Küsimus lisavarustuse kohta?

Elektroonika jamab - anna teada
Vasta
Omega-98a
Huviline
Postitusi: 174
Liitunud: 29 Sept 2009 00:18
Auto: Peugeot 307 1.6l 80kw; Citroen C4 GP 1.6HDi 80kw
Asukoht: Ääsmäe (Saue vald)
Been tänatud: 1 kord

Küsimus lisavarustuse kohta?

Postitus Postitas Omega-98a »

Mul palju mõtteid ning plaane aga ei tea kuidas need on teostavad.

Tahaksin oma omega FL 2.2l saada mõningaid lisasi.

1. Kui autol puudub TC siis kas seda on kuidagi võimalik lisada juurde, mida on selleks vaja peale nuppu armatuuri?
2. Katsetasin ning selgus, et pole ka tal Comfort süsteemi peal kas seda saab eraldi lisada ning kuhu on vaja mõni plokk juurde panna?

Samuti ei suutnud kohe leida teemat selle kohta et kui keeruline on teha 2.5l v6 omaegal automaat kasti pealt manuaali peale, äkki on kellegil kogemusi ning oskab üelda kui kulukas lõbu see on?

Ootan kõigi ideid ja kogemusi!
GM Tech2 & Lexia 3-ga seadmetega diagnostika ja programmeerimise võimalus.

Tel nr. 58 147 316
Kasutaja avatar
raudpats0
Huviline
Postitusi: 2462
Liitunud: 19 Sept 2007 18:59
Asukoht: Tartu
Has tänanud: 22 korda
Been tänatud: 16 korda

Re: Küsimus lisavarustuse kohta?

Postitus Postitas raudpats0 »

TC saad peale koos abs bloki vahetusega plus nupp.

comfort süsteem on mingisuguse bloki vahetus. kõigi eelduste kohaselt on vana blokk otsas.

automaadist manuaaliks tegemisel on vaja sul doonorit kõrvale.
119BDD-110kw automaat caravan 2002
106 kw manuaal sedaan 2003 2*
1998cm³ 96kw manuaal 5 ust luukpära 2003 seljakott
tel: 58162851
Tim
Huviline
Postitusi: 2594
Liitunud: 26 Nov 2008 21:57
Asukoht: Muhu

Re: Küsimus lisavarustuse kohta?

Postitus Postitas Tim »

Mida on silmas peetud selle comfort süsteemi all?
Mida sa selle tc´ga peale hakkad?
Manuaaliks tegemine on lihtne.Kasutaja Reims on know-how teemasse kirjutanud vastava jutu.

Katsun end nüüd puhkuse ajal käsile võtta ja siis teen selle asja ära ja siis ilmselt täiendan veidi Reimsi teemat.
Tagavedu,kindel edu!
107kw caravan.Man+LSD
Omega-98a
Huviline
Postitusi: 174
Liitunud: 29 Sept 2009 00:18
Auto: Peugeot 307 1.6l 80kw; Citroen C4 GP 1.6HDi 80kw
Asukoht: Ääsmäe (Saue vald)
Been tänatud: 1 kord

Re: Küsimus lisavarustuse kohta?

Postitus Postitas Omega-98a »

Comfort süsteemi all pean silmas seda, et kui aknad lahti siis saab need kinni hoides puldil kinni panemis nuppu all. Vanal Omega B see töötas aga uuel mitte.

TC on aidanud hädast välja kui tee veidi kiilakas ning omad juhtmed liiga pikkad ning avastad liiga hilja, et libe on.

Ma ei suutnud leida seda Manuaaliks tegemise teemat, kas otsisin valesti või jäi kahesilma vahele.
GM Tech2 & Lexia 3-ga seadmetega diagnostika ja programmeerimise võimalus.

Tel nr. 58 147 316
Tim
Huviline
Postitusi: 2594
Liitunud: 26 Nov 2008 21:57
Asukoht: Muhu

Re: Küsimus lisavarustuse kohta?

Postitus Postitas Tim »

Omega-98a kirjutas:TC on aidanud hädast välja kui tee veidi kiilakas ning omad juhtmed liiga pikkad ning avastad liiga hilja, et libe on.
Bens.mootoritega omegal mul kokkupuude TC'ga puudub,110kw diisli oma aga suht tasakaalukas ja mäletamistmööda on see süsteem kokku ehitatud stabiilsuskontrolliga.Et see diisli oma oli küll meeldiv abimees...
Aga kui oled ilma selle TC'ta läbi ajanud paar talve,siis peaks ju kogemusi olema.Tavaline TC lihtsalt hakkab süüdet katkestama,kas omegal(bens.mootorite süsteem) ka läbilibisevat ratast pidurdab,seda ei tea.
Omega-98a kirjutas:Ma ei suutnud leida seda Manuaaliks tegemise teemat, kas otsisin valesti või jäi kahesilma vahele.
Kannata veel nädalake ja ma katsun täiendada Reimsi tehtud teemat bens.mootorite kohapealt.
Teema ise siin: forum/viewtopic.php?f=33&t=4577" onclick="window.open(this.href);return false;
Tagavedu,kindel edu!
107kw caravan.Man+LSD
Rax
Klubiliige
Postitusi: 3456
Liitunud: 08 Mär 2013 00:31
Auto: 2.5DTI
Asukoht: Tartu linn
Has tänanud: 50 korda
Been tänatud: 67 korda

Re: Küsimus lisavarustuse kohta?

Postitus Postitas Rax »

mina oma V6 -l näiteks võtan libedaga TC maha.
TC on peal ainult trassil,linnas on võimatu liigelda kui TC peal.foori tagant minema sööstad siis hakkab jõnksutama,nagu küte oleks otsas :D las siis ennem kerib all
56232754
Tim
Huviline
Postitusi: 2594
Liitunud: 26 Nov 2008 21:57
Asukoht: Muhu

Re: Küsimus lisavarustuse kohta?

Postitus Postitas Tim »

Omega-98a kirjutas:Ma ei suutnud leida seda Manuaaliks tegemise teemat, kas otsisin valesti või jäi kahesilma vahele.
Tim kirjutas:Kannata veel nädalake ja ma katsun täiendada Reimsi tehtud teemat bens.mootorite kohapealt.
Teema ise siin: forum/viewtopic.php?f=33&t=4577" onclick="window.open(this.href);return false;
Pean vabandama. :oops:
Jõulupuhkus koos aastavahetusega möödus nii kiiresti,et ei jõudnud tegeleda selle kastivahetusega(paigaldasin hoopis diffri) ja nüüd juba ammu väljas suur külm ja töökoda/auto tõstuk on sellises ruumis mida ei saa kütta.
Tagavedu,kindel edu!
107kw caravan.Man+LSD
Vasta