K: Mure jupsivate ja mittetöötavate suuna ja ohutuledega

Elektroonika jamab - anna teada
Vasta
PP

K: Mure jupsivate ja mittetöötavate suuna ja ohutuledega

Postitus Postitas PP »

Lugesin eelnevaid teemasid seoses suundadega aga abi ei saanud sealt.
Peale seda kui oli käruga sõitmist kadus kõigepealt parem suund siis vasak! Siis nugistasin ja mässasin vahetasin ära ohukate lüliti ja mingil hetkel toimis asi! Vahest parem suund jukersdas aga muidu oli bro! Nüüd oli jälle käruga sõitu ja bistauskas! Midagi ei tööta enam!Kaitse paar korda põles läbi,panin uue. aga nüüd enam kaitse läbi ei põle ja ei tööta ei suunad ega ohukad! Ohukate lülitis ma ei usu et asi on sest võtsin selle lahti ja seal kõik nagu ok ja see takisti mis seal on töötab ka (originaalosana mingi 700.- maksab...julm:) kontrollisin. Nii,et kui kellelgi on head nõu anda siis kuulan huviga! Autoks siis omega A aastast 1986 mootor 1,8 60kw karpaga versioon ilma igasuguste lisadeta!
Viimati muutis PP, 07 Juul 2010 22:58, muudetud 1 kord kokku.
PP

Re: K: Mure jupsivate ja mittetöötavate suuna ja ohutuledega

Postitus Postitas PP »

Ole hea saada mulle see autodata link kus selle downloadida saab aadressile triip5000@hotmail.com Kas seal on a omega el skeem ka ikka olemas?
Q-tok

Re: K: Mure jupsivate ja mittetöötavate suuna ja ohutuledega

Postitus Postitas Q-tok »

PP kirjutas:Ole hea saada mulle see autodata link kus selle downloadida saab aadressile triip5000@hotmail.com Kas seal on a omega el skeem ka ikka olemas?
Tehtud! ;)
PP

Re: K: Mure jupsivate ja mittetöötavate suuna ja ohutuledega

Postitus Postitas PP »

keegi oskab aidata leida netist A omega el skeemi? Linki vms... :oops: ei leia ikka suundasi üles kuidagi
PP

Re: K: Mure jupsivate ja mittetöötavate suuna ja ohutuledega

Postitus Postitas PP »

:arrow:
PP kirjutas:keegi oskab aidata leida netist A omega el skeemi? Linki vms... :oops:
PP

Re: K: Mure jupsivate ja mittetöötavate suuna ja ohutuledega

Postitus Postitas PP »

:arrow: kas ei oska siis keegi anda head nõu...
PP

Re: K: Mure jupsivate ja mittetöötavate suuna ja ohutuledega

Postitus Postitas PP »

Kui kellelgi on üle,ehk siis sümboolse tasu eest pakkuda omega raamatut sellist mida autoturu väravas müüakse siis ma pretendeeriksin sellele! Soovitavalt soomekeelne aga võib ka teisi pakkuda!
arska
Huviline
Postitusi: 1640
Liitunud: 23 Sept 2009 18:02
Asukoht: seal kus jope ripub +358400617139

Re: K: Mure jupsivate ja mittetöötavate suuna ja ohutuledega

Postitus Postitas arska »

PP kirjutas:Kui kellelgi on üle,ehk siis sümboolse tasu eest pakkuda omega raamatut sellist mida autoturu väravas müüakse siis ma pretendeeriksin sellele! Soovitavalt soomekeelne aga võib ka teisi pakkuda!
miks soome keelne?kus juures soomes on se myyja aga ma ei mäleta palju se maksis!
Image
jullo

Re: K: Mure jupsivate ja mittetöötavate suuna ja ohutuledega

Postitus Postitas jullo »

Mul olemas omega a el.skeem aga poola :!: keeles. Kui tahad siis võin seda jagada.
Suunatuli poola keeles on igatahes "kierunkowskaz" :shock: ja ohutuled "swiatla awaryjne" :roll: ja need on kenasti skeemil olemas.
PP

Re: K: Mure jupsivate ja mittetöötavate suuna ja ohutuledega

Postitus Postitas PP »

arska kirjutas:
PP kirjutas:Kui kellelgi on üle,ehk siis sümboolse tasu eest pakkuda omega raamatut sellist mida autoturu väravas müüakse siis ma pretendeeriksin sellele! Soovitavalt soomekeelne aga võib ka teisi pakkuda!
miks soome keelne?kus juures soomes on se myyja aga ma ei mäleta palju se maksis!
Sest eesti keeles seda ilmselt ei ole ja soome ja inglise keel minu jaoks kõige arusaadavamad!
PP

Re: K: Mure jupsivate ja mittetöötavate suuna ja ohutuledega

Postitus Postitas PP »

jullo kirjutas:Mul olemas omega a el.skeem aga poola :!: keeles. Kui tahad siis võin seda jagada.
Suunatuli poola keeles on igatahes "kierunkowskaz" :shock: ja ohutuled "swiatla awaryjne" :roll: ja need on kenasti skeemil olemas.
Mis kujul see sul on? Arvutis kuidagi või paberil?Ja kuidas seda siis jagaksid? Oleks ehk isegi huvitatud! Skeem jääb ju skeemiks ükskõik mis keeles seal all kirjad on,tingmärgid peaks elektrikule ikka loetavad olema!
jullo

Re: K: Mure jupsivate ja mittetöötavate suuna ja ohutuledega

Postitus Postitas jullo »

PDFina on arvutis. Kunagi keegi on raamatust selle sisse skänninud. Suunatule jutt on lk9 p371-381. Panen tõmbamise lingi ka äkki läheb tarvis http://www.upload.ee/files/695536/Schem ... A.rar.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Kui midagi arusaamatuks jääb siis nt http://translate.google.com/#" onclick="window.open(this.href);return false; on abiks. See poola keel on ikka üle mõistuse küll :lol:
PP

Re: K: Mure jupsivate ja mittetöötavate suuna ja ohutuledega

Postitus Postitas PP »

jullo kirjutas:PDFina on arvutis. Kunagi keegi on raamatust selle sisse skänninud. Suunatule jutt on lk9 p371-381. Panen tõmbamise lingi ka äkki läheb tarvis http://www.upload.ee/files/695536/Schem ... A.rar.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Kui midagi arusaamatuks jääb siis nt http://translate.google.com/#" onclick="window.open(this.href);return false; on abiks. See poola keel on ikka üle mõistuse küll :lol:
OK! Tänud suured! 8)
Vasta