K: Opel omega B antenni kohta?

Heli ja videotehnikaga puudutavad postitused
jyrps
Tänanud: 0
Tänatud: 0

K: Opel omega B antenni kohta?

Postitus Postitas jyrps »

Selline mure et autoks opel omega b caravan 98 a 100kw ecotec .Mure järgmine ,et antenn on kenasti taga aga levi on väga halb ja linnast välja sõites kaob suht koheselt ,kas omegatel on võimalik selline asi nagu antenni võimendi mis tuleks maki küljes oleva juhtmega ühendada ,mul on enda paigaldatud autosse pioneer 4000 ub äkki oskab keegi aidata kust hakata seda halba levi otsima.

PS antenni juhe on kenasti pesas :D
-JT-
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: K: Opel omega B antenni kohta?

Postitus Postitas -JT- »

Antenni kaabel katki.Arvatavasti luugi ja kere vahelises ühendus muhvis mis on juhi poolne.Antenni võimendi on tagaluugi sees.
jyrps
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: K: Opel omega B antenni kohta?

Postitus Postitas jyrps »

Suured tänud vaatan täna kohe asjad üle kunagi bemaril meenuvad samad asjad ,et tagaluugi muhvist olid juhtmed katki ja mingid asjad ei toiminud.
Aga uuriks kohe veel ,et kui on võimendiga antenn kas tuleb siis maki taha ka vastavasse kohta miskine juhe ühendada?
riskikuller
Huviline
Postitusi: 168
Liitunud: 15 Dets 2007 09:28
Auto: volvo xc90 - 2004
Asukoht: kohila vald - Aespa
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: K: Opel omega B antenni kohta?

Postitus Postitas riskikuller »

mis toon kile sul taga on arvata vasti viga seal kuis sul ikka on toon taga. taga akna soojendus peaks olema ka raadio antenn kui ma ei eksi.

omale panin kunagi pool peegli tooniks taha ja samuti raadio levi kadus. kuna ei viitsinud jamada siis ostsin teise antenni ja paigaldasin taha katusele koos uue juhtme vedamisega ja mure lahenes.
Elu on karm ja sellega tuled siinses elus hakkama saada
Paadunud Kaitseväelane alates 1998a-st
55980492


www.veteran.ee
jyrps
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: K: Opel omega B antenni kohta?

Postitus Postitas jyrps »

Jah hetkel mul aknad toonitud ,kuid ennem täiesti orginaalseisus ilma toonimata oli täpselt samasugune probleem.
jyrps
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: K: Opel omega B antenni kohta?

Postitus Postitas jyrps »

juhtmed olid muhvids täiesti terved :roll:
-JT-
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: K: Opel omega B antenni kohta?

Postitus Postitas -JT- »

Siis võib viga olla antenni võimendis.Vaata kas vool tuleb võimendisse peale.Võid veel antenni kaabli läbi elistada testriga.
Tim
Huviline
Postitusi: 2594
Liitunud: 26 Nov 2008 21:57
Asukoht: Muhu
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: K: Opel omega B antenni kohta?

Postitus Postitas Tim »

Antenni kaablil on veel enne makki 2 jätku,üks on juhipool tagatule juures ja teine juhipool plastikust katte all(siduripedaali juures).
Tagavedu,kindel edu!
107kw caravan.Man+LSD
veiks
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: K: Opel omega B antenni kohta?

Postitus Postitas veiks »

Oled sa antenni ennast proovinud vahetada, keerates käib lahti.On olnud juhtumeid kus selle vahetusega on asi korda saadud. Laenad kellegi käest kontrolliks.
jyrps
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: K: Opel omega B antenni kohta?

Postitus Postitas jyrps »

Kõrvalistuja jalamati all on rulli keeratud üks meetrine jupp musta juhet ,mis jookseb ise kõrvalistuja armatuuri alla edasi, valge otsaga ,ilmselget mingi jatk peaks sealt tulema mis ja kuhu ta peaks minema ei oska arvata paksem must juhe nagu antennil ja näha et vask kaabel ainult sees,sellest uuringi siit ,et kas võibolla ,et õige jätk on välja tõmmatud ja paikneb nüüd kõrvalistuja mati all kokku keeratult.Välja näeb küll nagu antenni juhe .Täna mulle just öeldi ,et võtaksin tööautolt antenni ja keeraksin enda praegusele asemele ja sõidaks paar päeva ringi ,kohe homme teen seda.
o:mega
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: K: Opel omega B antenni kohta?

