Sinu muusika läbi kõlarite!

Heli ja videotehnikaga puudutavad postitused
alvarT
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Sinu muusika läbi kõlarite!

Postitus Postitas alvarT »

TEema on tegelikult selline et:
raadio sageduse need vidinad ja kassett adapter.
Rääkige oma kogemusest..Kes mida kasutab? Kust saab odavat ja kvaliteetset?
Mind ennast muidugi paelub see hd kassett adapter.Kassett makki juhe ripub välja ja empekas otsa..voilaaa
Sõbal kunagi oli. kvaliteet sound oli, väga tuus.
Nüüd on mul see paganama kassett makk ja.. tahaks peale 3 kassetti midagi muud ka kuulda..See oleks ideaalne värk.
Olen uurinud siin netis, aga kõik küsivad mingit ulme hinda.
Ootan vastuseid huviga.
Kasutaja avatar
Omega 978
Huviline
Postitusi: 522
Liitunud: 09 Sept 2008 16:54
Asukoht: Tallinn/Anija
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Sinu muusika läbi kõlarite!

Postitus Postitas Omega 978 »

Ise mingi aeg kasutasin sigareti süütajasse käivat laine edastajat,kuhu siis istuvad mälupulk ja sd kaart.Täitsa toimis ja sound oli ka täiesti OK! :wink:
Pilt
alvarT
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Sinu muusika läbi kõlarite!

Postitus Postitas alvarT »

jeeeah. Testisin ka seda raadio värki mul sõbra käest, et proovin kas töötab, aga see mingi hiinakas..mängib mängb ja siis jääb aeglaseks nagu hakkaks venitama. Kuigi tuleb mälu kaardi pealt..Eks see üks vigane asi ole, aga see kassettikas on päris usaldusväärne..
Kasutaja avatar
Omega 978
Huviline
Postitusi: 522
Liitunud: 09 Sept 2008 16:54
Asukoht: Tallinn/Anija
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Sinu muusika läbi kõlarite!

Postitus Postitas Omega 978 »

alvarT kirjutas:jeeeah. Testisin ka seda raadio värki mul sõbra käest, et proovin kas töötab, aga see mingi hiinakas..mängib mängb ja siis jääb aeglaseks nagu hakkaks venitama. Kuigi tuleb mälu kaardi pealt..Eks see üks vigane asi ole, aga see kassettikas on päris usaldusväärne..
Mina ise mingeid venitamisi pole kohanud! :roll: Võimalik et mälupulga kiirus ehk...ei tea!
Andreas0110 kirjutas:Kasutasin alguses seda mälukaardilt ja pulgalt mängivat raadiosagedusel edastavat junni fordis. Kiiremas korras sebisin usb´ga maki. Kasutust leidis ka omegas alguses, aga siis sai ka teine makk sebitud. Sama junn vedeleb siiamaani riiulis mul, pult muidugi ainus hea asi sellel. Kerge pinin oli koguaeg sees helis, et närviliseks tegi. Igakord kui välja lülitasid selle, siis hakkas algusest peale mängima.

Ei hakanud uut posti tegema,no ei saa aru mis paganama pulkadega te kokku olete sattunud! :mrgreen: Muidugi kõige targem sebida tiba kobedam makk! :wink:
Viimati muutis Omega 978, 13 Nov 2011 23:32, muudetud 3 korda kokku.
Pilt
Andreas0110
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Sinu muusika läbi kõlarite!

Postitus Postitas Andreas0110 »

Kasutasin alguses seda mälukaardilt ja pulgalt mängivat raadiosagedusel edastavat junni fordis. Kiiremas korras sebisin usb´ga maki. Kasutust leidis ka omegas alguses, aga siis sai ka teine makk sebitud. Sama junn vedeleb siiamaani riiulis mul, pult muidugi ainus hea asi sellel. Kerge pinin oli koguaeg sees helis, et närviliseks tegi. Igakord kui välja lülitasid selle, siis hakkas algusest peale mängima.
alvarT
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Sinu muusika läbi kõlarite!

Postitus Postitas alvarT »

Seda küll.. pulgad :D ma olen nii laisk , et viitsi hakata seal oma makkide ja asjade kiitlema :D kasutan kõik kõige odavamad võimalused ära :D
Mul selline vana juust ka..omega a 86a 2.0 85 kw :P luksus mis sa kostad :D siis kõik on originaal ja ei viitsi midagi vahetada.,vaatan et korras püsiks, sõidus oleks ja muusika kuidagi moodi mängiks..ülejäänud on zaieball :)
eedu32
Huviline
Postitusi: 310
Liitunud: 29 Nov 2007 22:43
Asukoht: Lõuna-eesti
Tänanud: 0
Tänatud: 0
Kontakt:

Re: Sinu muusika läbi kõlarite!

Postitus Postitas eedu32 »

Kasutan transmitterit ja mängib ideaalselt nii kaardilt kui usb pulgalt
alvarT
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Sinu muusika läbi kõlarite!

Postitus Postitas alvarT »

Kust said, kas veel jäi? :D
eedu32
Huviline
Postitusi: 310
Liitunud: 29 Nov 2007 22:43
Asukoht: Lõuna-eesti
Tänanud: 0
Tänatud: 0
Kontakt:

Re: Sinu muusika läbi kõlarite!

Postitus Postitas eedu32 »

Pihkva autoosade turult... hinda ei mäleta aga suht olematu ja sinna jäi neid onule kasti täis. Sellel turul kõik nii öelda firma kaup :)
alvarT
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Sinu muusika läbi kõlarite!

Postitus Postitas alvarT »

Eks jah, seda vaseteed pidi need kaubad liiguvad :P
Andreas0110
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Sinu muusika läbi kõlarite!

Postitus Postitas Andreas0110 »

Muidu neid transmittereid on iga hinnaga osta.ee´s ja okidokides ja asjades mitmeid liikvel koguaeg.
alvarT
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Sinu muusika läbi kõlarite!

Postitus Postitas alvarT »

See osta.ee on kahtlane place..müüvad mingi siis on varjatud oksion ja pakud siis toimub üle pakkumine..tema saab oma hinna nii kui nii kätte ja kui ei saa siis ei müü ja paneb uuesti letti...
tahaks kuidagi niimodi et kellel on dawai...deal ja hea asi..
Aga ma vist juba saan ka..lähen selle kassetti peale:) Vaatan mis teema on..empekas on olemas..vaja lihtsalt ühendada ja ongi oma teema olemas :)
Omega Sport Packet
Huviline
Postitusi: 1093
Liitunud: 07 Apr 2009 20:32
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Sinu muusika läbi kõlarite!

Postitus Postitas Omega Sport Packet »

Smart posti ei ole läheduses?
Jeerum
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Sinu muusika läbi kõlarite!

Postitus Postitas Jeerum »

Härrased, miks te ometi poodi ei lähe? Oomipoes ja Noores Tehnikus sellist pudipadi kõvasti, hinnad odavad ja kaup uus.

No ei näe kusagil romulates või kellegi garaazi kastides sobramisel pointi.
Ise ostsin äsja ühest ülalnimetatust kassetti-adapteri, hind 6 eurot ja kuulan nüüd autos selliseid vikerviise nagu ise tahan :)
opelist
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Sinu muusika läbi kõlarite!

Postitus Postitas opelist »

Kunagi ostsin ka FM-transmitteri ja kuulasin sellega tervelt kolm lugu, siis rändas see sahtli põhja vedelema - helikvaliteet oli kehv, isegi pisut kehvem, kui "tavalisel" raadiol.
Vasta