Originaal maki asemele pioneer

Heli ja videotehnikaga puudutavad postitused
Vasta
Arriba
Huviline
Postitusi: 15
Liitunud: 16 Aug 2006 20:55
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Originaal maki asemele pioneer

Postitus Postitas Arriba »

Niisiis sai oma 97 mv6-le paigaldatud selline makk

http://www.pioneer.eu/uk/products/archi ... index.html" onclick="window.open(this.href);return false;

siit aga küsimus kas sellele ei ole võimalik taha ühendada tehases pandud cd-boxi (philips).

Ning maki paigaldaja väitis et ma ei saa makki panna sedasi et töötaks süüdet keerates ja ka otse aku pealt. on see ka nii? Parim varjant kui saaks sedasi et makk töötab ka ilma süüdet keeramata ja hoiaks igaljuhul mälu alles:)

Tänud juba ette.
opelist
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Originaal maki asemele pioneer

Postitus Postitas opelist »

Arriba kirjutas:siit aga küsimus kas sellele ei ole võimalik taha ühendada tehases pandud cd-boxi (philips).
Ei saa.
Arriba kirjutas:Ning maki paigaldaja väitis et ma ei saa makki panna sedasi et töötaks süüdet keerates ja ka otse aku pealt. on see ka nii? Parim varjant kui saaks sedasi et makk töötab ka ilma süüdet keeramata ja hoiaks igaljuhul mälu alles:)
Toitejuhmete ühendamisel (ilma lisaelektroonikata) on kaks mõistlikku varianti:
a) toide kogu aeg olemas, makki tuleb ise sisse-välja lülitada
b) toide on ainult siis, kui süüde sees, süüte väljakeeramisel jääb vait ning sissekeeramisel hakkab (tõenäoliselt) uuesti mängima
Raadiojaamade mälu säilib mõlemal juhul.
Arriba
Huviline
Postitusi: 15
Liitunud: 16 Aug 2006 20:55
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Originaal maki asemele pioneer

Postitus Postitas Arriba »

Tänud opelist.

Ma lihtsalt mõltesin et kui originaal makiga toimis sedasi, siis ehk saab ka ilma lisaelektroonika paigaldamiseta uue makiga ka sedasi:)
Omega Sport Packet
Huviline
Postitusi: 1093
Liitunud: 07 Apr 2009 20:32
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Originaal maki asemele pioneer

Postitus Postitas Omega Sport Packet »

Aku pealt tuleb juhe otse vedada maki taha, et mälu säiliks.Süüte keerad välja on vool taga, kui võtme välja tõmbad süütelukust pole kusagil voolu.

Kui kahel autol juba nii on ju siis on teistel ka, ei oska rohkem kommenteerida
Arriba
Huviline
Postitusi: 15
Liitunud: 16 Aug 2006 20:55
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Originaal maki asemele pioneer

Postitus Postitas Arriba »

hmm see ongi huvitav, aga originaal makk töötas ka siis kui võtit üldse mitte kasutada:)
opelist
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Originaal maki asemele pioneer

Postitus Postitas opelist »

Omega Sport Packet kirjutas:Aku pealt tuleb juhe otse vedada maki taha, et mälu säiliks.
See juhe on juba tehases veetud.
Omega Sport Packet kirjutas:Süüte keerad välja on vool taga, kui võtme välja tõmbad süütelukust pole kusagil voolu.
Välja arvatud akult tulevas juhtmes.
Arriba kirjutas:hmm see ongi huvitav, aga originaal makk töötas ka siis kui võtit üldse mitte kasutada:)
Sest originaalraadio oskab "toituda" ka nö mälu juhtmest.
Arriba
Huviline
Postitusi: 15
Liitunud: 16 Aug 2006 20:55
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Originaal maki asemele pioneer

Postitus Postitas Arriba »

opelist aga mis oleks sinu soovitus, et toimiks mõlemat pidi:)
vabandan kui küsin lolle küsimusi:)
opelist
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Originaal maki asemele pioneer

Postitus Postitas opelist »

Kasuta orignaalraadiot :lol:

Tegelikult tuleb ära otsustada, kumb minu kirjeldatud variantidest paremini sobib ja ühendused luua vastavalt sellele ning kui see ei sobi, siis leida mõni elektroonik, kes suudab teostada OEM funktionaalsuse.
Rambo
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Originaal maki asemele pioneer

Postitus Postitas Rambo »

mina kasutan ka opelisti poolt pakutavat a varjanti kuigi on veetud nati jämedam voolujuhe otse akult sest originaaliga hakkas makk tulesi vilgutama veiz. üldiselt on maki ja ISO pistiku vahel juba ühenduspistikud kollase ja punase värviga mida saab vastavalt soovile ringi tõstes pakutud varjante valida.
mariom
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Originaal maki asemele pioneer

Postitus Postitas mariom »

ma ei saanud nüüd aru? kas siis on seal olemas see juhe? panin endale ka täna uue maki aga kui võtme välja võtad siis kanalid mälust läinud:S
Rambo
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Originaal maki asemele pioneer

Postitus Postitas Rambo »

makk vajab jh kahte voolu 1 on mälu jaoks ja teine siis kas süütelukust või kuda ise soovitakse. need juhtmed on maki ja ise vahel olemas ja omavahel ringi tõstetavad.
mariom
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Originaal maki asemele pioneer

Postitus Postitas mariom »

Rambo kirjutas:makk vajab jh kahte voolu 1 on mälu jaoks ja teine siis kas süütelukust või kuda ise soovitakse. need juhtmed on maki ja ise vahel olemas ja omavahel ringi tõstetavad.
Panin juhtmed ümber punase kollasega kokku ja kollase punasega ja töötab:)
Vasta