Display kirjad lahti seletatatult

Elektroonika jamab - anna teada
Oomiposs
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Display kirjad lahti seletatatult

Postitus Postitas Oomiposs »

prix666 kirjutas:OLIETEKORT - piisavalt õli

See tähendab siis, et õli liiga palju ??
Irw, mul olnud nii olietekort kui see motorolie peil. Hoiatuseks tuleb pigem ikka olietekort, ja kui asi veel hullem siis motorolie peil.. Kui su autol on õli normis, siis ei saa olla ju ees veateade et suul on piisavalt õli :lol:
--kala--
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Display kirjad lahti seletatatult

Postitus Postitas --kala-- »

Kui raadio välja lülitan siis jääb ette kiri Program..
97a. 2.0
Sõbralik
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Display kirjad lahti seletatatult

Postitus Postitas Sõbralik »

Kuid mida tähendab kiri: Abblendl. Rücklicht? Eesti keeles siis lähituli ja tagatuli, kuid tuledega mul kõik korras.
Kasutaja avatar
reims86
Huviline
Postitusi: 1107
Liitunud: 26 Jaan 2009 11:05
Asukoht: Pärnumaa
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Display kirjad lahti seletatatult

Postitus Postitas reims86 »

Sõbralik kirjutas:Kuid mida tähendab kiri: Abblendl. Rücklicht? Eesti keeles siis lähituli ja tagatuli, kuid tuledega mul kõik korras.
Kas oled võibolla pirni vahetanud kuskil ja pole nüüd mõlemil pool sama tarbimis koormusega pirnid.(originaal koormusega)
Sõbralik
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Display kirjad lahti seletatatult

Postitus Postitas Sõbralik »

See teade pillub ennast ekraanile auto ostmisest alates, seega üle kolme aasta. Korra on vahetatud 1 lähituli.
Oomiposs
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Display kirjad lahti seletatatult

Postitus Postitas Oomiposs »

Sõbralik kirjutas:Kuid mida tähendab kiri: Abblendl. Rücklicht? Eesti keeles siis lähituli ja tagatuli, kuid tuledega mul kõik korras.
Ise ka ei teadnud/märganud kunagi, et omega Bl on taga topelttuled, vaatasin, et tagumised tuled põlevad, kuigi netist sain teada, mida veateade mulle karjub. Lõpuks siis märkasin, et üks tuli on tuhmim. Vahetasin ära ja kõik OK!
omg95
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Display kirjad lahti seletatatult

Postitus Postitas omg95 »

Kas keegi saaks-oskaks seletada kuidas ja kas saaks muuta saksakeelsed kirjad ingliskeelseks?Tänud.
Oomiposs
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Display kirjad lahti seletatatult

Postitus Postitas Oomiposs »

Oli vist nii, et kui facelifti kompu pole siis mõnes esinduses sai ära teha. Kunagi oli ka jutt mingist 350.- krõbisevast. Facelifti oomil siis saab menüüst vahetada.
Kasutaja avatar
Jospa
Klubiliige
Postitusi: 3806
Liitunud: 31 Mai 2007 22:42
Asukoht: Tartu linn
Tänanud: 106 korda
Tänatud: 84 korda

Re: Display kirjad lahti seletatatult

Postitus Postitas Jospa »

Lisan, siia selle, et sai vahetatud lamda andur, enne seda oli asi peetis ja kompuutril oli Range/Reichweicht ( ei tea kas sai nüüd saksakeele õigesti kirjutatud ) seal oli kiri all High Fuel ja nüüd kadus see ära - ilmselt näitab see seda, et kõrge kütusesegu või liiga palju kütet saab peale, sest peale vahetust kadus see kiri ära.
Omega3
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Display kirjad lahti seletatatult

Postitus Postitas Omega3 »

Kui piduritega kõik korras kui põleb ikkagi Check kirjaga tuli kompuutris siis ikkagi viga kusagil olemas?
Kasutaja avatar
Jospa
Klubiliige
Postitusi: 3806
Liitunud: 31 Mai 2007 22:42
Asukoht: Tartu linn
Tänanud: 106 korda
Tänatud: 84 korda

Re: Display kirjad lahti seletatatult

Postitus Postitas Jospa »

Omega3 kirjutas:Kui piduritega kõik korras kui põleb ikkagi Check kirjaga tuli kompuutris siis ikkagi viga kusagil olemas?
Sul piduriklotsi andurid läb ehk? Olen kuulnud, et võtad need juhtmed, ühendad otsad ära ja enam seda checki ees ei ole.
Tim
Huviline
Postitusi: 2594
Liitunud: 26 Nov 2008 21:57
Asukoht: Muhu
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Display kirjad lahti seletatatult

Postitus Postitas Tim »

Jospa kirjutas:
Omega3 kirjutas:Kui piduritega kõik korras kui põleb ikkagi Check kirjaga tuli kompuutris siis ikkagi viga kusagil olemas?
Sul piduriklotsi andurid läb ehk? Olen kuulnud, et võtad need juhtmed, ühendad otsad ära ja enam seda checki ees ei ole.
Check kiri "kontrollib" ainult piduritulede korrasolekut!
Piduriklotsi kulumise kohta on compu ekraanil omaette veateade(breaking bad/bremsbelag) ja abs´i puhul juba abs tuli jne.
Tagavedu,kindel edu!
107kw caravan.Man+LSD
Kasutaja avatar
Marcouver
Huviline
Postitusi: 1007
Liitunud: 02 Mär 2009 16:26
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Display kirjad lahti seletatatult

Postitus Postitas Marcouver »

Mul lõõb ette Feux AR ja see peaks tähendama tulesid. (varem lõi ka kirja ette ja vaatasin ,et tagumine tuli ei tööta), vahetasin ära ja kiri kadus, praegu on ikka sama kiri ja tuled on korras... :? võibolla sellepärast on see, et mul on need xenon udukad?

Teadupärast xenonid tarbivad vähem voolu ja võibolla siis auto tunnetab ära nagu ainult 1 tuli töötab, aga tegelikult töötab 2?! kui üldse on nende viga vms.., samas, siis peaks ju kaugtulega sama asi olema.... no idea
Irmscher Omega 3.0 MV6
Ostan:
*Tagumist soojendusega nahkistet
*FL el. klapitavaid küljepeegleid
*Tagumist käetuge topsihoidjaga
paikas
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Display kirjad lahti seletatatult

Postitus Postitas paikas »

aga minu oomil pidevalt ees kiri kas "Stand" või miskit sellist, täpselt ei tea, sest pikslid puudu.
Kasutaja avatar
Jospa
Klubiliige
Postitusi: 3806
Liitunud: 31 Mai 2007 22:42
Asukoht: Tartu linn
Tänanud: 106 korda
Tänatud: 84 korda

Re: Display kirjad lahti seletatatult

Postitus Postitas Jospa »

paikas kirjutas:aga minu oomil pidevalt ees kiri kas "Stand" või miskit sellist, täpselt ei tea, sest pikslid puudu.
Mootori õli, jahutusvedelik või aknapesuvedelik .. üks kolmest.
Vasta