K: Opel omega B antenni kohta?

Heli ja videotehnikaga puudutavad postitused
jyrps
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: K: Opel omega B antenni kohta?

Postitus Postitas jyrps »

Kas sellest võib eeldada hoopis ,et kuna on autole paigaldatud ise uus makk orginaali asemele ei ole mul makile ühendatud auto antenni võimendi juhet? kas võib olla see väga halb levi tingitud mingisuguse juhtme mitte ühendamisest?


Vabandan ette ära kui liiga lolli küs. esitasin!
riskikuller
Huviline
Postitusi: 168
Liitunud: 15 Dets 2007 09:28
Auto: volvo xc90 - 2004
Asukoht: kohila vald - Aespa
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: K: Opel omega B antenni kohta?

Postitus Postitas riskikuller »

jyrps kirjutas:Kas sellest võib eeldada hoopis ,et kuna on autole paigaldatud ise uus makk orginaali asemele ei ole mul makile ühendatud auto antenni võimendi juhet? kas võib olla see väga halb levi tingitud mingisuguse juhtme mitte ühendamisest?


Vabandan ette ära kui liiga lolli küs. esitasin!

võib isegi nii olla, kui ei eksi siis orrig. makk tahab antennivõimu ja kui paigaldada ise mingi makk siis voib see antennivõim mõjutama kahata küll.

hakka maki juurest minema vaata kuidas ant. juhe jookseb. on ka juhuseid kus maki ühendus hea - anenni ühendus samuti hea aga vahepeal on sõna-otseses mõttes juhe läbilõigatud, et maki antenn on ainult poolik juhtme jupats.
Elu on karm ja sellega tuled siinses elus hakkama saada
Paadunud Kaitseväelane alates 1998a-st
55980492


www.veteran.ee
jyrps
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: K: Opel omega B antenni kohta?

Postitus Postitas jyrps »

Selge ,suured tänud kõigile abi eest.Kindlasti kirjutan siia mis oli siis põhjuseks ja kudas lahendus tuli.
Tuju
Huviline
Postitusi: 162
Liitunud: 15 Apr 2009 22:18
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: K: Opel omega B antenni kohta?

Postitus Postitas Tuju »

Ega ikka ei ole küll kõigil oomidel tagaklaasi soojenduses antenn, mul kolmel autol üks 97a ja kaks 98a on antennid taga katusel ja võimendi antenni kinnitus junni sees mis seal katusel on. Omal ka sama jama ühe autoga et, ei võta hästi raadiot. Kahtlustan juhipoolset jalamti all asuvat antenni ühendust, aga poloe veel niikaugele jõudnud et, lahti kiskuda.
Kiiret pole aga jõudma peab !
Q-tok
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: K: Opel omega B antenni kohta?

Postitus Postitas Q-tok »

Tuju kirjutas:Ega ikka ei ole küll kõigil oomidel tagaklaasi soojenduses antenn, mul kolmel autol üks 97a ja kaks 98a on antennid taga katusel ja võimendi antenni kinnitus junni sees mis seal katusel on. Omal ka sama jama ühe autoga et, ei võta hästi raadiot. Kahtlustan juhipoolset jalamti all asuvat antenni ühendust, aga poloe veel niikaugele jõudnud et, lahti kiskuda.
Ka minul on taga katusel antenn,kuid kui ma ei eksi ei ole tegu raadioantenniga...
Ja raadio oma peaks tagaklaasis olema universaal kerega Oomil.
risto
Huviline
Postitusi: 458
Liitunud: 28 Dets 2008 20:09
Asukoht: tartu/turku
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: K: Opel omega B antenni kohta?

Postitus Postitas risto »

no mina tean nii,et caravanil antenn katusel ja sedaanil akna sees.
Tim
Huviline
Postitusi: 2594
Liitunud: 26 Nov 2008 21:57
Asukoht: Muhu
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: K: Opel omega B antenni kohta?

Postitus Postitas Tim »

eedu32 kirjutas:Nii ja mis aasta caravanidel siis on taga akna soojendus andenniks......
´94a.caravan ja tagaakna soojendus on antenniks,antenni võimendi on tagaluugi sees(nagu juba keegi siin kirjutas).Panen mõne pildi antennivõimendi asukohast ja võimendist endast.
Pilt
Pilt
Tagavedu,kindel edu!
107kw caravan.Man+LSD
jyrps
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: K: Opel omega B antenni kohta?

Postitus Postitas jyrps »

Viga oligi siis läbilõigatud antennivõimendi juhtmes (punane-valge)mis maki remote ´i ei olnud ühendatud nii kui selle ühenduse ära tegin tekkis kohe hoopis teine muusika ja kui häste selgelt nüüd raadiot mängib .


