Arutelu navidest

Heli ja videotehnikaga puudutavad postitused
Q-tok
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Arutelu navidest

Postitus Postitas Q-tok »

Tere!

Nii ,et teen siis siia foorumisse kah teema navide kohta,kuna arhiivis ainult jube vanad teemad ja sealt nagu õiget vastust ei saanud oma küsimusele.


Et mul siis 1998. aasta Omegal on navi peal ja isegi mingi Saksa plaat kaasas ,aga küsimus ,et kas kuskilt oleks võimalik saada ka sellist plaati mis katab ka Eestimaad ,või ei õnnestugi seda navi siin korralikult tööle saada?
Kasutaja avatar
kait
Huviline
Postitusi: 403
Liitunud: 08 Mai 2006 10:11
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Navi

Postitus Postitas kait »

Q-tok kirjutas:Tere!

Nii ,et teen siis siia foorumisse kah teema navide kohta,kuna arhiivis ainult jube vanad teemad ja sealt nagu õiget vastust ei saanud oma küsimusele.


Et mul siis 1998. aasta Omegal on navi peal ja isegi mingi Saksa plaat kaasas ,aga küsimus ,et kas kuskilt oleks võimalik saada ka sellist plaati mis katab ka Eestimaad ,või ei õnnestugi seda navi siin korralikult tööle saada?

Vanale on küll vist olemas plaat...... Mis aparaatusega sul tegu on?
Kasutaja avatar
Jospa
Klubiliige
Postitusi: 3806
Liitunud: 31 Mai 2007 22:42
Asukoht: Tartu linn
Tänanud: 106 korda
Tänatud: 84 korda

Re: Navi

Postitus Postitas Jospa »

Q-tok kirjutas:Tere!

Nii ,et teen siis siia foorumisse kah teema navide kohta,kuna arhiivis ainult jube vanad teemad ja sealt nagu õiget vastust ei saanud oma küsimusele.


Et mul siis 1998. aasta Omegal on navi peal ja isegi mingi Saksa plaat kaasas ,aga küsimus ,et kas kuskilt oleks võimalik saada ka sellist plaati mis katab ka Eestimaad ,või ei õnnestugi seda navi siin korralikult tööle saada?
Nii palju kui ma olen sellist asja näinud, et asi töötaks -Duh! Vinge varustus ese küll, aga aru küll ei saa kuida selle järgi navigeerida:D
PP
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Navi

Postitus Postitas PP »

mul oli ka 99´a omegal originaal navi peal ja otsisin siit foorumist ja ka mujalt plaati kus eestist ka midagi peale ilmakaarte oleks aga ei leidnud!Lähim koht mis oli olemas oli soome sellel plaadil mis mul oli! Kõige veidram on see et nii ascaris kui vikingus laiutati ka käsi sellepeale kui küsisin et kust saaks updeiti sellisele asjale!
Kasutaja avatar
kait
Huviline
Postitusi: 403
Liitunud: 08 Mai 2006 10:11
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Navi

Postitus Postitas kait »

PP kirjutas:mul oli ka 99´a omegal originaal navi peal ja otsisin siit foorumist ja ka mujalt plaati kus eestist ka midagi peale ilmakaarte oleks aga ei leidnud!Lähim koht mis oli olemas oli soome sellel plaadil mis mul oli! Kõige veidram on see et nii ascaris kui vikingus laiutati ka käsi sellepeale kui küsisin et kust saaks updeiti sellisele asjale!

Dahhh :lol: ....ei Viking ega Ascar ega ükski teine Opeli esindus ei saa sind aidata kui valmistja pole sellist plaati, kus oleks eesti teid peal, kunagi välja andnud. See jutt kehtib siis facelift Omegatele, millel on Siemens'i raadio/navi.

Vanematele Omegatele, millel on vdo navi, on olemas plaat ida-euroopaga (hind ~100€)
Q-tok
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Navi

Postitus Postitas Q-tok »

kait kirjutas:
Q-tok kirjutas:Tere!

