K:Mis raadoiga tegu on

Heli ja videotehnikaga puudutavad postitused
Vasta
Q-tok
Tänanud: 0
Tänatud: 0

K:Mis raadoiga tegu on

Postitus Postitas Q-tok »

Mis raadio see on?
Ja mis erilised vidinad tal peal on,et tal nii palju nuppe ja asju on?
Pole ennem omegatel sellist kohanud

Pilt
Kasutaja avatar
Jospa
Klubiliige
Postitusi: 3806
Liitunud: 31 Mai 2007 22:42
Asukoht: Tartu linn
Tänanud: 106 korda
Tänatud: 84 korda

Re: K:Mis raadoiga tegu on

Postitus Postitas Jospa »

Kui ma ei eksi, siis on sellel raadiol peal telefon, et ei ole seda niiöelda " toru " vaid kogu mula käib läbi auto kõllide, muidugi on seal CDBoxi nupud, kus saad lülitada raadio/kasseti/cd peale jne jne jne .
Kasutaja avatar
mardus72
Klubiliige
Postitusi: 1184
Liitunud: 16 Apr 2007 12:57
Auto: volvo v60cc
Asukoht: Tartu
Tänanud: 13 korda
Tänatud: 1 kord
Kontakt:

Re: K:Mis raadoiga tegu on

Postitus Postitas mardus72 »

see suht samapaljude nupudega,kui hea varustusega facelifti omagi.telefoni juhtimine ja navi ka,millega muidugi enam tänapäeval ja eriti eestis miskt teha pole.Võimalk et ka kompu juhtimine käib läbi maki sellel nagu mul on
Kui probleemi saab lahendada,siis pole mõtet muretseda.Kui mitte,siis mis seal enam muretseda;)
Image
Kasutaja avatar
Jospa
Klubiliige
Postitusi: 3806
Liitunud: 31 Mai 2007 22:42
Asukoht: Tartu linn
Tänanud: 106 korda
Tänatud: 84 korda

Re: K:Mis raadoiga tegu on

Postitus Postitas Jospa »

mardus72 kirjutas:see suht samapaljude nupudega,kui hea varustusega facelifti omagi.telefoni juhtimine ja navi ka,millega muidugi enam tänapäeval ja eriti eestis miskt teha pole.Võimalk et ka kompu juhtimine käib läbi maki sellel nagu mul on
Kusjuures kõige naljakam on see, et sellel konkreetsel masinal on väike info display, ma nagu eeldan, et kui kompu peal on, siis on vaja suurt displayd, näitab igast värki alates temperatuurist kuni keskmised kiirused ja ja kütusekulud. Maru värk on masin küll, ainult, et velje viskaksin minema ja selle rõveda tagumise püti, need ei sobi kakanaatorisse kah! :? ... muidu OK masin varustuse poolest.
Kasutaja avatar
mardus72
Klubiliige
Postitusi: 1184
Liitunud: 16 Apr 2007 12:57
Auto: volvo v60cc
Asukoht: Tartu
Tänanud: 13 korda
Tänatud: 1 kord
Kontakt:

Re: K:Mis raadoiga tegu on

Postitus Postitas mardus72 »

Jospa kirjutas:
mardus72 kirjutas:see suht samapaljude nupudega,kui hea varustusega facelifti omagi.telefoni juhtimine ja navi ka,millega muidugi enam tänapäeval ja eriti eestis miskt teha pole.Võimalk et ka kompu juhtimine käib läbi maki sellel nagu mul on
Kusjuures kõige naljakam on see, et sellel konkreetsel masinal on väike info display, ma nagu eeldan, et kui kompu peal on, siis on vaja suurt displayd, näitab igast värki alates temperatuurist kuni keskmised kiirused ja ja kütusekulud. Maru värk on masin küll, ainult, et velje viskaksin minema ja selle rõveda tagumise püti, need ei sobi kakanaatorisse kah! :? ... muidu OK masin varustuse poolest.
See et on väike compu ekraan ei ole mingi näitaja,neid compusid on niipalju erinevaid.Mul on ka väike ekraan ja näitab rohkem kui enamus suuri ekraane,st.kõiki andmeid mida üdse näidata saab on seal olemas,ainult veidi väiksemas kirjas.Täpselt samasid andmeid näitab,ka uus värviline displei.
Kui probleemi saab lahendada,siis pole mõtet muretseda.Kui mitte,siis mis seal enam muretseda;)
Image
Omega Sport Packet
Huviline
Postitusi: 1093
Liitunud: 07 Apr 2009 20:32
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: K:Mis raadoiga tegu on

Postitus Postitas Omega Sport Packet »

Bose?
innu
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: K:Mis raadoiga tegu on

Postitus Postitas innu »

CCRT 700
Vasta