Kompuutri paigaldus

Elektroonika jamab - anna teada
Nokia
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Kompuutri paigaldus

Postitus Postitas Nokia »

Tere,

Nimelt auto on 97" 2.0 100kw kompuuter on hetkel kell/kuupäev, ostsin siis suurema ja kangi + juhtmestik.

autol valmidus paistis puuduvat, et kaableid ei olnud, ühesõnaga nüüd vaja vedada kaablid ja asjad ära ühendada. Mingeid veateateid ma teada ei taha, huvitab ainult küttekulu, palju sõita saab jne.. see mis ajust tuleb. Kas uut aju on ka siis vaja? Asjad on võetud 2.0 100kw masinalt, ise ma kohapeal ei olnud kui asjad ära võeti ja nüüd ma siis täpsemalt ei teagi, et kuhu mis vedada tuleb, ehk oskab keegi mingit skeemi vms jagada?

Igasugune abi on teretulnud, kui keegi viljandist olemas on ja oskab aidata, siis mingi tasu võiks ka välja leida sellest eest, kui oskab tööle panna asja :)
Sull
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Kompuutri paigaldus

Postitus Postitas Sull »

Nokia kirjutas:Tere,

Nimelt auto on 97" 2.0 100kw kompuuter on hetkel kell/kuupäev, ostsin siis suurema ja kangi + juhtmestik.

autol valmidus paistis puuduvat, et kaableid ei olnud, ühesõnaga nüüd vaja vedada kaablid ja asjad ära ühendada. Mingeid veateateid ma teada ei taha, huvitab ainult küttekulu, palju sõita saab jne.. see mis ajust tuleb. Kas uut aju on ka siis vaja? Asjad on võetud 2.0 100kw masinalt, ise ma kohapeal ei olnud kui asjad ära võeti ja nüüd ma siis täpsemalt ei teagi, et kuhu mis vedada tuleb, ehk oskab keegi mingit skeemi vms jagada?

Igasugune abi on teretulnud, kui keegi viljandist olemas on ja oskab aidata, siis mingi tasu võiks ka välja leida sellest eest, kui oskab tööle panna asja :)
Kui selle asja tehtud saad.. v6id mulle ka seletada kuidas tegid:D Kui see yldse v6imalik on :D
Nokia
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Kompuutri paigaldus

Postitus Postitas Nokia »

Selline küsimus rahvale, et kompuuter, millel on siis 2 kohta (must,kollane auk) kui ainult kollane järgi ühendada, kas siis peaks midagi näitama ka või peab vait jääma ja mitte midagi ei juhtu?
jullo
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Kompuutri paigaldus

Postitus Postitas jullo »

Enda Omegale tegin sama asja läbi. Veateadete eemaldamiseks läksid kõik vastavad juhtmeotsad lihtsalt massi. Näitab ainult kütusekuluga seotud asju.
Tõmba siit lingilt endale el.skeemi kah, saad näpuga rida ajada: http://www.upload.ee/files/514067/3510_12_1_.pdf.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Infodisplay on vahemikus 840-863 lk34. Kui natuke taipu on ja skeemi kasutusjuhend läbi lugeda siis rohkemat polegi tarvis. MIna sain igatahes hakkama 8). Skeem ise on inglise keelne aga kui vene keel rohkem suus siis võin selle kah üles toppida. Kollasel pistikul olid enamuses kõik juhtmed juba olemas kah. Mõni tuli ainult juurde toppida massi jaoks.

Massi läks veateadete eemaldamiseks kollasel pistikul pin 18, 17, 15 ja mustal 3, 11 ja vist ka 10
Nokia
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Kompuutri paigaldus

Postitus Postitas Nokia »

jullo kirjutas:Enda Omegale tegin sama asja läbi. Veateadete eemaldamiseks läksid kõik vastavad juhtmeotsad lihtsalt massi. Näitab ainult kütusekuluga seotud asju.
Tõmba siit lingilt endale el.skeemi kah, saad näpuga rida ajada: http://www.upload.ee/files/514067/3510_12_1_.pdf.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Infodisplay on vahemikus 840-863 lk34. Kui natuke taipu on ja skeemi kasutusjuhend läbi lugeda siis rohkemat polegi tarvis. MIna sain igatahes hakkama 8). Skeem ise on inglise keelne aga kui vene keel rohkem suus siis võin selle kah üles toppida. Kollasel pistikul olid enamuses kõik juhtmed juba olemas kah. Mõni tuli ainult juurde toppida massi jaoks.

