K: raadiolevi vs. xenon

Heli ja videotehnikaga puudutavad postitused
martsipan
Tänanud: 0
Tänatud: 0

K: raadiolevi vs. xenon

Postitus Postitas martsipan »

mure siis selline et kui tuled põlema panen siis kaob levi kohe nulli täitsa. sai veetud uus kaabel koos antenniga, ikka ei midagi. kui tuled ei põle siis töötab nagu viiemees. ehk on keegi kokku puutunud sellise olukorraga. kas aitaks antennivõimendi? kus seda saab ja mis hinnaga? kuidas paigaldada ja kuhu?

tänud vastajatele!
Kasutaja avatar
Marcouver
Huviline
Postitusi: 1007
Liitunud: 02 Mär 2009 16:26
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: K: raadiolevi vs. xenon

Postitus Postitas Marcouver »

ma ei tea kas see mõjutab, aga mul oli nii, et xenon plokk oli releekarbile lähedal ja siis lõi spidomeetri lolliks, ega see xenon plokk selle kaabli või asjaga lähestikku pole, kui ei siis ma ei tea :lol: vähemalt üks tark oskas nii mind aidata ja see toimis, enam mul spidokas lolliks ei l2he :wink:
Irmscher Omega 3.0 MV6
Ostan:
*Tagumist soojendusega nahkistet
*FL el. klapitavaid küljepeegleid
*Tagumist käetuge topsihoidjaga
Rambo
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: K: raadiolevi vs. xenon

Postitus Postitas Rambo »

mina toppisin plokid tulede alla kaitseraua külge ja pole probleemi. kui siis natikene kehvema signaaliga on sahinat kosta.
danel777
Huviline
Postitusi: 171
Liitunud: 04 Nov 2009 07:53
Asukoht: L-VIRUMAA ROELA 56249760
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: K: raadiolevi vs. xenon

Postitus Postitas danel777 »

Minul sama jama,aga targad räägivad,et xsenoni plokk ei tohi olla kerega ühenduses.
Udukate plokid mul stange plastiku küljes ja lähituled tule küljes mängib raadjo hästi,aga täied on raamis , kui täied lülitan raadjo tumm.
aix
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: K: raadiolevi vs. xenon

Postitus Postitas aix »

danel777 kirjutas:Minul sama jama,aga targad räägivad,et xsenoni plokk ei tohi olla kerega ühenduses.
Udukate plokid mul stange plastiku küljes ja lähituled tule küljes mängib raadjo hästi,aga täied on raamis , kui täied lülitan raadjo tumm.
siis kui mina sinult autot laenasin siis mängis raadio ka täistuledega ilusti 8)
Kasutaja avatar
Marcouver
Huviline
Postitusi: 1007
Liitunud: 02 Mär 2009 16:26
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: K: raadiolevi vs. xenon

Postitus Postitas Marcouver »

Udutulede xeon ka mul stange seespool küljes ja lähid tule all ja kaugtule plokk on ka kuskil seal :lol:
Irmscher Omega 3.0 MV6
Ostan:
*Tagumist soojendusega nahkistet
*FL el. klapitavaid küljepeegleid
*Tagumist käetuge topsihoidjaga
paikas
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: K: raadiolevi vs. xenon

Postitus Postitas paikas »

aga miks te keegi xenon plokki ära ei maanda? Ega soovitus kasutusjuhendit lugeda pole niisama. Kui ei oska siis võite ju viia targema mehe juurde kes ära teeb. Xenon on ju "võbeleva" voolu allikaga pirn, mis tekitab staatilist laengut õhus selle ümber, kui peidad jah eemale (10-15cm) voolu juhtmestikust siis ei tohiks seda tekkida. Kõige lihtsam on, et ühendad kas lisa juhtme või kruvid kruviga korralikult kere külge xenon ploki.
Rambo
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: K: raadiolevi vs. xenon

Postitus Postitas Rambo »

minul ta ongi lastud isepuurivaga selle metalltala külge kus stange kinnitub.
martsipan
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: K: raadiolevi vs. xenon

Postitus Postitas martsipan »

mul on mõlemad plokid korralikkude originaalkinnitustega kere küljes kus nad saavad korralikku maandust aga ei midagi. plokid on paigaldatud mõlemale poole radikat kus jooksevad plekist talad. peaks seda küll proovima et nad kerega üldse ühendust ei saa. isoleeriks mõlemad plokid isoleeriga? mõned mehed räägivad et plokid eraldavad ka soojust? kas see on tõsi? ja kui palju?
paikas
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: K: raadiolevi vs. xenon

Postitus Postitas paikas »

soojust eraldavad jah aga seda siis pinnatemperatuuril kuni +20 kraadi enamasti 10 ringis. Lihtsam varjant on äkki mitte isoleeriga vaid kahepoolse teibiga kinnitada originaal kinnituse asemel, et staatilise energia ülekannet ei tekiks. muidugi võid proovida ka raadiole või antennile lisa massi paigaldamist.

BTW, soovitaks muidu võimalikult ära peita xenon plokid, et ülevaatustel ei tekiks probleeme.
arska
Huviline
Postitusi: 1640
Liitunud: 23 Sept 2009 18:02
Asukoht: seal kus jope ripub +358400617139
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: K: raadiolevi vs. xenon

Postitus Postitas arska »

ei tea,mul on nad sama moodi tulede alla pandud kere kylge ise puurivaga aga raadiot kuuldes on se sahin nagi kyll väikene ja mitte kogu aeg!
Image
martsipan
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: K: raadiolevi vs. xenon

Postitus Postitas martsipan »

aga antennivõimendi lisamine? aitab või mitte?
Tim
Huviline
Postitusi: 2594
Liitunud: 26 Nov 2008 21:57
Asukoht: Muhu
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: K: raadiolevi vs. xenon

Postitus Postitas Tim »

Üldiselt ongi omegatel juba tehases antennivõimendi lisatud.Kudas uuematel masinatel on aga vanematel universaalidel nt. on võimendi tagaluugi sees.Sedaanidel(kuskilt fooruumist silma jäänud)pidi tagumise aknalaua all kuskil see võimendi olema.
Tagavedu,kindel edu!
107kw caravan.Man+LSD
martsipan
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: K: raadiolevi vs. xenon

Postitus Postitas martsipan »

selge. huvitav oli see et kui kaablit välja vahetasin siis jooksis see tagumise tiiva küljest istme vahelt, siis istme alt, ja keskkonsooli alt raadioni. ma arvan et seda on juba vahetatud. siis tekib jälle küsimus et miks on originaal välja vahetatud? originaalis polegi vist sedaanil välist antenni nn. piitsa?
paikas
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: K: raadiolevi vs. xenon

Postitus Postitas paikas »

täpselt, sedaanil polegi välist antenni originaalis. Antenn klaasi sees. Ei mäleta kas oomil oli ees või taga.
Vasta