K:Püsikiirusehoidja

Elektroonika jamab - anna teada
omega25td
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: K:Püsikiirusehoidja

Postitus Postitas omega25td »

Kindlasti disla kang ise võtsin diisli pealt aga mul kohe tööle ei hakkanud ja kohalikud elektrikud ajasid midagi ajusse installimisest aga nende arvutid ei pääsenud mootorile ligi .
Tim
Huviline
Postitusi: 2594
Liitunud: 26 Nov 2008 21:57
Asukoht: Muhu
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: K:Püsikiirusehoidja

Postitus Postitas Tim »

omega25td kirjutas:Selline küsimus et kas diislil peab ka se siduri lüliti olema või mitte....
Kindlasti peab seal midagi olema.Kas sildad pistiku ära või paigaldad ise siduripedaal lüliti.
Tagavedu,kindel edu!
107kw caravan.Man+LSD
omega25td
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: K:Püsikiirusehoidja

Postitus Postitas omega25td »

Ok väga hea lähen varsti vaatan .Kui nii siis tean mis mul puudu on .Tänud :)
omega25td
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: K:Püsikiirusehoidja

Postitus Postitas omega25td »

Nii andur olemas ja juhe taga . Aga avastasin nüüd selle et püsikas töötab mul aga ma pean varbaga siduripedaali üleval hoidma ,küsimus siis miks kas pedaalil midagi kulunud või mis ?????
meduus
Huviline
Postitusi: 530
Liitunud: 23 Sept 2009 15:59
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: K:Püsikiirusehoidja

Postitus Postitas meduus »

Kui sidurit vajutad siis püsikas enam ei funka vastasel juhu kargaks pöörded lakke.
Sinul annab andur signaali püsikale et siduripedaal on all.
Proovi pedaali või andurit veits nihutada(reguleerida).Kui võimalik.
Kui ei aita siis peaks teise anduriga proovima.
Sõidukite kliima/ konditsioneeri täitmine ja kontroll Tallinnas.

56997null0seitse
omega25td
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: K:Püsikiirusehoidja

Postitus Postitas omega25td »

OK seda ikka saab ma usun :)
joosep5
Huviline
Postitusi: 41
Liitunud: 31 Mai 2012 22:18
Asukoht: Mustvee
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: K:Püsikiirusehoidja

Postitus Postitas joosep5 »

Nii. Panin ka omale püsika peale. Täiesti toimib.
Autoks 2,0td 74kw.
Kuna kiirushoidja nuppudega suunakangi ei leidnud omale siis leidsin kogemata väga hea lahenduse. Pilk jäi pidama rooli peal olevatel raadio + ja - nuppudel mida ma niikuinii ei kasuta. Autodatast otsisin mootori aju juhtimise skeemi, et kuidas juhtmeid ühendama peaks. Siduri lüliti oli juba auto küljes olemas. Roolinuppude kallal sai vähe tinutuskolviga tööd teha, juhtmed vedada kiirushoidja pistikust kuni roolilindi pistikuni ja voilaa asi töötab.
Ongi vähe teistmoodi kui teistel, aga töötab hästi. Rooli paremal pool olev + nupp lisab kiirust ja lülitab püsika sisse. Rooli peal - nupp vähendab kiirust.
Aega kogu asjale kulus 3 tundi ja üks Lapin Kulta. :lol:
Kasutaja avatar
Faric
Klubiliige
Postitusi: 1295
Liitunud: 19 Juul 2012 22:56
Asukoht: Tartu
Tänanud: 16 korda
Tänatud: 17 korda

Re: K:Püsikiirusehoidja

Postitus Postitas Faric »

Ei hakkand uut teemat tegema, ostsin ka uue kangi siis omegale 2.5TD 96kw 95a, kuid ei hakka toimima, aga vaatasin seal juhtmeid ja auto poolt tuli sinna pistikusse 2 juhet ja kangi poolelt 4 juhet, pm vähe nagu juhtmeid ühel pool või peabki nii olema, aga miks ta siis tööle ei hakka.
4juhtmega saan asjale pihta, et
1 juhe on üldvool kangile, 2juhe on 0asend, 3juhe on Resume, 4juhe on siis sisselülitus. Või sokutasid nad mulle vale kangi ikkagi, antud kang maksis tutikana natuke alla 13E Forsist.
FL 2.5DTI 680TLG, FL TDS 457BCI, FL 2.2i
X5 E53 3.0D 314TNB
W202 c200 2.2TDI 099MFM
LC HJ60 27ZMJ
Plus Mõned korralikud Sierrad
meduus
Huviline
Postitusi: 530
Liitunud: 23 Sept 2009 15:59
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: K:Püsikiirusehoidja

Postitus Postitas meduus »

See on bezuka kang minulegi naad lubasit saada diisli kangi aga oli valestipakendatud hoopis mingi teise oopeli oma.
Siis tuli jutt et neil õige olemas aga kohal selgus et see 4 juhtmega ehk benzuka oma võtsin ikkagi ära selle lootes sellest midagi aretada kui ei siis möödakülge maha kah ei jookse kuna vana ei toiminud enam eriti hästi.

Siit küsimus järgmine kas keegi on omale benzuka kangi paigaldanud kui siis kuidas see võimalik?
Sõidukite kliima/ konditsioneeri täitmine ja kontroll Tallinnas.