Suured tänud kõigile aitamast ehk on kellegil veel sellest teemast kunagi abi.
o:mega
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: K: Opel omega B antenni kohta?

Postitus Postitas o:mega »

max kirjutas:
o:mega kirjutas:Omega B-l pole mingit antenni tagaakna sees. Jämedad antenni juhtmed jooksevad 3 tk tagapiilaritesse võimendist. Võimendisse tuleb maki tagant punavalge juhe ja massi saab kinnitusest. Kui sul on isepaigaldatud ksenoonid siis need võivad ka häire sisse anda raadiosse. Antenni kaabel kjookseb vasakult poolt autot. Ja mis vahva jutt see pidevalt käib "kõrvalistuja poolne". Autol on kaks poolt - vasak ja parem. Hehee :lol:

ei noh hea targutaja oled ikka. ära solvu --eks. mis teha kui ma nii otsekohene olen

keda kotib kas vasak voi parem pool. kui tahad siis sa võid ju seletada et parem voi vasak pool. kes tahab see seletab jällegi juhipool ja kõrvalistuja pool. mõlemad pidi on arusaadav.

Omega B-l pole mingit antenni tagaakna sees?????????????

seleta siis mulle lahti:
enne toon klaasi raadio mängis ja peale tooni lisamist ei mängi korralikult. seleta palun mulle kuidas siis see asi juhtuda saab.
kui väidetavalt pole taga aknas andenni. ja kui paned uue andenni siis opn koik jälle timmis.
Sa vist vastasid ise juba oma küsimusele. Ja mis puutub vasakusse ja paremasse poolde siis võtame kasvõi liikluse- meil on parempoolne liiklus, inglastel vasakpoolne. ahh ma ei viitsi vaielda. Põhimõtte asi.

PS. Antenn kirjutatakse t tähega eesti keeles.
eedu32
Huviline
Postitusi: 310
Liitunud: 29 Nov 2007 22:43
Asukoht: Lõuna-eesti
Tänanud: 0
Tänatud: 0
Kontakt:

Re: K: Opel omega B antenni kohta?

Postitus Postitas eedu32 »

Nu näed siis..... see kuri targutaja ehk juhataski abivajaja õigele teele selle puna valge juhtmega. Pole minu karavanil ka seda luugi sees vaid katusel ja jookseb sealt kolm antenni juhet mis siis tulevad paremalt poolt (kunde poolt ) ette ratta koopa juurde kus asub keskluku plokk . Seal on mul see antenni võimendi interneti modem ja gps juhtplokk ning antenni sees alumises osas on veelhunnik elektroonikat
veiks
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: K: Opel omega B antenni kohta?

Postitus Postitas veiks »

Huvitav tähelepanek, 98a. oomil tagaklaasi soojendusega koos raadioantenn ja minu 99a. eraldi katusel jällegi. Kas see on järelturul tuunitud teema või juba tehases erinevates kohtades antenniga välja lastud mudelid?
Õhtul kodus keeran antenni katuselt ära, vaatan kas on reaalselt kasutusel või iluasi :D
Q-tok
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: K: Opel omega B antenni kohta?

Postitus Postitas Q-tok »

Huvitav on see,et mul on ka miski pärast ka katusel antenn...
jyrps
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: K: Opel omega B antenni kohta?

Postitus Postitas jyrps »

Selline küs. siis ,et jälle päevakorral teema antenniga kuna vahepeal oli kõik ideaalne pikemat aega nüüd hakkas vaikselt levi jälle kaduma ja pidevalt segajad peal ja ei mängi õieti miskit eriti ja võttes maki tagant selle punase_valge juhtme üldse ära ühendusest remote ga siis läheb levi isegi paremaks :( Kas nüüd võib olla küs. juba metsas antenni võimendis?
Kasutaja avatar
Omega 978
Huviline
Postitusi: 522
Liitunud: 09 Sept 2008 16:54
Asukoht: Tallinn/Anija
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: K: Opel omega B antenni kohta?

Postitus Postitas Omega 978 »

Mul sama probleem et raadio mängib nadilt!Läksin siis kaema et kas mul punane-valge ühendatud ja ei ole,maki pistiku taga samasugust juhet pole.Seega küsimus,kuhu peaksin ühendama selle antenni võimu juhtme?
Pilt
jyrps
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: K: Opel omega B antenni kohta?

Postitus Postitas jyrps »

Minul jälle hetkel need kaks juhet omavahel ühendades läheb levi kordades sitemaks.
Vasta