
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 4 korda
Tänatud: 4 korda

Re: Omega ABS

Postitus Postitas wautzer »

Tee oma kuulutus palun arusaadavaks... muidu lendab pürgikasti!
Chip Tuning DPF/EGR OFF 58576668Tallinn
omegaruulib
Huviline
Postitusi: 117
Liitunud: 02 Okt 2014 20:13
Asukoht: Viljandi
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Omega ABS

Postitus Postitas omegaruulib »

Ehk siis, kes mõistab korda teha/ remontida
Kasutaja avatar
SilverASH
Klubiliige
Postitusi: 321
Liitunud: 04 Apr 2016 17:23
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Omega ABS

Postitus Postitas SilverASH »

No ikka ei saa aru mis selle ABS'iga on. Kirjelda enda probleemi, siis ehk saaks aidata ka...
Viskab ABS'i ja TC välja peale paari km sõitu? Või mis häda on?

Mul näiteks lööb peale paari km sõitu abs'i ja tc välja. Rehvid on lihtsalt nii erinevate kõrgustega - rattad pöörlevad eri kiirusel ja Oomile see ei sobi.
Viimati muutis SilverASH, 23 Aug 2016 14:45, muudetud 1 kord kokku.
petzp
Huviline
Postitusi: 284
Liitunud: 01 Jaan 2008 02:48
Asukoht: Tartu
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Omega ABS

Postitus Postitas petzp »

Kui annab aktuaatorite veakoode, on lihtsaim viis ABS-i aju vahetada, mis kinnitub 6 poldiga hüdraulikaploki külge. 1 polti oli raskem tagasi panna.
ahti22
Huviline
Postitusi: 909
Liitunud: 17 Okt 2010 13:34
Asukoht: Türi
Tänanud: 0
Tänatud: 0
Kontakt:

Re: Omega ABS

Postitus Postitas ahti22 »

Seda plokki/aju saab ise kodus ka remontida. Olen juba kahel autol korda teinud, kuigi ega see just eriti lihtne tegevus ei ole. Seal sees on kaks hõbedast niiti mis vanadusest/vibratsioonist lahti tulevad. Need tuleb asendada uute niitidega.
Rax
Klubiliige
Postitusi: 3456
Liitunud: 08 Mär 2013 00:31
Auto: 2.5DTI
Asukoht: Tartu linn
Tänanud: 60 korda
Tänatud: 78 korda

Re: Omega ABS

Postitus Postitas Rax »

Rehvide kõrgus mängib kõikidel markidel rolli, kellel abs olemas. Rehvide kõrgus üle vaadata, kaitsmed, kõik sellised elementaarsed asjad mida ise vaadata saab. Kui aju ei võta siis tuleb asjatundjate hoolde anda, kes asja korda teevad. Ns pole mõtet halada, et s**t keeb juba.
Keegi foorumikaudu autot korda ei tee ju.
56232754
omegaruulib
Huviline
Postitusi: 117
Liitunud: 02 Okt 2014 20:13
Asukoht: Viljandi
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Omega ABS

Postitus Postitas omegaruulib »

Esiteks ma ei hala, teiseks, soovitage siis mõni asjatundja, ettevõte, kes asjaga üldse viitsib tegeleda ja on ka kompetentne sel teemal. Siiamaani pole lihtsalt ükski autoremondiga tegelev ettevõte viitsinud hinnapäringule vastata, siis pole aegasi jne. Isegi Tulika autoteenindus ja Bosch car service vingerdavad eemale. Endal nagu aju oleks asja ette võtta, aga ma ei teeks seda lageda teava all.
Aga jahh, ABS-i ja TC tuli põlevad, püsikas ei toimi ja spidokas samuti. Kaitsmed terved ja diagnostika seade ei saa ABS-i juhtajuga ühendust. Järelikult väga surnud. Ootan ettepanekuid, ideid, soovitusi. Ja ma ei arvagi, läbi foorumi auto iseenesest korda saab

Ette Tänades E.T
ahti22
Huviline
Postitusi: 909
Liitunud: 17 Okt 2010 13:34
Asukoht: Türi
Tänanud: 0
Tänatud: 0
Kontakt:

Re: Omega ABS

Postitus Postitas ahti22 »

Helista sellele mehele http://www.harteron.ee" onclick="window.open(this.href);return false;
Rax
Klubiliige
Postitusi: 3456
Liitunud: 08 Mär 2013 00:31
Auto: 2.5DTI
Asukoht: Tartu linn
Tänanud: 60 korda
Tänatud: 78 korda

Re: Omega ABS

Postitus Postitas Rax »

