Mure woofriga

Heli ja videotehnikaga puudutavad postitused
mart156
Huviline
Postitusi: 177
Liitunud: 30 Juul 2012 11:20
Asukoht: Tartumaa
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Mure woofriga

Postitus Postitas mart156 »

Tervist, ostsin täna endale JBL 1202D woofri ühendasin siis ära ja kõik mängis ja toimis aga peale mõnda aega mängimist hakkas asi kõrisema pidin võimu pm täiesti nulli keerama et mängiks ilma kõrinata. Ehk oskab keegi aidata millest võib probleem olla? Kas woofril on mingi sissemängimis aeg ka või keerasin powerit liialt peale? Ma ei usu et liiast oli kuna käis samal seadistusel kui eelmine L seeria apline 250w rsm ja 800w max ühe mähisega aga sellel konkreetsel 300w rms ja 1200 max kahe mähisega.
kermo
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Mure woofriga

Postitus Postitas kermo »

Mis tähendab kõrin? kas mehaaniline hääl,või elektri värin-kõmin vms.....Esimesel juhul lihtsalt said woofrist jagu,teisel juhul on põhjuseid 1000
mart156
Huviline
Postitusi: 177
Liitunud: 30 Juul 2012 11:20
Asukoht: Tartumaa
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Mure woofriga

Postitus Postitas mart156 »

Mehaanilise kõrnina moodi ei tundu kuna kui elemnti liigutada käega siis mingi krõginat pole aga kui mängima panna ja võimu veits peale keerata siis tugevate bassi kohtade peal hakkab imelikult kõrisema. Ei usu et woofrist jagu sain sest panin järgi sama häälestusega nagu eelmine element oli järel ja eelmine oli ju nõrgem.
Aiff
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Mure woofriga

Postitus Postitas Aiff »

mul sõbral tekkis tugevate bassi kohtade peal kõrin sisse siis kui aku oli nõrk. :lol: :lol:
mart156
Huviline
Postitusi: 177
Liitunud: 30 Juul 2012 11:20
Asukoht: Tartumaa
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Mure woofriga

Postitus Postitas mart156 »

Ei välista ka seda varjanti kuna mul aku suht otsakorral. Tulesid võtab vilkuma ka väga vähesel määral.
kermo
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Mure woofriga

Postitus Postitas kermo »

energja puudusel hakkavad kõik võimud moonutama...see on kindel...kuid teemaalgatajat ei oska neti teel küll aidata....nagu ütlesin põhjuseid võib olla 1000
mart156
Huviline
Postitusi: 177
Liitunud: 30 Juul 2012 11:20
Asukoht: Tartumaa
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Mure woofriga

Postitus Postitas mart156 »

Ma võin sellest konkreetsest asjast homme video teha kui see aitaks? Aga huvitav miks eelmine woofer siis sama ei teinud kuna ei ole ju oluliselt lahjem ja alguses kui ma ta järgi panin siis ta sellist asja ei teinud alles mõne aja möödudes.
kermo
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Mure woofriga

Postitus Postitas kermo »

Mind mitte...kui soovi on,siis teisipäev kolmapäev olen pärnus,veere läbi ning saad oma probleemile lahenduse.....kuna aega on,siis raha ei küsi...
mart156
Huviline
Postitusi: 177
Liitunud: 30 Juul 2012 11:20
Asukoht: Tartumaa
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Mure woofriga

Postitus Postitas mart156 »

Sellega ongi jama et mul pärnusse peaaegu 200 km sõita, tuleks hea meelega lahendust otsima aga natuke liiga pikk maa selleks.
kermo
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Mure woofriga

Postitus Postitas kermo »

Siis ei saa kahjuks aidata.....
mart156
Huviline
Postitusi: 177
Liitunud: 30 Juul 2012 11:20
Asukoht: Tartumaa
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Mure woofriga

Postitus Postitas mart156 »

Aga huvitav miks ta umbes peale tunnist käimist hakkas alles sellist kõrinat tegema ennem seda polnud kas on siis sattunud mingi kehvem partii?
kermo
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Mure woofriga

Postitus Postitas kermo »

Eiole selgeltnägija kahjuks,ning seetõttu ei hakka ka midagi pakkuma...
Kasutaja avatar
reims86
Huviline
Postitusi: 1107
Liitunud: 26 Jaan 2009 11:05
Asukoht: Pärnumaa
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Mure woofriga

Postitus Postitas reims86 »

Võimalusel katseta teise subakaga ja siis teise võimuga, et välistada üks või teine, viga võib ka kuskil väljundis olla, et kontaktil nn sädelus vahel
Omega FL 2,5 TDI 2002, Navara D40 2010a 8) , Audi A4 2,5TDI 1999a,
mart156
Huviline
Postitusi: 177
Liitunud: 30 Juul 2012 11:20
Asukoht: Tartumaa
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Mure woofriga

Postitus Postitas mart156 »

Eelmise alpine woofriga toimis ju ideaalselt polnud mingit probleemi aga nii kui uue ostsin ja külge ühendasin peale mõnda aega mängimist tekkis see anomaalia külge.
Kasutaja avatar
reims86
Huviline
Postitusi: 1107
Liitunud: 26 Jaan 2009 11:05
Asukoht: Pärnumaa
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Mure woofriga

Postitus Postitas reims86 »

Käi ühendused üle helil.
Omega FL 2,5 TDI 2002, Navara D40 2010a 8) , Audi A4 2,5TDI 1999a,
Vasta