Interjöör tuled

Elektroonika jamab - anna teada
Vasta
tanellenat
Huviline
Postitusi: 1228
Liitunud: 05 Mär 2010 20:45
Asukoht: Pärnu
Tänanud: 41 korda
Tänatud: 16 korda

Interjöör tuled

Postitus Postitas tanellenat »

Sees ei põle kondika valgustus tuled,ma midgai liigutasin seal ja vahepeal põles siis aga kustus.ma ei tahaks enne surkima hakata kui tean kindlalt mida lahti võtta ja kuidas? on kellelgi olnud sellist probleemi? sama asi on ka tulede sisselülitus nupuga
Maitseained SINU lauale-tsekka linki ja vali oma lemmikud
http://omegaclub.org/viewtopic.php?f=49&t=14101
Tim
Huviline
Postitusi: 2594
Liitunud: 26 Nov 2008 21:57
Asukoht: Muhu
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Interjöör tuled

Postitus Postitas Tim »

1:Nt.konditsoneeri vms. nupu taustavalgustus ei põle kui nt.parktuled põlema panna-võta see lüliti laiali(seal on muidugi mõned udupeened vedrud mis tahavad kaduma minna) ja vaata need metall kontaktid üle(puhastamine on mul küll aidanud),varjant on ka et pirn on läbi aga siis tuleb sinna uus pirn/led joota.

2:Tuledelülitusploki taustavalgus(ülemine riba,park-ja põhitulede tähistus),põleb siis kui süüte sisse keerad-aitab uus led,minul oli see läbi ja siis jootsin sinna uue kena sinist valgust kiirgava ledi.
Pilt
Pilt

3:kui ei põle terve lülitiploki taustavalgustus(tuled sisse lülitatud)siis tuleb uus pirn osta ja vana välja vahetada,selleks ei pea muud tegema kui lülitiploki välja võtma armatuuri seest ja kohe ploki taga ongi see pirn koos pesaga(halli värvi),lapiku otsaga kruvikas kätte,pool pööret ja ongi käes.
Pilt
Tagavedu,kindel edu!
107kw caravan.Man+LSD
tanellenat
Huviline
Postitusi: 1228
Liitunud: 05 Mär 2010 20:45
Asukoht: Pärnu
Tänanud: 41 korda
Tänatud: 16 korda

Re: Interjöör tuled

Postitus Postitas tanellenat »

ma tänan sind väga homme lammutan laiali siis! :D :D :D :D
Maitseained SINU lauale-tsekka linki ja vali oma lemmikud
http://omegaclub.org/viewtopic.php?f=49&t=14101
o:mega
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Interjöör tuled

Postitus Postitas o:mega »

Nuppude valgustust originaalis minu teada muudmoodi ei saagi korda kui, et tuleb lüliti vahetada. Teine variant kui sinna led'id sisse joota. Mul omal praktiliselt kogu sisevalgustus led'idega.
Vasta