Postitus Postitas o:mega »

Omega B-l pole mingit antenni tagaakna sees. Jämedad antenni juhtmed jooksevad 3 tk tagapiilaritesse võimendist. Võimendisse tuleb maki tagant punavalge juhe ja massi saab kinnitusest. Kui sul on isepaigaldatud ksenoonid siis need võivad ka häire sisse anda raadiosse. Antenni kaabel jookseb vasakult poolt autot. Ja mis vahva jutt see pidevalt käib "kõrvalistuja poolne". Autol on kaks poolt - vasak ja parem. Hehee :lol:
Viimati muutis o:mega, 01 Juul 2010 21:39, muudetud 3 korda kokku.
riskikuller
Huviline
Postitusi: 168
Liitunud: 15 Dets 2007 09:28
Auto: volvo xc90 - 2004
Asukoht: kohila vald - Aespa
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: K: Opel omega B antenni kohta?

Postitus Postitas riskikuller »

o:mega kirjutas:Omega B-l pole mingit antenni tagaakna sees. Jämedad antenni juhtmed jooksevad 3 tk tagapiilaritesse võimendist. Võimendisse tuleb maki tagant punavalge juhe ja massi saab kinnitusest. Kui sul on isepaigaldatud ksenoonid siis need võivad ka häire sisse anda raadiosse. Antenni kaabel kjookseb vasakult poolt autot. Ja mis vahva jutt see pidevalt käib "kõrvalistuja poolne". Autol on kaks poolt - vasak ja parem. Hehee :lol:

ei noh hea targutaja oled ikka. ära solvu --eks. mis teha kui ma nii otsekohene olen

keda kotib kas vasak voi parem pool. kui tahad siis sa võid ju seletada et parem voi vasak pool. kes tahab see seletab jällegi juhipool ja kõrvalistuja pool. mõlemad pidi on arusaadav.

Omega B-l pole mingit antenni tagaakna sees?????????????

seleta siis mulle lahti:
enne toon klaasi raadio mängis ja peale tooni lisamist ei mängi korralikult. seleta palun mulle kuidas siis see asi juhtuda saab.
kui väidetavalt pole taga aknas andenni. ja kui paned uue andenni siis opn koik jälle timmis.
Elu on karm ja sellega tuled siinses elus hakkama saada
Paadunud Kaitseväelane alates 1998a-st
55980492


www.veteran.ee
eedu32
Huviline
Postitusi: 310
Liitunud: 29 Nov 2007 22:43
Asukoht: Lõuna-eesti
Tänanud: 0
Tänatud: 0
Kontakt:

Re: K: Opel omega B antenni kohta?

Postitus Postitas eedu32 »

Nii ja mis aasta caravanidel siis on taga akna soojendus andenniks......
Q-tok
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: K: Opel omega B antenni kohta?

Postitus Postitas Q-tok »

eedu32 kirjutas:Nii ja mis aasta caravanidel siis on taga akna soojendus andenniks......
1998 minul..
riskikuller
Huviline
Postitusi: 168
Liitunud: 15 Dets 2007 09:28
Auto: volvo xc90 - 2004
Asukoht: kohila vald - Aespa
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: K: Opel omega B antenni kohta?

Postitus Postitas riskikuller »

eedu32 kirjutas:Nii ja mis aasta caravanidel siis on taga akna soojendus andenniks......
no esimesel omegab caravanil mis mul oli - oli aastast 95a aga kes seda täpsel teab ei oska utelda.
igatahes sell masinal polnud ostes antenni olemaski aga raadio mängis. peale tooni lisamist oli raadio vakka ja siis sai uuritud et milles kann on ning vea teada saamisel sai installitud teine antenn. mure seega lahenenud.

teada peaks saama sedasi et kas on voi ei ole: : :

kui masinal puudub antenn siis väheke lammad tagaluuki ja sekkad kuidas on ühendatud sul(teil) see antenni värgendus.


ja muide mingi aeg vaatasin et praegusel passu 91a universi seal samuti antenn puudu ja uuritud sai et sell samuti tagaklaasi soojenduse ribid antenni eest, kui muidugi meenutus paika peab.
Elu on karm ja sellega tuled siinses elus hakkama saada
Paadunud Kaitseväelane alates 1998a-st
55980492


www.veteran.ee
Vasta