Massi läks veateadete eemaldamiseks kollasel pistikul pin 18, 17, 15 ja mustal 3, 11 ja vist ka 10
Aga kas display hakkab ka ilma selle musta otsikuta tööle või jääb vait nagu poleks ühtegi juhet taga?
jullo
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Kompuutri paigaldus

Postitus Postitas jullo »

Nö teoorias peaks ta nagu näitama neid samu asju mida väike displaygi, aga kuna sinna külge lähevad veel juhtmed tuledeplokist, siis peaks veateated ette lööma ja ära neid ei saa, sest kangi nupud lähevad musta pistiku külge.
Nokia
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Kompuutri paigaldus

Postitus Postitas Nokia »

jullo kirjutas:Nö teoorias peaks ta nagu näitama neid samu asju mida väike displaygi, aga kuna sinna külge lähevad veel juhtmed tuledeplokist, siis peaks veateated ette lööma ja ära neid ei saa, sest kangi nupud lähevad musta pistiku külge.

Hmm siis on see display katki, kuna ma panin oma kollase juhtme järgi ja mitte midagi täiesti tumm on.
jullo
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Kompuutri paigaldus

Postitus Postitas jullo »

Nokia kirjutas:

Hmm siis on see display katki, kuna ma panin oma kollase juhtme järgi ja mitte midagi täiesti tumm on.

Aga taustavalgustuse pirnid on ikka terved ja töökorras :?:
Kui need ei põle siis pole kah displei pealt mitte midagi näha.
Kui mõni täpike on ainult naha siis lintkaablil ühendus ära oksüdeerunud
Nokia
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Kompuutri paigaldus

Postitus Postitas Nokia »

jullo kirjutas:
Nokia kirjutas:

Hmm siis on see display katki, kuna ma panin oma kollase juhtme järgi ja mitte midagi täiesti tumm on.

Aga taustavalgustuse pirnid on ikka terved ja töökorras :?:
Kui need ei põle siis pole kah displei pealt mitte midagi näha.
Kui mõni täpike on ainult naha siis lintkaablil ühendus ära oksüdeerunud
Ma homme saan ühe teisei omega, kus on kompu peal ,lükkan testiks järgi ja vaatan mis selgub.
THT
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Kompuutri paigaldus

Postitus Postitas THT »

On kellegil veel seda elektriskeemi mis siin kunagi jagati ? Oleks väga abiks kui keegi jagaks toimivat linki.
THT
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Kompuutri paigaldus

Postitus Postitas THT »

:arrow:
jullo
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Kompuutri paigaldus

Postitus Postitas jullo »

THT kirjutas:On kellegil veel seda elektriskeemi mis siin kunagi jagati ? Oleks väga abiks kui keegi jagaks toimivat linki.


http://www.upload.ee/files/4435791/3510_12_1_.pdf.html
mees123
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Kompuutri paigaldus

Postitus Postitas mees123 »

Tere,

Ei hakanud uut teemat tegema. Paigaldasin 100kw mootoriga Omegale suure kompuutri (täielik valmidus juhtmete näol oli olemas) Kompuuter pärit 2,5 v6 mootoriga Omega pealt. Tööle pannes näitab kütusekuluks ulmelisi numbreid, kohapeal 2,3l/h ja maanteel 90-ga sõites 14 sajale, kergelt gaasi juurde andes lööb numbrid maksimumini(Seda kõike töösooja mootoriga). Ülejäänud asjad toimivad.

Millest võiks selline anomaalia tekkida ja kuhu võiks pöörduda, et seda parandada.
Kasutaja avatar
Argo
Klubiliige
Postitusi: 384
Liitunud: 08 Jaan 2010 15:56
Asukoht: Läänemaa
Tänanud: 5 korda
Tänatud: 3 korda

Re: Kompuutri paigaldus

Postitus Postitas Argo »

Eks see anomaalia tekib sellest ,et sul on suurema mootori kompuuter pandud.
Selle jaoks ,et seda korda saada pead minema esindusse ja nad prograameerivad selle ümber
--maario--
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Kompuutri paigaldus

Postitus Postitas --maario-- »

Tere,

Minul sama probleem, kuigi kompu pärit sama mootoriga auto pealt mis minul (2.0 100kw ja automaatkast), näitab samuti Küttekulu täiesti mööda. Milles võiks probleem olla?

Maario
Vasta