K: Opel omega B antenni kohta?

Heli ja videotehnikaga puudutavad postitused
jyrps
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: K: Opel omega B antenni kohta?

Postitus Postitas jyrps »

Oskab keegi aidata ,kui ma nüüd ostaks poest võimendiga antenni kas seda antenni võimendit ei anna teise vastu vahetada seal ukse sees või on see utoopia.


Tänud ette ära abi eest !
riskikuller
Huviline
Postitusi: 168
Liitunud: 15 Dets 2007 09:28
Auto: volvo xc90 - 2004
Asukoht: kohila vald - Aespa
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: K: Opel omega B antenni kohta?

Postitus Postitas riskikuller »

jyrps kirjutas:Oskab keegi aidata ,kui ma nüüd ostaks poest võimendiga antenni kas seda antenni võimendit ei anna teise vastu vahetada seal ukse sees või on see utoopia.


Tänud ette ära abi eest !

kui oled tln kandi mees siis ma voin sulle oma vana anda universaali kerega omegalt . on teine lisa raskuseks taga luugil.
Elu on karm ja sellega tuled siinses elus hakkama saada
Paadunud Kaitseväelane alates 1998a-st
55980492


www.veteran.ee
Roadrunner16
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: K: Opel omega B antenni kohta?

Postitus Postitas Roadrunner16 »

Minu 98 a. universaalil oli antenn katusel. Luugis ei olnud võimendit ja ei läinud ka antenni juhtmeid luuki. Halva levi vastu aitas keerates eemaldatava antenni osa vahetus. Maksis Laagri MG- s vist 60 raha.
jyrps
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: K: Opel omega B antenni kohta?

Postitus Postitas jyrps »

Aga oskab keegi mainida ,et kas on tõonäoline versioon ,ühendades remote juhtme siis antenni võimendiga läheb levi kõvasti sitemaks ,,,tähendab siis pekkis antennivõimendit .Kuid mul on ka antenn taga katusel.
jyrps
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: K: Opel omega B antenni kohta?

Postitus Postitas jyrps »

Paluks siis veel teadjamatelt meestelt abi , kust ma võiksin leida antenni võimendi tagaluugi sees seda pole autoks 98 a caravan omega b.
eedu32
Huviline
Postitusi: 310
Liitunud: 29 Nov 2007 22:43
Asukoht: Lõuna-eesti
Tänanud: 0
Tänatud: 0
Kontakt:

Re: K: Opel omega B antenni kohta?

Postitus Postitas eedu32 »

Kui katusel taga luugi juures antenn ja kui polstri alt lahti võtad ning kui antennist tuleb kaks juhet välja siis antenni võimendi antenni sees.
jyrps
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: K: Opel omega B antenni kohta?

Postitus Postitas jyrps »

Tuleb välja üks must juhe aga antennivõimendit ei leia kuskilt ,et ära vahetada :?

Küs. kas ta kuskil ees kindalaeka all ei või asetseda?
opelist
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: K: Opel omega B antenni kohta?

Postitus Postitas opelist »

Tõenäoliselt mitte, korralik antennikaabel on väga kallis, seega oleks otstarbekas paigutada võimendi võimalikult antenni lähedale.
Tim
Huviline
Postitusi: 2594
Liitunud: 26 Nov 2008 21:57
Asukoht: Muhu
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: K: Opel omega B antenni kohta?

Postitus Postitas Tim »

Vaata siis,ega pole juhipoolses tagatiiva õõnsuses,sealkah igasugu lahtiseid pistikuid ja ka nt. 1.antennikaabli jätk.Teine jätk juhi vasaku jala plastikust toe all.
Tagavedu,kindel edu!
107kw caravan.Man+LSD
jyrps
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: K: Opel omega B antenni kohta?

Postitus Postitas jyrps »

Tänud teile ,võtan seenädal otsimise korralikult käsile ning annan ka siia teada kust ma lõpuks lahenduse leidsin.
Vasta