mingi s tuli???

Elektroonika jamab - anna teada
Vasta
j6rr
Tänanud: 0
Tänatud: 0

mingi s tuli???

Postitus Postitas j6rr »

et siis omega a 89 a 85kw 2.0.
et siis abs kõrval vahepeal vilksatab tööle mingi tuli ja seal on mingi rõngas ümber ja s täht sees. mis see tähendab või mis ta teeb või miks ta seda teeb? :lol:
mainiks veel et emal on astra ja tollel ka automaat kast ja käigukangi peal selline s tähis (mingi laseb 5 -6 tuhande pöördeni vist).
umbes sarnane tuli põleb ka mul aga käigukangi peal seda nuppu pole ja tuli vahest vilksatab niisama
hangover
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: mingi s tuli???

Postitus Postitas hangover »

j6rr kirjutas:et siis omega a 89 a 85kw 2.0.
et siis abs kõrval vahepeal vilksatab tööle mingi tuli ja seal on mingi rõngas ümber ja s täht sees. mis see tähendab või mis ta teeb või miks ta seda teeb? :lol:
mainiks veel et emal on astra ja tollel ka automaat kast ja käigukangi peal selline s tähis (mingi laseb 5 -6 tuhande pöördeni vist).
umbes sarnane tuli põleb ka mul aga käigukangi peal seda nuppu pole ja tuli vahest vilksatab niisama

Keegi tark vb kunagi spidomeetrit keridest pirni sisse keeranud, või siis armatuurikellad kunagi vahetatud.
Võimalusi palju.
paansapoiss
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: mingi s tuli???

Postitus Postitas paansapoiss »

sportkäik
petzp
Huviline
Postitusi: 284
Liitunud: 01 Jaan 2008 02:48
Asukoht: Tartu
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: mingi s tuli???

Postitus Postitas petzp »

automaatkasti sportreziim
Tim
Huviline
Postitusi: 2594
Liitunud: 26 Nov 2008 21:57
Asukoht: Muhu
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: mingi s tuli???

Postitus Postitas Tim »

j6rr kirjutas:...käigukangi peal seda nuppu pole ja tuli vahest vilksatab niisama
Sügisene niiskus tembutab :D imelik küll muidu,kuigi igal automaat käigukastil(vähemalt A-omegal)peaks olema sportreziim.Kas enne pole sellist asja juhtunud,midagi hiljuti kuskil näppinud ei ole?
Omega Sport Packet
Huviline
Postitusi: 1093
Liitunud: 07 Apr 2009 20:32
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: mingi s tuli???

Postitus Postitas Omega Sport Packet »

S on automaadil tavaliselt sportreziim aga see on ainult tore kui on nupp ja kuskil seda vajutada saab.Mina soovitan sulle (S) s nuppu vajutada ja põhjagaasi :D Niikaua kui veel saab.Varsti lumi maas


Autodata näitab mis tuli see armatuuris on
j6rr
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: mingi s tuli???

Postitus Postitas j6rr »

saage aru mul pole seda s nuppu.
enivei eelmine omanik vist pani 2hest autost selle 1 kokku nii et maitea. no kui ta on s siis las ta olla ega ta halba ei tee vast.
(kui gaasi põhja surun ja hoian põhjas läheb mul nigunii järgmine käik alles peale 6000 pööret nii et poogen. :lol:
Vasta