K: raadiolevi vs. xenon

Heli ja videotehnikaga puudutavad postitused
martsipan
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: K: raadiolevi vs. xenon

Postitus Postitas martsipan »

ja enamustel on paigaldatud uus antenn (väline) ja kõikidel juhipoolsel tagumisel tiival. miks? mis siis sellel originaalil nii väga viga on? aga jah eks hakkan lõhkuma ja vaatan mis selle võimendil siis seal aknalaual viga on. tänud vastajatele.
Kasutaja avatar
mardus72
Klubiliige
Postitusi: 1184
Liitunud: 16 Apr 2007 12:57
Auto: volvo v60cc
Asukoht: Tartu
Tänanud: 13 korda
Tänatud: 1 kord
Kontakt:

Re: K: raadiolevi vs. xenon

Postitus Postitas mardus72 »

martsipan kirjutas:ja enamustel on paigaldatud uus antenn (väline) ja kõikidel juhipoolsel tagumisel tiival. miks? mis siis sellel originaalil nii väga viga on? aga jah eks hakkan lõhkuma ja vaatan mis selle võimendil siis seal aknalaual viga on. tänud vastajatele.
Äkki näitad mulle ka mõnda omega B-d,millel on tiiva peal antenn,mina pole kohanud.Aga Facelifti sedaanil on küll katusel antenn ei tea,kas ainult gps-i jaoks,või võtab ka raadiot sealt pole uurinud.Igaljuhul raadioleviga probleeme pole.
Kui probleemi saab lahendada,siis pole mõtet muretseda.Kui mitte,siis mis seal enam muretseda;)
Image
Q-tok
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: K: raadiolevi vs. xenon

Postitus Postitas Q-tok »

mardus72 kirjutas:
martsipan kirjutas:ja enamustel on paigaldatud uus antenn (väline) ja kõikidel juhipoolsel tagumisel tiival. miks? mis siis sellel originaalil nii väga viga on? aga jah eks hakkan lõhkuma ja vaatan mis selle võimendil siis seal aknalaual viga on. tänud vastajatele.
Äkki näitad mulle ka mõnda omega B-d,millel on tiiva peal antenn,mina pole kohanud.Aga Facelifti sedaanil on küll katusel antenn ei tea,kas ainult gps-i jaoks,või võtab ka raadiot sealt pole uurinud.Igaljuhul raadioleviga probleeme pole.
Minu teada on ainult A Omegal tiiva peal antenn.
B Omegal ikka tagaklaasis ja facelift peaks samuti olema tagaklaasi variendiga.
Kasutaja avatar
Marcouver
Huviline
Postitusi: 1007
Liitunud: 02 Mär 2009 16:26
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: K: raadiolevi vs. xenon

Postitus Postitas Marcouver »

mul on tagalaasis ja katusel nagu faceliftil hahahaha :lol:
Irmscher Omega 3.0 MV6
Ostan:
*Tagumist soojendusega nahkistet
*FL el. klapitavaid küljepeegleid
*Tagumist käetuge topsihoidjaga
Kasutaja avatar
reims86
Huviline
Postitusi: 1107
Liitunud: 26 Jaan 2009 11:05
Asukoht: Pärnumaa
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: K: raadiolevi vs. xenon

Postitus Postitas reims86 »

Omega A-l oli mul esiklaasil antenn, ühel B-l oli tiivale kinnitatud fl-il on katusel, kuid levi jamab st. linnas sõites vist võimendab üle, sest linnast väljas on levi hea.
Q-tok
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: K: raadiolevi vs. xenon

Postitus Postitas Q-tok »

reims86 kirjutas:Omega A-l oli mul esiklaasil antenn, ühel B-l oli tiivale kinnitatud fl-il on katusel, kuid levi jamab st. linnas sõites vist võimendab üle, sest linnast väljas on levi hea.
Äkki sul on ikkka tagaklaasis see antenn ja lihtsalt katusel on lisa antenn( gps vms jaoks)?
Kasutaja avatar
reims86
Huviline
Postitusi: 1107
Liitunud: 26 Jaan 2009 11:05
Asukoht: Pärnumaa
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: K: raadiolevi vs. xenon

Postitus Postitas reims86 »

Võibolla on taga klaasil kuid pole süvenenud sest suuremaidki probleeme autol kui raadio levi momendil.
ugrimugri
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: K: raadiolevi vs. xenon

Postitus Postitas ugrimugri »

Mul on sama jama aga raadio ja tagaklaasi (peeglite) soojendusega, kui sisse lülitada, kaob levi pea täielikult. Kuidas see klaasisoojenduse nupp töötama peab üldse? Vahepeal kui lülitad, paneb peeglid sooja ja vahepeal klaasi, vahepeal ei tööta üldse, suht nagu jumal juhatab. Autoks omega B 94´
Andreas0110
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: K: raadiolevi vs. xenon

Postitus Postitas Andreas0110 »

mardus72 kirjutas:
martsipan kirjutas:ja enamustel on paigaldatud uus antenn (väline) ja kõikidel juhipoolsel tagumisel tiival. miks? mis siis sellel originaalil nii väga viga on? aga jah eks hakkan lõhkuma ja vaatan mis selle võimendil siis seal aknalaual viga on. tänud vastajatele.
Äkki näitad mulle ka mõnda omega B-d,millel on tiiva peal antenn,mina pole kohanud.Aga Facelifti sedaanil on küll katusel antenn ei tea,kas ainult gps-i jaoks,või võtab ka raadiot sealt pole uurinud.Igaljuhul raadioleviga probleeme pole.
See vist oma aretus, aga siiski:
Pilt
o:mega
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: K: raadiolevi vs. xenon

Postitus Postitas o:mega »

Vasta