K: milline on armatuuri kaitse?

Elektroonika jamab - anna teada
Vasta
Q-tok
Tänanud: 0
Tänatud: 0

K: milline on armatuuri kaitse?

Postitus Postitas Q-tok »

Et mina kontrollisin omal kõik kaitsmed rooli all üle aga rahvas väidab ,et mul on ARMATUURI kaitse läbi aga krt mina vaatasin kõik kaitsmed üle ja kõik olid terved.

Oskab keegi öedla milline on see armatuuri kaitse?
Et saaksin seda veel eraldi kontrollida ja siis pesakontatki kontrollida,oleks konkreetne kaitse teada oleks lihtne.

Omega 98 aasta omal.3.0 motoga
vark
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: K: milline on armatuuri kaitse?

Postitus Postitas vark »

Post armatuuri valgustus
Asi on selles et armatuuri kaitse on koos parktuledega ning kui sinul parktuled põlevad siis ei ole kaitse läbi, Aga mina pakun et asi on hoopis tulede lülitis sest paljudel opelitel mida ma parandand olen on see viga et lüliti reostaat on katki ning armatuuri valgustus ei töötagi.....
Q-tok
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: K: milline on armatuuri kaitse?

Postitus Postitas Q-tok »

vark kirjutas:Post armatuuri valgustus
Asi on selles et armatuuri kaitse on koos parktuledega ning kui sinul parktuled põlevad siis ei ole kaitse läbi, Aga mina pakun et asi on hoopis tulede lülitis sest paljudel opelitel mida ma parandand olen on see viga et lüliti reostaat on katki ning armatuuri valgustus ei töötagi.....
Armatuuri kaitse ehk kaitse nr .15 oli läbi,panin uue ja kõik töötab,pargid töötasid ka ennem ,kuid uue kaitsme panin 30 -nese kuna muidu tagus läbi..
Vasta