56997null0seitse
Kasutaja avatar
Faric
Klubiliige
Postitusi: 1295
Liitunud: 19 Juul 2012 22:56
Asukoht: Tartu
Tänanud: 16 korda
Tänatud: 17 korda

Re: K:Püsikiirusehoidja

Postitus Postitas Faric »

kuskilt ma nüüd lugesin, et takistid tuleb vahele joota, aga mis juhtmele ja kui mitu ei tea, teema on kadunud (mingi vana foorumi teema), pm kui võtta diisli kang ja erinevaid nuppe klõpsida ja testriga teiseltpoolt mõõta peaks teada saama kuid pole veel niikõva elektrik, et näitude järgi õiged takistid soetada.
FL 2.5DTI 680TLG, FL TDS 457BCI, FL 2.2i
X5 E53 3.0D 314TNB
W202 c200 2.2TDI 099MFM
LC HJ60 27ZMJ
Plus Mõned korralikud Sierrad
Kasutaja avatar
Martin
Klubiliige
Postitusi: 2716
Liitunud: 24 Dets 2012 14:00
Auto: 3.5 Bi-turbo+1,8 Omega A+1.9TDi Saab 95+Kawasaki ER-6n
Asukoht: Keila/Tallinn
Tänanud: 31 korda
Tänatud: 83 korda

Re: K:Püsikiirusehoidja

Postitus Postitas Martin »

Mul seisab hetkel 2 juhtmega püsikas (2,5 Diisel), ja sooviks nelja juhtmega püsikat. Autoks 2.0 DTI. Kas ma saan õieti aru, et bensuka oma peaks minu dislale sobima? Olen mõelnud ka 2 juhtmega kang ümber teha, aga pole senimaani veel jõudnud.
53917831 Diagnost
võtmed viewtopic.php?f=23&t=13081
varuosad viewtopic.php?f=23&t=15038
tööriistad viewtopic.php?f=49&t=13534
Kasutaja avatar
Martin
Klubiliige
Postitusi: 2716
Liitunud: 24 Dets 2012 14:00
Auto: 3.5 Bi-turbo+1,8 Omega A+1.9TDi Saab 95+Kawasaki ER-6n
Asukoht: Keila/Tallinn
Tänanud: 31 korda
Tänatud: 83 korda

Re: K:Püsikiirusehoidja

Postitus Postitas Martin »

Minu 4 juhtmega kang olemas, 2 juhtmeline müügis.Kes tahav võtku ära :)
53917831 Diagnost
võtmed viewtopic.php?f=23&t=13081
varuosad viewtopic.php?f=23&t=15038
tööriistad viewtopic.php?f=49&t=13534
omegakutt
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: K:Püsikiirusehoidja

Postitus Postitas omegakutt »

Tervist. Tahaks sellist asja teada saada et kui mul on see pistik kahe juhtmega ja kas see peaks siis ka nii toimima kui need juhtmed omavahel kokku panna? Igatahes ma proovisin nii et sõidu aeg ühendasin nad kokku korraks aga ei muutu mitte midagi ja isegi siis kui siduri pedaali ülesse poole tõmmata. auto siis omega 95aasta 2.5td 96kw pump täis elektriline.
Kasutaja avatar
offkicker
Huviline
Postitusi: 145
Liitunud: 03 Juun 2011 16:01
Asukoht: Põlva/Tartu
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: K:Püsikiirusehoidja

Postitus Postitas offkicker »

omegakutt kirjutas:Tervist. Tahaks sellist asja teada saada et kui mul on see pistik kahe juhtmega ja kas see peaks siis ka nii toimima kui need juhtmed omavahel kokku panna? Igatahes ma proovisin nii et sõidu aeg ühendasin nad kokku korraks aga ei muutu mitte midagi ja isegi siis kui siduri pedaali ülesse poole tõmmata. auto siis omega 95aasta 2.5td 96kw pump täis elektriline.
Ilmselt nii siiski ei tööta, kangi küljes on ju 3 nuppu ja iga nupuga antakse erinev takistus
Ω 2.2 DTI 2000a / Ω 2.5 TD 1999a / Ω 3.0 1998a / Ω 2.5 DTI 2003a / A6 1.9tdi / A6 quattro 2.5tdi / Insignia 2.0 CDTI 2009a
M: 2.0DTI ja 2.5DTI osadeks
Tim
Huviline
Postitusi: 2594
Liitunud: 26 Nov 2008 21:57
Asukoht: Muhu
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: K:Püsikiirusehoidja

Postitus Postitas Tim »

offkicker kirjutas:
omegakutt kirjutas:Tervist. Tahaks sellist asja teada saada et kui mul on see pistik kahe juhtmega ja kas see peaks siis ka nii toimima kui need juhtmed omavahel kokku panna? Igatahes ma proovisin nii et sõidu aeg ühendasin nad kokku korraks aga ei muutu mitte midagi ja isegi siis kui siduri pedaali ülesse poole tõmmata. auto siis omega 95aasta 2.5td 96kw pump täis elektriline.
Ilmselt nii siiski ei tööta, kangi küljes on ju 3 nuppu ja iga nupuga antakse erinev takistus
Põletad veel midagi maha sedasi!Ja pärast ei tööta ka siis kui vastavate nuppudega suunatulekang üljes on.
Selleks ikka omad süsteemid välja mõeldud jne.
Tagavedu,kindel edu!
107kw caravan.Man+LSD
Vasta