Ega ma midagi halvapärast öelnud. Üritan isegi oma auto kallal kõikvõimalikud asjad mida oskan, või vähemalt proovin ise ära teha. Ja seda täitsa lageda taeva all. Mõned näited. Suvalises parklas konte vahetanud, maja ees rattalaagrit vahetanud, radikat vahetanud, maja ees äärekivi otsas sidurit õhutanud, lageda taeva all kanalil kaks korda kasti alt võtnud ja neid töid on veel. Aga noh see olen ju mina, igaüks ei teeks omale marki täis jah :lol:
56232754
omega1996
Huviline
Postitusi: 356
Liitunud: 03 Veebr 2008 14:39
Asukoht: Viimsi Vald, Tammneeme Küla
Tänanud: 3 korda
Tänatud: 0

Re: Omega ABS

Postitus Postitas omega1996 »

Vaatan et sa oled ka viimsilane, mine proovi remautot , äkki saavad nemad sind probleemiga aidata.
Kasutaja avatar
SilverASH
Klubiliige
Postitusi: 321
Liitunud: 04 Apr 2016 17:23
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Omega ABS

Postitus Postitas SilverASH »

Rax kirjutas:Ega ma midagi halvapärast öelnud. Üritan isegi oma auto kallal kõikvõimalikud asjad mida oskan, või vähemalt proovin ise ära teha. Ja seda täitsa lageda taeva all. Mõned näited. Suvalises parklas konte vahetanud, maja ees rattalaagrit vahetanud, radikat vahetanud, maja ees äärekivi otsas sidurit õhutanud, lageda taeva all kanalil kaks korda kasti alt võtnud ja neid töid on veel. Aga noh see olen ju mina, igaüks ei teeks omale marki täis jah :lol:
Heh :D
Natuke OT sry aga sama siin. Näiteks Järve Selveri parklas ratta rummu koos selle võlli ja laagriga vahetada on täiesti okey :D Lihtsalt garaaži ei julgenud sõita, kuna ratas oleks võind plehku panna :D Seda siis Audi Coupega küll.
Kuskil Maxima parklas piduri peasilindrit vahetada on samuti okey :D

Ega see remont polegi igale ühele. Aga loodan, et leiad adekvaatsed tüübid, kes korda teevad.
Need remondifirmad on suures osas tõesti jobud. Eriti kui lähed hinnapakkumist küsima. Asi selles, et nad ei taha sulle öelda hinnapakkumist kohe ära, vaid loodavad et tood auto sinna - saab korda teha nii et ca pooled töötunnid, kus midagi ei tehta, väänatakse otsa. No et ikka maksimum koorida.

Muidu Mustaka kandis on Kassiauto, kelle tööga ma olen rahul. Ja Omegatega on nad sina peal.
omegaruulib
Huviline
Postitusi: 117
Liitunud: 02 Okt 2014 20:13
Asukoht: Viljandi
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Omega ABS

Postitus Postitas omegaruulib »

Te olete ikka parajad huumorivennad küll :lol: Noorena sai ka selliseid trikke tehtud. Loll lugu on aga see, et ei ela Eestis ja keset Stockholmi nii ei saa. Svensson on nii kits inimene, et kutsutakse polis või hullari auto järele :lol: Remondi hinnad aga siinmaal rets kirved. See ajabki veits vihale, et tulen 2 nädalaks eestisse, siis ka ei saa aega jne. Aga tänud teile soovituste eest ja vaatan kõik jagatud kontaktid üle.
Kasutaja avatar
Jospa
Klubiliige
Postitusi: 3806
Liitunud: 31 Mai 2007 22:42
Asukoht: Tartu linn
Tänanud: 106 korda
Tänatud: 84 korda

Re: Omega ABS

Postitus Postitas Jospa »

omegaruulib kirjutas:Te olete ikka parajad huumorivennad küll :lol: Noorena sai ka selliseid trikke tehtud. Loll lugu on aga see, et ei ela Eestis ja keset Stockholmi nii ei saa. Svensson on nii kits inimene, et kutsutakse polis või hullari auto järele :lol: Remondi hinnad aga siinmaal rets kirved. See ajabki veits vihale, et tulen 2 nädalaks eestisse, siis ka ei saa aega jne. Aga tänud teile soovituste eest ja vaatan kõik jagatud kontaktid üle.
Mehel õigus, mul läks õli vahetus Stockholmis, Bromma lähedal 240eurot.... Töö raha oli kallim kui õli
2.0 100kw Omega pre
3.0 155kw MV6 Omega pre
3.0 155kw V6 Omega pre
3.0 160kw CRD Jeep GC
2.5DTI 110kw fl
2.5 131kw/48kw Hybrid RAV4
Vasta