Nii ,et teen siis siia foorumisse kah teema navide kohta,kuna arhiivis ainult jube vanad teemad ja sealt nagu õiget vastust ei saanud oma küsimusele.


Et mul siis 1998. aasta Omegal on navi peal ja isegi mingi Saksa plaat kaasas ,aga küsimus ,et kas kuskilt oleks võimalik saada ka sellist plaati mis katab ka Eestimaad ,või ei õnnestugi seda navi siin korralikult tööle saada?

Vanale on küll vist olemas plaat...... Mis aparaatusega sul tegu on?

Navi on miski Philips.
Q-tok
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Navi

Postitus Postitas Q-tok »

Noo ei oska siis keegi öelda,et kust saaks? :?
Kasutaja avatar
kait
Huviline
Postitusi: 403
Liitunud: 08 Mai 2006 10:11
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Navi

Postitus Postitas kait »

Q-tok kirjutas:Noo ei oska siis keegi öelda,et kust saaks? :?
Ma annan sulle väikese vihje... :)

VDO=Philips=Carin

Otsi torrentitest.

Vanadel omegatel peal nii algeline navi, et sellega suurt midagi teha pole ka :roll:
Q-tok
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Navi

Postitus Postitas Q-tok »

kait kirjutas:
Q-tok kirjutas:Noo ei oska siis keegi öelda,et kust saaks? :?
Ma annan sulle väikese vihje... :)

VDO=Philips=Carin

Otsi torrentitest.

Vanadel omegatel peal nii algeline navi, et sellega suurt midagi teha pole ka :roll:

Siiamaani poel ühtegi endale sobivat tulemust saanud,sellepärast mõtlesingi ,et ehk kellgil siuke plaat üle või teab netist kindlat kohta,kust saaks.. :? 8)
danel777
Huviline
Postitusi: 171
Liitunud: 04 Nov 2009 07:53
Asukoht: L-VIRUMAA ROELA 56249760
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Navi

Postitus Postitas danel777 »

Minulgi sama mure otsin SIEMENSI navile plaati :( :( :(
taifunk
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Navi

Postitus Postitas taifunk »

Piraadilahes on variante.
arska
Huviline
Postitusi: 1640
Liitunud: 23 Sept 2009 18:02
Asukoht: seal kus jope ripub +358400617139
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Navi

Postitus Postitas arska »

danel777 kirjutas:Minulgi sama mure otsin SIEMENSI navile plaati :( :( :(
kus sa selle pildi v6tsid???? :shock:
Image
vikatrey
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Navi

Postitus Postitas vikatrey »

Mul on tunne et "East Europe" alates 2004 alles opeli navidest
http://www.gpsunderground.com/forums/sh ... php?t=8866" onclick="window.open(this.href);return false;

aga viimase kättesaadava vdo'le leisdin siit:
http://torrents.thepiratebay.org/434494 ... PB.torrent" onclick="window.open(this.href);return false;
danel777
Huviline
Postitusi: 171
Liitunud: 04 Nov 2009 07:53
Asukoht: L-VIRUMAA ROELA 56249760
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Navi

Postitus Postitas danel777 »

arska kirjutas:
danel777 kirjutas:Minulgi sama mure otsin SIEMENSI navile plaati :( :( :(
kus sa selle pildi v6tsid???? :shock:
Google.imgśt :roll: :roll: :roll:
arska
Huviline
Postitusi: 1640
Liitunud: 23 Sept 2009 18:02
Asukoht: seal kus jope ripub +358400617139
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Navi

Postitus Postitas arska »

danel777 kirjutas:
arska kirjutas:
danel777 kirjutas:Minulgi sama mure otsin SIEMENSI navile plaati :( :( :(
kus sa selle pildi v6tsid???? :shock:
Google.imgśt :roll: :roll: :roll:

hee hee,mu tuttava auto on see,tall se sama pilt ka carratingus yleval,kahjuks seda masinat enam pole yhes tykkis,aga tore nähe et kellegilegi se masin meeldb! 8)
Image
Vasta